HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
31,72
19.474
614
31,70
31,80
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Skulirajte se. 21.04.08. mislim da je glavna skupština. Tko je toliko glup da ne pobere dividendu na podcijenjenoj dionici. Naravno uvijek ima slučajeva. Zamislite, je li moguća još jedna korekcija na burzi zbog HT-a u 4. mjesecu, hmm…[rolleyes]

ne

Ako Crobex krene prema starim razinama realni su izgledi da će i Ht na razine 400 i više, a ako ne krene i ostane ovo bear tržište onda je banana i dionice ostavljam unucima, to je realnost. U svakom slučaju barem kod mene, niti love za nove kupnju , ali isto tako NEMA PRODAJE dok ne dočekam ono što sam si zacrtao 01.11. a ja sam hebeno tvrdoglav.

Surround all arround when it hits the ground

Ono što mi nije kristalno jasno je sljedeće. Na strani ponude konstatno imamo u ZSE monitoru cca. 810.000 dionica, dok je na strani potražnje nekih 19-25.000 komada.

Kako je prošlo u zadnja dva dana oko 140.000 dionica[shocked], na srani ponude broj ne jenjava, što govori da netko jako pažljivo održava ponudu na tako velikoj brojci iako ima i ponuda iznad 500 i više kuna.
Iako se potražnja smanjuje u aplikaciji, ponuda baš i ne. Sve govori.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

da to je i meni najzanimljivija stvar ja pratim ponudu več mjesec i pol dana i za sada je palo sa 860 000 tisuča na 810 000, što me dovodi do zaključka da bi trebalo uzimat a sad može bit svašta

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

na LSE bid 62 , ask 66 USD
GOOO LANDN povuci nas
[pray]

Đubre iz Muća

Tko je bio hrabar i brz na prodaji odmah nakon otvaranja je opet danas mogao daytradingom zaraditi 11 kn!
S obzirom da nisam tako hrabar ostajem na prosječnom ulazu 335 i čekam proljeće.


Tko je bio hrabar i brz na prodaji odmah nakon otvaranja je opet danas mogao daytradingom zaraditi 11 kn! S obzirom da nisam tako hrabar ostajem na prosječnom ulazu 335 i čekam proljeće.

nije istina da je pogodio i gornju i donju granicu dok plati brokera ima 8 kuna

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Raspisali ste se al sve to ne vrijedi nista ako nemate love u ruci! Ja mogu samo cekati i cekati da cijena ove dionice dode na njenu realnu vrijednost jer nemam love da kupim jos dok je zimska rasprodaja sve u pola cijene!
Al evo ako ima neki tajkun sta ima viska love nek mi uleti koju tisuću da si kupim ht-r-a dok je na rasprodaji u pola cijene pa mu vratim kad se cijena vrati na realnu vrijednost! a ta je zna se! HT-R-A AKCIJA 50% POPUSTA [cool]

Jedna greška koju vidim često na ovom forumu, a naročito na ovoj temi. svi govore da čekaju realnu vrijednost da bi prodali, a gdje je tu greška? Pa osnova pametnog trgovanja da burzi je kupuj kad je podcijenjeno (sada), a prodaj ne na realnoj vrijednosti nego kad je precjenjana. Izgleda da će mnogi ulagači trebati još puno puta dobiti palicom po glavi i puno domaćih zadaća napisati da nauče najosnovnije postulate pametne trgovine.


Panoramix: ” Tko je bio hrabar i brz na prodaji odmah nakon otvaranja je opet danas mogao daytradingom zaraditi 11 kn! S obzirom da nisam tako hrabar ostajem na prosječnom ulazu 335 i čekam proljeće. ” nije istina da je pogodio i gornju i donju granicu dok plati brokera ima 8 kuna

I manje.
Preko investora troškovi kupnje i prodaje pod zadanim uvjetima pogađanja ptenutka 3,87 kn, ostaje 7,13 kn.
Naveo sam brutto razliku radi ilustracije situacije koja se dnevno ponavlja, a osobno nisam spreman preuzeti rizik.

Cijeli svijet raste i to jako, a mi padamo, što li će tek biti kad oni počnu padat? Treba li pripremit lovu za kupnju na 280?

Surround all arround when it hits the ground

Ovaj pada stvarno bez razloga , nije mi jasno ko to prodaja po tim mizernim cijenama
Ht vrijedi daleko više
Ja čekam i čeka ču kolko bude potrebno
zarada je garantirana[proud]

Ako HT ide na 324 i pada na 311 u istom danu , onda svima jasno kaj se tu radi[rolleyes]

New Report

Close