HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 21:53
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

sutra opet testiramo HT na 300…
NASDAQ TELECOMMUNICATIONS -3,42%
jedino ako se nešto spektakularno ne desi u Americi…


tom1: ” Molim savjet u vezi kupnje. Da li kupiti danas pred zatvaranje ili sutra ujutro? ” Nemoj danas – kupi dogodine

Pametan savjet uvjek se sluša[tongue]

Nema ti NASDAQ TELECOMMUNICATIONS veze s našim HT-om. Kad je on rastao HT je padao. Sutra se samo možemo nadati da će biti dovoljna podrška na kupnji od strane fondova inače ne znam kakve su posljedice.

sutra bi se sve moglo lijepo oporaviti pa čak i HT,…. ali ipak za njega mislim da će biti sporiji put oporavka….biti će još onih koji će htjeti štopati cijenu što duže jer nakon ova dva dana imaju situaciju iz snova….IPO nakon IPO-a [thumbsup]

Ova danas je bilo odlično, jeftino sam nadokupio (304 kn) a uz veliki promet je puno drhtavih ručica izašlo.[cool]
Jedva čekam skupštinu i odluku o dividenti.[wink]

ljudi mislim da bi bilo najbolje da mi njima platimo sto smo vlasnici dionica[tongue][tongue][tongue]


rijeka: ” rokoch: ” danas bi mogli na najnize razine [sad] ”

Ako se netko veliki “iskrca” (kao malo prije) past ćemo i do 300 kuna. ”

Ma do 100 jelda? Ajde ne trkeljeljajte. Malo pogledajte zasto se ovo dogadja. DAX -3.5%.

Ako me pamćenje još dobro služe ja sam “trkeljanjem” “pogodio” cijenu od 300 kuna. Pogriješio sam samo jedan dan. Morao sam ovo napisati jer bi inače puknuo. Ovo je moj skroman doprinos nekima ovdje na forumu (koji skromnosti nemaju) da bez obzira koliko znaju (ili misle da znaju) o burzi ne podcjenjuju nas “neznalice” jer nemamo par tisuća postova, pa valjda nemamo pojma o čemu pišemo.


Ako me pamćenje još dobro služe ja sam “trkeljanjem” “pogodio” cijenu od 300 kuna. Pogriješio sam samo jedan dan. Morao sam ovo napisati jer bi inače puknuo. Ovo je moj skroman doprinos nekima ovdje na forumu (koji skromnosti nemaju) da bez obzira koliko znaju (ili misle da znaju) o burzi ne podcjenjuju nas “neznalice” jer nemamo par tisuća postova, pa valjda nemamo pojma o čemu pišemo.

to imaš pravo…..netko sa 5 postova može znat puno više i bolje od nekog tko ima 2000 postova…..nije to mjerilo znanja…..to samo pokazuje koliko se ima vremena za gubit po forumu [tongue]

mislim da sutra se ide gore, cijela burza…..europa će nas dignuti [tongue]

DOKUP!


rijeka: ” Ako me pamćenje još dobro služe ja sam “trkeljanjem” “pogodio” cijenu od 300 kuna. Pogriješio sam samo jedan dan. Morao sam ovo napisati jer bi inače puknuo. Ovo je moj skroman doprinos nekima ovdje na forumu (koji skromnosti nemaju) da bez obzira koliko znaju (ili misle da znaju) o burzi ne podcjenjuju nas “neznalice” jer nemamo par tisuća postova, pa valjda nemamo pojma o čemu pišemo. ”

to imaš pravo…..netko sa 5 postova može znat puno više i bolje od nekog tko ima 2000 postova…..nije to mjerilo znanja…..to samo pokazuje koliko se ima vremena za gubit po forumu [tongue] mislim da sutra se ide gore, cijela burza…..europa će nas dignuti [tongue]

I ja bih to želio ali nije nas niti Europa bacila dolje niti će nas podići. Ako je povlačenje stranih ulagača dijelom uzrok ovom padu sumnjam da će se strani ulagači sutra vratiti s lovom i opet uložiti u naše dionice. Bojim se nastavka pada još neko vrijeme.


I ja bih to želio ali nije nas niti Europa bacila dolje niti će nas podići. Ako je povlačenje stranih ulagača dijelom uzrok ovom padu sumnjam da će se strani ulagači sutra vratiti s lovom i opet uložiti u naše dionice. Bojim se nastavka pada još neko vrijeme.

nadajmo se da grijesis iako je i to moguće sta kazes….upravo gledam Dow na 12000….nije lose…..nek nam bude zeleno sutra svima [smiley]

DOKUP!

Završit će HT na kraju kao Atlantic bojim se. Kad se sjetim kako sam svima savjetovao da ne prodaju za manje od 450, sad me sigurno šalju u PM.[embarass]

ja samo kad se sjetim prodaje na 390 muka me uhvati, pa kad se sjetim kako sam naivno dokupljivao na 380, a sve to zahvaljujuci tome sto sam citao ovaj forum, jer da nisam, prodao bi bio odmah prvi dan, nego natukli me ovdje sa optimizmom i guza zinula, i onda jos bubnem u fond(TotalEast) ljepu sumicu i sad proklinjem dan kad sam se upustio u ove zahebancije, od gotovine napravio veresiju! i sta sad da radim! da lupam glavom o zid ne vrijedi! da vadim pare sa minusom od dobrih par soma eura, nisam pametan, jer vise nista nema smisla….

New Report

Close