HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.08.2024. u 12:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
31,52
36.308
1,152
31,30
31,70
-0,32%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

nikolam:

persuader, 29.08.2007. u 16:01
….evo vam za razmisljanje. T-HT planira u 4. godine otpustiti 4.000 zaposlenih sto ce ih sa 10.000 smanjiti na 6.000. Sto to znaci.

Smanjenje broja (nepotrbnih) radnika i outsourcanje usluga u pravilu u Telecom biznisu diže zaradu i cijenu dionice.

Show me the Money!


evo vam za razmisljanje. T-HT planira u 4. godine otpustiti 4.000 zaposlenih sto ce ih sa 10.000 smanjiti na 6.000. Sto to znaci. Manji broj zaposlenih, manje troskova. Kupovanje vanjskih usluga. Da li to znaci i smanjivanje imovine, ali su manji troskovi? Sto je sa knjig. vrijedoscu?
Sto sve to znaci za vrijednost dionice? Analiticari, gdje ste 🙂

Nista znacajno to ne bi trebalo promijenit sto se tice imovine. Ionako kad HT-a vrijednost imovine ne igra neku bitnu ulogu u odredjivanju cijene.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

LoLa:

malo za čitanje

237,00 kuna po dionici, kaže Hrvoje Stojić? Zanimljiva procjena. Bez diskonta 25% imamo 316,00 kuna. Svoju procjenu ću rado objaviti nakon utvrđivanja raspona cijene… [smiley2]

Ajde bar kolega recite dal ste iznad toga ili ispod?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


dal ste iznad toga ili ispod?

Optimist. [smiley11]

"[b]Čate[/b]" su najveći problem s kojim je Lijepa Naša suočena.

pa kaze investicijski narod da HT vrijedi 500-600 kuna..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


pa kaze investicijski narod da HT vrijedi 500-600 kuna..

To je neki j* optimisticni narod IMHO. Tko zna…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Htio sam napisati da osim na sebe, mogu pisati još 5 paketa, dakle ukupno 6. Pisalo je o tome na forumu više puta. Kao 5 paketa se nebi smatralo švercom a više bi. Iako je protuzakonito i ovih 5 ali se tolerira. Za Inu se je toleriralo valjda sve , no da li će tako biti opet?

Nisam bio dosta dugo na forumu pa bih molio odgovor na jedno pitanje. Ako će bit veći interes dali će smanjivanje ići proporcionalno kao kod magme ili ne? Znači osoba A da ponudu na 38, osoba B na 19 tisuća, interes je duplo veći i onda oboje upišu 19 ili se proporcionalno smanji (A na 19, a osoba B na 9.5 tisuća). Listo sam forum ali nisam našao. Hvala!

Koja je razlika da li pišete na familiju ili crnog cigana? Po zakonu nikakva. A ako vi više vjerujete familiji, ja više vjerujem ciganu. Cigan mi nije oteo kuču, nego familija.[smiley3]

Trotteru, ti očito imaš poštenu i siromašnu familiju. A ja suprotno, nismo svi u istoj koži. Nemoj se začuditi da i kome od tvoje familije padne na pamet da ti neda novce.
I ja sam bio siguran u njihovo poštenje a onda sam se jako iznenadio…! Radije ću od nepoznatog čovjeka nego od familije.[smiley3]


Nisam bio dosta dugo na forumu pa bih molio odgovor na jedno pitanje. Ako će bit veći interes dali će smanjivanje ići proporcionalno kao kod magme ili ne? Znači osoba A da ponudu na 38, osoba B na 19 tisuća, interes je duplo veći i onda oboje upišu 19 ili se proporcionalno smanji (A na 19, a osoba B na 9.5 tisuća). Listo sam forum ali nisam našao. Hvala!

E pa ovo nas sve jako puno zanima!
A odgovor bi trebao biti u prospektu.
Naime, HANFA je na osnovi nedefiniranosti iz prospekta Magme odlucila stisnuti Atlantik grupu da detalji oko kljuca alokacije dionica moraju biti transparentni i definirani u prospektu. Bilo bi neprincipijelno od njih ako ne bi isto bilo i sa THT. Valjda? [smiley1]

Jel netko upoznat kakva je situacija da prijavimo više paketa ( obitelj ), pa kad vidimo situaciju odustanemo od nekog paketa (ako nam je previše). Na taj način si donekle osiguramo kupnju iznosa koji smo planirali……..[smiley7]

New Report

Close