HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 13.07.2024. u 06:07
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,07
16.989
565
30,00
30,20
0,67%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Samo jedna informacija. T-ht je izgubio spor s Potrošačem u prvom stupnju. Ne znam koliko je to važno znati, ali moglobi biti znakovito to što tog podatka nema u medijima….

e hvala ivica. mislio sam uzet 20 paketa al nakon ove totalno vruće informacije ću uzet 30 paketa….thanks majstore

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Čudi me da ovi iz udruge Potrošač, Rkman i ostali žaštitnici prava potrošača već ne likuju po novinama… [smiley8]

Potpisivanje punomoći su organizirali na Trgu bana Jelačića, 15 dana su u to vrijeme bili glavna vijest u svim medijima…

A sad kad su dobili spor u prvom stupnju, ni od koga ni traga i glasa..

A procuriti će to u javnost, kad-tad, a onda će se čuti opravdanja da presuda nije pravomoćna, da je T-ht uložio žalbu, da ne treba zaključivati na prečac….

Čudne igre, morate priznati…

Poštovani kolega rogi,

Molim pojašnjenje zašto je listing na londonskoj burzi dobra vijest? Postavio sam to pitanje i prije nekoliko dana, al’ odgovora ne dobih. Trebam li naglasiti da sam relativno nov u svemu ovome?

ivica333:

Samo jedna informacija. T-ht je izgubio spor s Potrošačem u prvom stupnju. Ne znam koliko je to važno znati, ali moglobi biti znakovito to što tog podatka nema u medijima….

e hvala ivica. mislio sam uzet 20 paketa al nakon ove totalno vruće informacije ću uzet 30 paketa….thanks majstore

Nema na čemu. Platiti ćeš pivo u Valensu.

A, daj mi, molim te objasni kako će to utjecati na IPO.

Vodatel story

Unatoč velikim ulaganjima u razvoj optičke infrastrukture i dobrom kreditnom aranžmanu tvrtke Ericsson Nikola Tesla, Vodatel je prikupio tek 600 triple-play korisnika na FTTH tehnologiji.

Metronet story

Osim toga Metronet je izgradio nacionalnu optičku infrastrukturu u 50 gradova ukupne dužine 1500 kilometara i dalje nastavlja s ubrzanim razvojem vlastite infrastrukture. No ovaj telekom posluje s minusom i zato ovisi o dobrim odnosima s financijašima. Bankama minus u dobiti i slični pokazatelji zasad ne predstavljaju problem, jer Metronet uredno ispunjava sve obveze prema njima. Nadalje, ove godine prihod će mu porasti na 150 milijuna kuna što je, kako kaže Paurević, bila obveza prema bankama. “Planirani prihod Vodatela za 2007. godinu je 40 milijuna kuna, a planirani prihod Metroneta 110 milijuna kuna. [color=blue]Ovom akvizicijom ukupni planirani prihod za 2007. popet će nam se na 150 milijuna kuna što je Metronet preuzeo i uredno ispunio kao obvezu pred bankama[/color]. Osim toga pozitivna EBITDA marža Vodatela pozitivno će utjecati na našu pozitivnu EBITDA maržu, i to će nam omogućiti da uspješno nastavimo s daljnjim razvojem”, kaže Paurević.


Poštovani kolega rogi, Molim pojašnjenje zašto je listing na londonskoj burzi dobra vijest? Postavio sam to pitanje i prije nekoliko dana, al’ odgovora ne dobih. Trebam li naglasiti da sam relativno nov u svemu ovome?

Zati što u Londonu ima neusporedivo više love i investitora.

“Vodatel ostaje odvojena tvrtka, a kakvu će konačnu formu poprimiti ova akvizicija, [color=blue]Uprava Metroneta odlučit će u idućem periodu[/color].

Toliko o konkurenciji HT-u. Kupili su Vodatel koji je u banani bez obzira na cijenu da bi im prihodi narasli na 150 miliona kuna. [color=blue]Što će napraviti iduće godine da ih banke nastave kreditirati?[/color]
najbolje od svega što nemaju pojma što će sad s time. Sad će i jedni i drugi gradit mrežu neovisno jedni o drugome.


lanica: ” ivica333: ” Samo jedna informacija. T-ht je izgubio spor s Potrošačem u prvom stupnju. Ne znam koliko je to važno znati, ali moglobi biti znakovito to što tog podatka nema u medijima…. ” e hvala ivica. mislio sam uzet 20 paketa al nakon ove totalno vruće informacije ću uzet 30 paketa….thanks majstore ” Nema na čemu. Platiti ćeš pivo u Valensu. A, daj mi, molim te objasni kako će to utjecati na IPO.

nije bitno kako će utjecat…ista stvar se događa prije svakog IPO-a.pljuje se po dionicam a onda one odrade 50% a rulja ne kuži da bez obzira kaj pišu bit 200000 upisa.gle briga me za dtk,za dividende,ma za sve….samo je bitno da dobimo diskont na cijenu i da se nekaj zaradi pa popije…welcome to croatia[smiley1][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

A sad jedna slika koja bi trebala obećavati. tržišni udio 17%. HaHa.

Izgrađeno optike skupa 2200 km. Po cijeniku grada zagreba će za najam cijevi plaćati cca 55 milina kuna ili 37% svoga prihoda.

Sad vidite razloge zašto se ne želi riješiti problem DTK. Jer nijedan operator ne bi imao šanse nuditi usluge po cijenama koje nudi.


“Vodatel ostaje odvojena tvrtka, a kakvu će konačnu formu poprimiti ova akvizicija, [color=blue]Uprava Metroneta odlučit će u idućem periodu[/color]. Toliko o konkurenciji HT-u. Kupili su Vodatel koji je u banani bez obzira na cijenu da bi im prihodi narasli na 150 miliona kuna. [color=blue]Što će napraviti iduće godine da ih banke nastave kreditirati?[/color] najbolje od svega što nemaju pojma što će sad s time. Sad će i jedni i drugi gradit mrežu neovisno jedni o drugome.

iduće godine će kupit pittarelo?[smiley8]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close