HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


rijeka: ” I ja bih to želio ali nije nas niti Europa bacila dolje niti će nas podići. Ako je povlačenje stranih ulagača dijelom uzrok ovom padu sumnjam da će se strani ulagači sutra vratiti s lovom i opet uložiti u naše dionice. Bojim se nastavka pada još neko vrijeme. ”

nadajmo se da grijesis iako je i to moguće sta kazes….upravo gledam Dow na 12000….nije lose…..nek nam bude zeleno sutra svima [smiley]

Vjeruj mi da bi jako želio (kao i većina nas ovdje) da za mjesec-dva naraste na 400 kuna. Ali ako se to ne dogodi? Ili nastavi padati prema cijeni iz IPO-a? Tko će onda od gomile “malih” (a jako malo ih se iskrcalo do sada) imati živaca to gledati hladne glave? Ne puno njih, vjeruj mi. I nastane stampedo, totalna rasprodaja HT-a. Što tada? Treba imati i rezervnu opciju jer ako se igra samo na jednu kartu gubitak je gotovo neminovan. Što ako HT i za godinu, dvije bude na ovim razinama? Ništa na burzi nije nemoguće.

I svi mi željno očekujemo da će se odjednom pojaviti, tko zna odakle, gomila novca koja će pojuriti za dionicama HT-a. Tome se i ja nadam, da se razumijemo. Ali ako novac ne pojuri za dionicama? Što onda? I kupaca nema dovoljno? A prodavatelja, nažalost, “kao u priči”. Taj scenarij nije nemoguć, dapače upravo sada je na djelu.

pa jel moguće da uz pozitivno poslovanje i objavljivanje pozitivnih rezultata HT bude i za godinu-dvije na ovoj razini.Mislim svi analitičari kažu da je HT podcjenjen pa ako još uzmemo pravilan razvoj i rast ne vidim razlog da dionica ne ide gore.

A moramo i mi imati malo razumjevanja za didice i bakice s placa koji rasprodaju. Ipak su penzici kratkoročni igrači. Jer oni sigurno ne mogu ulagati dugoročno.[lol] [lol] [lol]


pa jel moguće da uz pozitivno poslovanje i objavljivanje pozitivnih rezultata HT bude i za godinu-dvije na ovoj razini.Mislim svi analitičari kažu da je HT podcjenjen pa ako još uzmemo pravilan razvoj i rast ne vidim razlog da dionica ne ide gore.

ići ce dionica gore ,nece valjda korekcija trajati 2 godine), samo ima jednu manu sta je jako troma i puno je iskusnijih ulagaca uslo unutra radi njene likvidnosti a prilikom oporavka trzista i potencijalnim spekulativnim rastom drugih dionica doci ce do istresanja sta znacajno usporiti rast obizorom na neke .
[thumbsup]
a koliko se moze vidjeti ima kndidata sa povecim kolicinama u top10 koji prodaju .

najvrednije stvari u životu su besplatne

Što bude bliže skupština/dividenda, bit će sve manje istresanja,a sve više skidanja s prodaje. [smiley]

Ignore: KressoM, delux


alan_poh: ” rijeka: ” I ja bih to želio ali nije nas niti Europa bacila dolje niti će nas podići. Ako je povlačenje stranih ulagača dijelom uzrok ovom padu sumnjam da će se strani ulagači sutra vratiti s lovom i opet uložiti u naše dionice. Bojim se nastavka pada još neko vrijeme. ” nadajmo se da grijesis iako je i to moguće sta kazes….upravo gledam Dow na 12000….nije lose…..nek nam bude zeleno sutra svima [smiley] ” Vjeruj mi da bi jako želio (kao i većina nas ovdje) da za mjesec-dva naraste na 400 kuna. Ali ako se to ne dogodi? Ili nastavi padati prema cijeni iz IPO-a? Tko će onda od gomile “malih” (a jako malo ih se iskrcalo do sada) imati živaca to gledati hladne glave? Ne puno njih, vjeruj mi. I nastane stampedo, totalna rasprodaja HT-a. Što tada? Treba imati i rezervnu opciju jer ako se igra samo na jednu kartu gubitak je gotovo neminovan. Što ako HT i za godinu, dvije bude na ovim razinama? Ništa na burzi nije nemoguće. I svi mi željno očekujemo da će se odjednom pojaviti, tko zna odakle, gomila novca koja će pojuriti za dionicama HT-a. Tome se i ja nadam, da se razumijemo. Ali ako novac ne pojuri za dionicama? Što onda? I kupaca nema dovoljno? A prodavatelja, nažalost, “kao u priči”. Taj scenarij nije nemoguć, dapače upravo sada je na djelu.

Nevjerojatno mi je kolega da i Vi pomalo gubite glavu i sad se okrecete u smjeru izlaska. Po toj logici svi oni koji su izasli na 380-400 kn su mudriji investitori od nas koji smo unutra. Ja mislim da nisu i postoji puno toga sto bi obranilo ovu moju teoriju, ali da ne idemo preduboko, reci cu samo ovo. Bez obzira na puno ulagaca i bez obzira na paniku i pad, ovo je jos uvijek najsigurnija dionica za skloniti se. Problem je sto ima previse ljudi pa fondovi stiskaju da bi pokupovali sto vise. Nije ugodno gledati, ali sve dok netko kupuje ja se ne bojim, a svi mudraci koji su sad kao genijalci pa su predvidjeli globalna kretanja itd. mislim da nemaju problema za svoju egzistenciju, nama “obicnim” ostaje zlatno pravilo, tko nije prodao nije izgubio i tko je cekao taj je zaradio ili poslije svake kise dolazi sunce pa taman ta kisa trajala 2 mjeseca sakrijte se i ne izlazite dok ne grane sunce [thumbsup]

zasto svi stalno trube kako prodaju didice i bakice i ine ..ice? prodaje broj 4, pod kojim kolko sam ja skuzio se vodi HTCR ili kako oni to vec zovu u londonu? tesko da ce ti prodati netko tko nije prodao na 350 sad po 300.. pa ni najveci tutleki poput mog susjeda takvo nesto niti ne razmatraju.. a to u londonu su kakti strani institucionalni investitori..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


A moramo i mi imati malo razumjevanja za didice i bakice s placa koji rasprodaju. Ipak su penzici kratkoročni igrači. Jer oni sigurno ne mogu ulagati dugoročno.[lol] [lol] [lol]

Bez uvrede, nije baš potpuno istina. Moj nono ima iste dionice od 1990. Penzići idu u krajnosti, ili prodaju odmah ili drže zauvijek

Dugoročno, svi smo mrtvi

zato sto prodaju i zato sto primjerice 20% ljudi za koje znam da su kupili ht je vec prodalo…eto zasto, volio bih da nije tako, ali nazalost je…


zato sto prodaju i zato sto primjerice 20% ljudi za koje znam da su kupili ht je vec prodalo…eto zasto, volio bih da nije tako, ali nazalost je…

Mislim da je postotak dosta veći.

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


zato sto prodaju i zato sto primjerice 20% ljudi za koje znam da su kupili ht je vec prodalo…eto zasto, volio bih da nije tako, ali nazalost je…

Pa to uopće nije loše, ali je još uvijek previše “malih” u njoj i baš zato nisam siguran da će se HT nešto previše oporaviti, naprotiv vrlo je moguće da još malo padne da bi se povećala panika.Taj scenario ne mora nužno biti sutra i to zbog ovoga:

Nakon jutrošnjeg snažnog pada, FTSEurofirst 300 indeks vodećih europskih dionica trenutačno je u plusu 1,4 posto, pa se kreće oko 1298 bodova.

Londonski FTSE 100 indeks na dobitku je trenutačno oko 0,25 posto i kreće se oko 5590 bodova. DAX indeks Frankfurtske burze porastao je oko 0,5 posto, a gotovo sav jutarnji gubitak nadoknadio je i pariški CAC indeks.

To se zahvaljuje olakšanju ulagača nakon što je središnja američka banka Fed smanjila ključne kamate za 0,75 postotnih bodova u nastojanju da spriječi recesiju u američkom gospodarstvu.

Surround all arround when it hits the ground


ja samo kad se sjetim prodaje na 390 muka me uhvati, pa kad se sjetim kako sam naivno dokupljivao na 380, a sve to zahvaljujuci tome sto sam citao ovaj forum, jer da nisam, prodao bi bio odmah prvi dan, nego natukli me ovdje sa optimizmom i guza zinula, i onda jos bubnem u fond(TotalEast) ljepu sumicu i sad proklinjem dan kad sam se upustio u ove zahebancije, od gotovine napravio veresiju! i sta sad da radim! da lupam glavom o zid ne vrijedi! da vadim pare sa minusom od dobrih par soma eura, nisam pametan, jer vise nista nema smisla….

Nitko ti ništa ne smije zamjeriti jer ova dionica vrijedi 400 i više, ja sam nadokupio po 390 i čekat ću koliko god bude trebalo, a zbog svoje zahebancije uredno otplačujem nenamjensku kredu. Nitko nije mogao pretpostaviti ovakav scenario i glupo je ponavljati kolko je Ht potcijenjen.

Surround all arround when it hits the ground

New Report

Close