HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 20:37
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


masakr ce nam mozda pomoci da prije odemo gore i da ovi kojima je voda usla u usi napokon izadju. Ovdje postoje 2 vijesti, naravno jedna dobra i jedna losa. Dobra je da 12 mil kn i nije neki promet ( odnosno ima dosta onih koji ne daju po ovoj bagateli) pa neka i pada, a losa je da uz ovako mali promet samo mali broj njih izlazi i nastavlja se ova igra gore dolje. Mislim da svi skupa trebamo cekati skupstinu i objavu dividende, jer sam rezultat po sebi je predvidiv i znamo da je dobar. malo je teze gledati, ali kad zavrsi ovaj “rat” svaka slucajna granata ( citaj korekcija) biti ce kikiriki…[thumbsup]

Kad će objava FI za 4Q 2007. i cijelu 2007.? Ima kakvih naznaka oko isplate dividende i kolika bi mogla biti (ako je uopće bude)?

Money talks, mankind listens... It's raining cash outside, and I'm not getting any wet!

21.04. je skupština,dividenda će biti 50-100% od dobiti

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Još sutra pad i mogući oporavak,ako ne bude oporavka, naći ćemo se na večeri svi skupa i dati koliko tko može……[lol]
[/quote]

kolega potpisujem…nadam se samo da ce vecera ipak biti u sretnijim okolnostima po ht

Dragi kolege, na Heleksu ili bez njega, danas smo svjedočili povijesnom danu na burzi u Hrvata. Točno pretpostaviti što će se sutra i sljedećih dana događati može samo “onaj gore na nebu”. I onaj tko preživi (psihički i financijski) ovaj masakr i sljedeće koji možda dolaze, može se sam sebi obraćati sa Vi. Ali iako sam izgubio primat najjeftinije kupljene dionice HT-a i “izgubio” gomilu novca (nisam ništa izgubio, naravno, dok ne budem prodavao, onda ću znati kako sam prošao), ja sam zadovoljan. Ipak je ovo povijesni trenutak.

A ovo sad kao nije korekcija ..

Kolege, totalno sam u bedu[cry]. Priznajem, CIJELI portfelj mi je u crvenom. Teško mi je gledati kako kopni lova. Korekcija? Ne, POTOP!!!
Nemam keša za dokup, ne smijem prodati na ovoj razini i ostaje mi samo da nijemo promatram situaciju i nadam se boljim vremenima[pray]

A gle, nemoj se ljutit al neki su mislili nakon HT-a da će zagrabiti lovu na ZSE koliko im treba. Ovakva vremena su dokaz da kola mogu krenuti i nizbrdo. Svi su upoznati s tim, al u vremenu opće burzovne euforije tko će razmišljati o mogućem padu?
Onaj tko nauči nositi se s tim i kad pada jako opstat će, dugoročno gledano, tko os(p)tane zaradit će. Nekad može potrajati i dulje vremena dok ne krene UP. Sve je pitanje psihologije. Je li možeš nositi se s tim ili ne?
Slabi će ići van i izgubit cash.
Tako ti je to kolega, life goes on!!!

I da mada je svi pljuju HT je jedina dionica koju sam danas dokupljivao, malo iznad najniže razine.

"..Tko ništa nije proživio, ne smije me savjetovati.." (Sofoklo)

P/E 9

nego, što je bilo s onom TA od prije neki dan [cool]

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi


Kolege, totalno sam u bedu[cry]. Priznajem, CIJELI portfelj mi je u crvenom. Teško mi je gledati kako kopni lova. Korekcija? Ne, POTOP!!!
Nemam keša za dokup, ne smijem prodati na ovoj razini i ostaje mi samo da nijemo promatram situaciju i nadam se boljim vremenima[pray]

I ja djelim istu sudbinu. Sve se crveni a ja nemam više municije za kupnji ili bilo kakav doklup . Prodavati mi ne pada na pamet tako da mi ostaje samo čekati i tješiti samog sebe sa …strpljen spašen…..[bye]

na 4300 sve prodajem...

većina “penzića” kako ih volimo nazivati nije niti upoznata sa trenutnim stanjem na burzi vjerovali ili ne…( to su oni koji prate burzu preko novina i sl.). Jako teški dani na burzi ali bar će nas to nećemu naučiti.

"Ako si u pravu 24 sata prije ostalih, onda 24 sata sloviš kao luđak."


rijeka: ” Evo pada i dalje, morat ću opet kupovati. Već je 317. ” Ja čekam na 300

Sampras, mijenjaj potpis [thumbsup]

Mea parvitas.


većina “penzića” kako ih volimo nazivati nije niti upoznata sa trenutnim stanjem na burzi vjerovali ili ne…( to su oni koji prate burzu preko novina i sl.). Jako teški dani na burzi ali bar će nas to nećemu naučiti.

Slažem se. Ako se trend nastavi i sutra i prekosutra, počet će panično prodavanje i povlačenje love iz fondova. Onda smo ga tek naj*.

New Report

Close