HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:08
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


u londonu prosječna cca331 što je preko 10% više nego kod nas sada lud j… zbunjenog![undecid]

nije to ni 4% kolega

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Pravi ulagači su najprije udarili po paničarima-prodavateljima (prošlih dana) a danas će udariti po pohlepnima-kupcima koji misle da je počela bura i da purani lete. A oni su samo malo zamahali krilima i opet će sjesti na zemlju. Ali to je samo moje mišljenje.

Upravo tako,traderima ok, kupili po 300 i neš sitno, a prodaju po 320+, zaradili 20 kuna po dionici u jednom danu i fino sad ruše cijenu navalom na prodaju, a kako cijena ponovo pada mali opet bježe van jer bolje i 320, nego 300 kao što je bilo jučer

Surround all arround when it hits the ground


u londonu prosječna cca331 što je preko 10% više nego kod nas sada
lud j… zbunjenog![undecid]

ne navlaci,bid je na 63,50$ sto je cca 317kn.Transakcija jos nije bilo danas

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

toka:

u londonu prosječna cca331 što je preko 10% više nego kod nas sada
lud j… zbunjenog![undecid]

ne navlaci,bid je na 63,50$ sto je cca 317kn.Transakcija jos nije bilo danas


pa i napisao sam prosiječna
ja ne navlačim niti planiram prodati niti sada imam love da kupim i ne bih ovu dionicu sada niti kupovao

dan je pametniji od noći

toka:

u londonu prosječna cca331 što je preko 10% više nego kod nas sada
lud j… zbunjenog![undecid]

ne navlaci,bid je na 63,50$ sto je cca 317kn.Transakcija jos nije bilo danas


63,5 je nešto više od 321 kune po srednjem tečaju HNB-a

Surround all arround when it hits the ground

prisječna ili srednja cijena 65,50 x 5,06 je 331,43 kune to je tako i nikako drugačije[thumbsup]

dan je pametniji od noći


Pravi ulagači su najprije udarili po paničarima-prodavateljima (prošlih dana) a danas će udariti po pohlepnima-kupcima koji misle da je počela bura i da purani lete. A oni su samo malo zamahali krilima i opet će sjesti na zemlju. Ali to je samo moje mišljenje.

Kolega svaka čast od sada tvoje postove čitam sa posebnom pažnjom u zadnje vrijeme sve sami pogodci.
Bravo[thumbsup]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

wiking:

toka:

u londonu prosječna cca331 što je preko 10% više nego kod nas sada
lud j… zbunjenog![undecid]

ne navlaci,bid je na 63,50$ sto je cca 317kn.Transakcija jos nije bilo danas

63,5 je nešto više od 321 kune po srednjem tečaju HNB-a


sry nisam uracunao onih 0.06$ mada je bid tamo pao na 36$.Nego evo jedna lijepa vijest

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=6950a5ed-9324-4734-bd7c-6296f650194f&ref=investor

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

može pomoč kolege, puno je stranice o HT napisano…tražio, ali nisam našao…da li je bilo govora oko neke dividende ovdje?

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)


može pomoč kolege, puno je stranice o HT napisano…tražio, ali nisam našao…da li je bilo govora oko neke dividende ovdje?

21.04. je skupština…dividenda se očekuje od 15-30 kuna…nešto se spominjalo 20-ak kuna u novom broju Lidera…

sta je to head end oprema?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

jel ima danas puno 63-ica

New Report

Close