HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 24.06.2024. u 12:48
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,94
52.806
1,764
29,90
30,00
0,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ko i svugdje …

Špekulativno razmišljanje o fondovima ili neka pouzdana informacija? Ili samo par toplih riječi za sve nas koji se nadamo?

Strpljivo krenut će ht u visine [pray][smiley]

[color=blue][b]Čovjek uči dok je živ :) a ja sam prava mala štreberica :D[/b][/color]

Kakva su sad ovo enormna iskrcavanja na kraju radnog vremena?

I ova količina od nekih 48000 komada danas u londonu mi je vrlo neuobičajna.

ma kakve su to kolicine, 100t kosta po ovim cijenama oko 34m, sta je to za njih, fondovi mjesecno dobivaju oko 1milijardu, o cemu vi onda pricate[smiley]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Da, ali ne sjećam se da je u Londonu bio tako veliki promet.


Kakva su sad ovo enormna iskrcavanja na kraju radnog vremena?

Ne znam o kakvom se prekrcaju radi , cjenu uopce vise ne pratim ( pojede mi zivce), ali pa sta nije bolje da se prekrcaj ovako napravio neg da je kilavio sa prodajom i najvjerovatnije rusio cijenu .
glavno da ima zainteresiranih za kupnju , a ovaj sta je kupio valjda ima neku racunicu .
U top 10 nema vise onolikih promjena ili nema vise zainteresiranih za prodaju na ovim cjenam .
Puno sam vise ocekivao od dionice obzirom na njene pokazatelje ali sta je tu je , ali kada se malo pogleda stvar u nazad ovo se moglo ocekivati obzirom koliko je ljudi kupilo dinicu i koji su zadovljni sa ovim rastom cijene ili im treba novac za prezivjeti sijecanj .
Ma sta ja tu drobim kada je vec sve to zanano i napisano . eda idemo UP UP UPPPPP
[cool]

najvrednije stvari u životu su besplatne


svojnov9: ” Molio bi ako netko ima dubinu naloga od 10 i to prodaje[pray]. ” U prilogu:

otkud je ovaj listing? iz kojeg online brokeraja?

Kolika može biti dividenda na HT-u?

ICH bin...

U Prospektu o izdanju piše da će se od dobiti za 2007.g. 50-100% isplatiit za dividendu.
Neki su analitičari procijenili na min oko 17 kn.To je 5% od cijene dionice i mislim da ispod toga neće biti.
To je izvrsna dividenda i mislim da što će se bližiti datum Skupštine sve više fondovi gristi za ovom dionicom jer će to na njihovu količinu dionica biti ogroman prinos.

A kada je skupština

New Report

Close