HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.07.2024. u 20:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,08
13.714
456
30,00
30,20
0,67%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Tko pred skoru isplatu dividende prodaje HT na ovim razinama bolje mu je da se okane ćorava posla. Nisu za njega dionice.

u Londonu je cijena dionice opet 10 kuna jeftinija.


Samo znam koji osjećaj mi stvarju HT dionice: nelagodu i napetost, nikako da dobiju krila! I to skoro stalno tako. Ima li smisla cekati mjesec, dva? Kad ce dati neke podatke o svom poslovanju, svojim planovima? Je li tko zna?

Eh, dionica je tek par mjeseci na tržištu, a već nelagoda i napetost. Pa zar ste (smo) baš svi mislili okrenuti brzu paru na HT-u? Jesmo li svjesni koliko je to velika dionica i koliko ljudi je u njoj, ni sami ne znaju zašto, a tako je i prodaju bezglavo. Strpljenja… sve će doći na svoje.

Ala nam se fondovi smiju kad čitaju naše poruke, u pravu je gdin. rijeka kad kaže da se treba povući s ovog foruma i prestati pratiti cijenu iz dana u dan, jer to stvarno nema nikakvog smisla.

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Trenutno na kupnji vode nekakav “liparski rat”[lol]


Tko pred skoru isplatu dividende prodaje HT na ovim razinama bolje mu je da se okane ćorava posla. Nisu za njega dionice.

Sa kojim datumom se mora posjedovati dionica HT-a da bi se sudjelovalo u isplati dividende,ili je vec zakljucen taj datum? zahvaljujem na odgovoru![undecid][undecid]


Trenutno na kupnji vode nekakav “liparski rat”[lol]

Ah, devil makes work for idle hands. 🙂

Ali preselili su se 2 kune više, ko je pratio. Igraju se, šta sad. Vrlo je vjerojatno da je cash malo presušio nakon što su ameri povukli peneze, pa sad, ko i mi, čekaju mirovince da spase situaciju. 🙂

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Zavisi tko ima kakve planove s dionicom i zašto je još tu pa treba pratiti što se događa. Na forumu ponekad i dezinfomacije mogu koristiti (ako ih znaš prepoznati) [thumbsup]

Widra:

Tko pred skoru isplatu dividende prodaje HT na ovim razinama bolje mu je da se okane ćorava posla. Nisu za njega dionice.

Sa kojim datumom se mora posjedovati dionica HT-a da bi se sudjelovalo u isplati dividende,ili je vec zakljucen taj datum? zahvaljujem na odgovoru![undecid][undecid]

Prošle godine Skupština je održana polovinom siječnja, a dividenda se isplaćivala 24. siječnja. Dakle, još malo strpljenja. Dionicu moraš imati u vlasništvu na dan održavanja Skupštine. Takva je najčešće praksa.

Glavna skupština je 21.4.2008., piše na web stranicama HT-a u financijskom kalendaru.

Dakle, još neka 3 mjeseca strpljenja će biti potrebno. Kako se budemo bližili tome datumu za očekivati je da će ova dionica biti sve skuplja i skuplja.


Glavna skupština je 21.4.2008., piše na web stranicama HT-a u financijskom kalendaru. Dakle, još neka 3 mjeseca strpljenja će biti potrebno. Kako se budemo bližili tome datumu za očekivati je da će ova dionica biti sve skuplja i skuplja.

A do tada više neću niti gledati HT.


Glavna skupština je 21.4.2008., piše na web stranicama HT-a u financijskom kalendaru. Dakle, još neka 3 mjeseca strpljenja će biti potrebno. Kako se budemo bližili tome datumu za očekivati je da će ova dionica biti sve skuplja i skuplja.

Ajmo se tješit! Nadati se da bude sve skuplja. Jednog dana, možda i prije[tongue]. Ili pak izači i reči zbogom ovom mastadontu od dionice? Gledam Todine perjanice i ovaj naš jad. Još malo pa ću u crveno. Nisu mi utjeha oni koji su ušli na 380-390. Kak je tek njima? Izaći il ostati, pitanje je sad[pray]

Bok svima…hipotetski…imam odredjeni kvantum HTa…kupim jos npr. 20.1. a 21.1. se odluci isplata dividende…isplacuje li mi se za sve ili samo za one kupljene do odredjenog perioda…

igrač igra, krupije se znoji, titanik tone, putnici dremaju...

New Report

Close