HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 01:08
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

mozda i zazeleni danas… djiz koji dan… tribalo je ostat hrabar do kraja, a jos nije gotovo… al mislim da na 300 nece vise


mozda i zazeleni danas… djiz koji dan… tribalo je ostat hrabar do kraja, a jos nije gotovo… al mislim da na 300 nece vise

Barem ne danas.


Dado10: ” mmstanic: ” 21.04. je skupština,dividenda će biti 50-100% od dobiti ” s koji datumom zaključno, moraš biti dioničar da bi sudjelovao u ispalti dividende? ” molim da mi netko odgovori? jel to 21.04???

na skupštini će biti donešena odluka koji je to dan…može biti taj dan…može biti 3 dana poslije skupštine…može biti da je današnji dan zadnji dan…dakle, na skupštini 21.04. će odlučiti koji će dan to biti…

Molim savjet u vezi kupnje.

Da li kupiti danas pred zatvaranje ili sutra ujutro?


Molim savjet u vezi kupnje. Da li kupiti danas pred zatvaranje ili sutra ujutro?

Jutros.

Mislim da je sigurnije sutra ujutro. Ako i naraste još danas sigurno je da neće puno. Ali u slučaju pada, mogla bi gadno zaroniti. Tko nije kupio jutros, bolje je da malo sačeka.

Dado10:

Dado10: ” mmstanic: ” 21.04. je skupština,dividenda će biti 50-100% od dobiti ” s koji datumom zaključno, moraš biti dioničar da bi sudjelovao u ispalti dividende? ” molim da mi netko odgovori? jel to 21.04???

na skupštini će biti donešena odluka koji je to dan…može biti taj dan…može biti 3 dana poslije skupštine…može biti da je današnji dan zadnji dan…dakle, na skupštini 21.04. će odlučiti koji će dan to biti…


ok
samo mi nije jasno kako 21.04. mogu donijeti odluku da je 20.01. taj dan?
nisam to znao
hvala

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka

mislim da ne mogu na taj nacin, jer bi onda rekli da je taj datum 21.05.2006. kad nitko od nas nije imao dionicu. Po pravilu oni koji su na dan skupstine upisani u knjigu dionica imaju pravo na dividendu…


Molim savjet u vezi kupnje. Da li kupiti danas pred zatvaranje ili sutra ujutro?

Nemoj danas – kupi dogodine

Ako ćete lagati na forumu, poslat ću svog pasa da vas sve pojede...

mislim da je veći promet ovom dionicom bio negdje sredinom studenog, baš su se neki danas nakrcali!

dan je pametniji od noći


mislim da je veći promet ovom dionicom bio negdje sredinom studenog, baš su se neki danas nakrcali!

u pravu si nakrcali su se a i ja sam danas dokupio

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


mislim da je veći promet ovom dionicom bio negdje sredinom studenog, baš su se neki danas nakrcali!

A to kolega znači da ovo još nije gotovo

Surround all arround when it hits the ground

New Report

Close