HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 03:56
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

usprkos znoju i strahu, jedno je sigurno. HT ima vrijednost i vratiti ce se vrlo brzo ( do skupstine) na vrijednost koju ocekivamo ( 420 kn ), a svi mi koji ovo prezivimo, docekati cemo sigurnu starost, jer necemo prodati kad je najgore i onda poslije toga samo zaradjujes. Zato cestitka svima koji nisu prodali u ovoj panici [thumbsup]

Ljudi, molim Vas, dajte k/p i transakcije svako toliko.

Hvala


usprkos znoju i strahu, jedno je sigurno. HT ima vrijednost i vratiti ce se vrlo brzo ( do skupstine) na vrijednost koju ocekivamo ( 420 kn ), a svi mi koji ovo prezivimo, docekati cemo sigurnu starost, jer necemo prodati kad je najgore i onda poslije toga samo zaradjujes. Zato cestitka svima koji nisu prodali u ovoj panici [thumbsup]

ja sam nov u dioničkom svitu pa bi te molio da mi objasniš na čemu baziraš teoriju da će se HT popet iznad 400kn do skupštine?

315, ode to . e nema se para kad treba….[thumbsup]


matan nu: ” usprkos znoju i strahu, jedno je sigurno. HT ima vrijednost i vratiti ce se vrlo brzo ( do skupstine) na vrijednost koju ocekivamo ( 420 kn ), a svi mi koji ovo prezivimo, docekati cemo sigurnu starost, jer necemo prodati kad je najgore i onda poslije toga samo zaradjujes. Zato cestitka svima koji nisu prodali u ovoj panici [thumbsup] ” ja sam nov u dioničkom svitu pa bi te molio da mi objasniš na čemu baziraš teoriju da će se HT popet iznad 400kn do skupštine?

Na realnoj vrijednosti, isplati dividende i cijenama telekom kompanija u okruzenju i naravno mojim pretpostavkama. Kontra mene, globalno stanje i panika i puno malih dionicara. Ti moras sam izabrati koju opciju uzimas za vjerojatniju, odnosno koja ce presuditi i time definirati cijenu, ok…


315, ode to . e nema se para kad treba….[thumbsup]

Ja sam jučer dokupio po 324,xx i mislio da sam napravio odličan posao.

mmstanic:

21.04. je skupština,dividenda će biti 50-100% od dobiti

s koji datumom zaključno, moraš biti dioničar da bi sudjelovao u ispalti dividende?


molim da mi netko odgovori?
jel to 21.04???

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka


pupa265: ” matan nu: ” usprkos znoju i strahu, jedno je sigurno. HT ima vrijednost i vratiti ce se vrlo brzo ( do skupstine) na vrijednost koju ocekivamo ( 420 kn ), a svi mi koji ovo prezivimo, docekati cemo sigurnu starost, jer necemo prodati kad je najgore i onda poslije toga samo zaradjujes. Zato cestitka svima koji nisu prodali u ovoj panici [thumbsup] ” ja sam nov u dioničkom svitu pa bi te molio da mi objasniš na čemu baziraš teoriju da će se HT popet iznad 400kn do skupštine? ” Na realnoj vrijednosti, isplati dividende i cijenama telekom kompanija u okruzenju i naravno mojim pretpostavkama. Kontra mene, globalno stanje i panika i puno malih dionicara. Ti moras sam izabrati koju opciju uzimas za vjerojatniju, odnosno koja ce presuditi i time definirati cijenu, ok…

zanimljivo…iz tvojih usta u božje uši [thumbsup]

Na realnoj vrijednosti, isplati dividende i cijenama telekom kompanija u okruzenju i naravno mojim pretpostavkama. Kontra mene, globalno stanje i panika i puno malih dionicara. Ti moras sam izabrati koju opciju uzimas za vjerojatniju, odnosno koja ce presuditi i time definirati cijenu, ok…
[/quote]

uglavnom se slažem sa ovim razlozima da HT bude na razini od oko 400 kn, no ipak unatoć svim tim činjenicama došli smo i na 300,2 kn, stoga ta logika kod naših investitora baš ne igra ulogu. Ovdje su se poklopile dvije okolnosti prvo opće neraspložeje investitora u svijetu i kriza na svim svjetskim burzama što se svakako odrazilo i na nas, te broj dva takvu su situaciju debelo iskoristili i fondovi za rušenje cijena i jeftini dokup od neiskusnih paničnih novopečenih investitora.

Za sada nas spašava što kupuju veliki. Prosjek transakcije 100 komada.

U 15 min se na svakoj europskoj burzi okrenuo se trend, a također odma i kod nas. Potaracalo je paničare i pojelo jeftino lovu…


Na realnoj vrijednosti, isplati dividende i cijenama telekom kompanija u okruzenju i naravno mojim pretpostavkama. Kontra mene, globalno stanje i panika i puno malih dionicara. Ti moras sam izabrati koju opciju uzimas za vjerojatniju, odnosno koja ce presuditi i time definirati cijenu, ok…
uglavnom se slažem sa ovim razlozima da HT bude na razini od oko 400 kn, no ipak unatoć svim tim činjenicama došli smo i na 300,2 kn, stoga ta logika kod naših investitora baš ne igra ulogu. Ovdje su se poklopile dvije okolnosti prvo opće neraspložeje investitora u svijetu i kriza na svim svjetskim burzama što se svakako odrazilo i na nas, te broj dva takvu su situaciju debelo iskoristili i fondovi za rušenje cijena i jeftini dokup od neiskusnih paničnih novopečenih investitora.

a sto sam ja rekao , nego iste cinjenice + ne zaboravite, dionice nisu kupnja za dva dana
[/quote]

New Report

Close