HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.06.2024. u 12:16
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,84
2.119
71
29,80
30,00
-1,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

omjer k/p govori
tko nije uhvatio vlak za HT nek uskače dok može
ode ovo konačno gdje mu je i mjesto [cool]

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka



Svaki dan 2 kune gore i evo nas na 400 sredinom ožujka, može li bolje ?
[/qu

Potpisujem, a može i bolje ali to ovisi samo o igrama fondova, na osnovu čega tisak skače pa nisu još ni informatizaciju napravili i pitanje je što će s tim biti i do ljeta.[tongue]

da te opomenem,ne pljuj po Tisku jer nemas pojma o toj firmi.Pogledaj FA,kolko kioska ima gdje se vrti KES znaci likvidnost,usporedi sa istim firmama u okruzenju…zato pusti Tisak.Ja ga nemam al ga i ne blatim jer znam kolko vrijedi[wink]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

nece di mu je mjesto jel je to oko 650kn, ali da ce skociti hoce[wink]

ne mari za male stvari i ostat ce male


nece di mu je mjesto jel je to oko 650kn, ali da ce skociti hoce[wink]

evo ja ti odmah dam po 500

danas izviđači a sljedeći tjedan konjica i teško topništvo[cool]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


marin29: ”
Svaki dan 2 kune gore i evo nas na 400 sredinom ožujka, može li bolje ? [/qu Potpisujem, a može i bolje ali to ovisi samo o igrama fondova, na osnovu čega tisak skače pa nisu još ni informatizaciju napravili i pitanje je što će s tim biti i do ljeta.[tongue] ” da te opomenem,ne pljuj po Tisku jer nemas pojma o toj firmi.Pogledaj FA,kolko kioska ima gdje se vrti KES znaci likvidnost,usporedi sa istim firmama u okruzenju…zato pusti Tisak.Ja ga nemam al ga i ne blatim jer znam kolko vrijedi[wink]

Tisak ima 1800 kioska ja ga kupovao po 400kn, za sada im je najvažnija stvar informatizacija, naime desi se da se preko ljeta u npr: Starigradu prodaju 2 razglednice dnevno, tako da će im vrijednost tek rasti, nepljujem nipošto, ajde ti meni reci koji su najprodavaniji artikli na kioscima tiska, nećeš nikad pogoditi, imam jako puno info o tisku, zapravo niti o jednoj drugoj firmi nemam toliko, pa mi ti sad reci

"sve što je teško nije vrijedno truda" ...Homer Jay Simpson


Tisak ima 1800 kioska ja ga kupovao po 400kn, za sada im je najvažnija stvar informatizacija, naime desi se da se preko ljeta u npr: Starigradu prodaju 2 razglednice dnevno, tako da će im vrijednost tek rasti, nepljujem nipošto, ajde ti meni reci koji su najprodavaniji artikli na kioscima tiska, nećeš nikad pogoditi, imam jako puno info o tisku, zapravo niti o jednoj drugoj firmi nemam toliko, pa mi ti sad reci

Marin, pišeš u krivoj temi, ovdje razgovaramo o HT-u. Siguran sam da ima dio foruma posvećen Tisku.

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

U Londonu HT ide po 335 kn.


danas izviđači a sljedeći tjedan konjica i teško topništvo[cool]

Danas, crni kvadratić. (moja sl. procjena)[cry]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


U Londonu HT ide po 335 kn.

Znači netko kupuje u Londonu po 335, a u zagrebu prodaje po 345. Vrlo dobro. Zato i ide cijena gore.

znam ja tko u Londonu kupuje…kupuju mali i prodaju velikima…

Najbolje ponude [ HT-R-A ]
Kupnja Cijena
1050 345,05
37 345,03
57 345,02
39 345,01
2347 345,00

Cijena Prodaja
345,90 66
345,98 63
345,99 57
346,00 461
346,28 48

[thumbsup]

Brainman!:

U Londonu HT ide po 335 kn.

Znači netko kupuje u Londonu po 335, a u zagrebu prodaje po 345. Vrlo dobro. Zato i ide cijena gore.


ne nego netko se krca i u Londonu i u ZG-u jer HT-a više neće biti na ovim razinama…prodaju mali i špekulanti koji ulaze u ostala krda,misleći da će se stići vratiti na ovaj vlak
možda i uspiju ali čisto sumnjam…pogledati transakcije , njihove omjere ( i London i ZG), fondovi kreću
[cool]

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka

New Report

Close