HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:08
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,16
93.434
2,905
32,10
32,20
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Mali paničari….kako samo lažu mediji ovih dana….pa to moja baba onda stavlja naloge od okruglih 500,1000,2000 komada na prodaju i spušta cijenu prema dolje….


Mali paničari….kako samo lažu mediji ovih dana….pa to moja baba onda stavlja naloge od okruglih 500,1000,2000 komada na prodaju i spušta cijenu prema dolje….

Bojim se dok ovako spuštaju da im treba lova za nešto drugo, a vjerovatno se namjeravaju vratiti ponovo u HT kasnije, što znači da nema gore barem još neko vrijeme. Jedina šansa je da poneki fondovi pop..de i počnu kupovati do određene cifre. Nadam se da nisu u dogovoru…

Surround all arround when it hits the ground

Pa ajmo ovo shvatiti kao javnu ponudu HT-a i svi u kupnju 🙂
Naime, kad je bio IPO, za cijenu od 320 kn je bilo preko 30 mlrd kn ponude. Evo sada imamo jeftinije. Što se čeka? [wink]

Ko god nije prodao prvih dana po 385 i vise taj se zahebao, a “strucnjaci” koji su tada sugerirali sa sigurnoscu da ne treba prodavati mislim da je sad bolje da cute.

stručnjaci! … nema toga!

fondovi će se rješit raje i kupit gomilu ht-a , ubirat dobru dividendu a oni koji prodaju će se tješit da ipak nisu u minusu, pošteno

Cookie Monster

jel mi može tko reći da li HT svake godine isplaćuje dividendu, dokad se u godini mora isplatiti i koliko bi iznosila po dionici.

[color=blue]HT: Naše plaće su znatno više od hrvatskog prosjeka![/color]

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/telekomunikacije/ht-nase-place-su-znatno-vise-od-hrvatskog-prosjeka!,7139.html

jel mi može tko reći da li HT svake godine isplaćuje dividendu, dokad se u godini mora isplatiti i koliko bi iznosila po dionici.”

Koliko sam ja shvatio, HT mora isplatit dividendu ove i slijedece godine, pisalo je u Prospektu. Odredit ce se na Skupštini 21.4. Bit ce izmedju 15-30kn, najvjerojatnije 20kn. Novac ce Vam sjesti na racun krajem godine.

ja san kupio dionice HT-a prije početkom ovog miseca…jal ja iman pravo na dividendu ove godine?[huh]

Malo tržište, malo INA, malo HT, ali što se tiče HT-a ne slažem se u potpunosti u svezi glede prodaje malih

http://www.vecernji….ger/2998695/index.do

Surround all arround when it hits the ground

sta se sekirate, prodajte sa minusom i pametno ulozite dalje[cool]

ne mari za male stvari i ostat ce male


ja san kupio dionice HT-a prije početkom ovog miseca…jal ja iman pravo na dividendu ove godine?[huh]

moj ti je savjet da ni slucajno ne kupujes dionice i ne ulazis u to.Ovakvim pitanjima se vidi da nisi ulozio u znanje i da ces biti medju onih 90% koji ce izgubiti lovu.A odgovor na tvoje pitanje je da kad kupis dionicu prije skupstine i kad te ubiljeze u SDA kao vlasnika imas pravo na dividendu.Na skupstini se odlucuje kolka je dividenda i do kojeg datuma moras biti vlasnik dionice,kad prodje taj datum ti dobivas dividendu bez obzira dal sutradan prodao

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close