HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.07.2024. u 20:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,08
13.714
456
30,00
30,20
0,67%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


jel ovo danas najniži promet od početka trgovine?

jest

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

Molio bi ako netko ima dubinu naloga od 10 i to prodaje[pray].

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


Molio bi ako netko ima dubinu naloga od 10 i to prodaje[pray].

U prilogu:

Prema nalozima za kupnju i prodaju, rekao bi da fond manageri skijaju.

Ukoliko po povratku planiraju cijenu podignuti na pokazatelje tržišta, nadam se da se neće povrijediti na skijanju,
a ukoliko nas nastave srozavati – nije mi žao drveća pored staze …

Ugodan dan

When someone asks you a question you don't want to answer, smile and ask, "Why do you want to know?".

Ova agonija će trajati još danima, a cijena će teško gore nije ni meni drago ali šta se može.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Što se tiče preporuka da se čeka 10% bonusa, mislim da taj bonus niko na ovome forumu ne može ostvariti, jer ovdje su uglavnom ljudi koji su davno dionice registrirali na brokera i time izgubili pravo na dodatne.
[/quote]

e ja ih nisam registrirao [cool]

Excuses are like asses - everybody's got one and they all stink!

..planiram kupiti veću količinu HT-a. Razlog tome vidim u velikoj želji ERSTE banke , da cijena dionice
poraste, o čemu sama u banci neki dan razgovarala.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Što se tiče preporuka da se čeka 10% bonusa, mislim da taj bonus niko na ovome forumu ne može ostvariti, jer ovdje su uglavnom ljudi koji su davno dionice registrirali na brokera i time izgubili pravo na dodatne.

e ja ih nisam registrirao [cool]
[/quote]

da i imas dividendu,neka je cca 20kn po dionici.Zaracunaj da HT ove godine nece dijeliti div. i povisi si cijenu dionice i eto zarade.Ak je sada 342kn racunas si 362kn i to ti je povecanje cijene 6-7%[wink] ak imas bonus dionice to ti se vec penje na 16-17% dobiti

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


..planiram kupiti veću količinu HT-a. Razlog tome vidim u velikoj želji ERSTE banke , da cijena dionice
poraste, o čemu sama u banci neki dan razgovarala.

A i raiffaisen moguće izlazi polagano (već danima) da nagomila cash i onda nenadano lupi ogromnu količinu po asku, trzne dionicu iz učmalosti, konačno joj digne cijenu i natjera ostale da se dobro razmisle i konačno prestanu taktizirati i krenu kupovati. E TO bi bio scenario. [wink]

Kupujte dok još ima jevtino, da vam ne bi poslije bilo žao…

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off


..planiram kupiti veću količinu HT-a. Razlog tome vidim u velikoj želji ERSTE banke , da cijena dionice poraste, o čemu sama u banci neki dan razgovarala.

S kime si razgovarala, s babom u redu za podizanje mirovine? [wink]

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!


LudiPaa: ” Što se tiče preporuka da se čeka 10% bonusa, mislim da taj bonus niko na ovome forumu ne može ostvariti, jer ovdje su uglavnom ljudi koji su davno dionice registrirali na brokera i time izgubili pravo na dodatne. ” e ja ih nisam registrirao [cool]
da i imas dividendu,neka je cca 20kn po dionici.Zaracunaj da HT ove godine nece dijeliti div. i povisi si cijenu dionice i eto zarade.Ak je sada 342kn racunas si 362kn i to ti je povecanje cijene 6-7%[wink] ak imas bonus dionice to ti se vec penje na 16-17% dobiti
[/quote]

tako nekako i ja to gledam…nit luk jeo nit zube prao, a zarada je tu. nisam dugo na forumu, ali prema pisanju starijih kolega, ne isplati se previse prckati pogotov s dobrim dionicama. razmisljam i da jos dokupim, racunam da ne moze ici dolje, a dividenda je primamljiva, cak veca od kapitalnog dobitka na nekim drugim dionicama…sve u svemu, iz HT-a izlazim mozda samo ako Agrokor bude imao IPO [cool]

Excuses are like asses - everybody's got one and they all stink!

Valjda ste svijesni koliko je još uvijek ljudi “unutra” (uključujući mene), i svaki porast i od 5-10 kuna stvarat će plimni val prodaje. Ne očekujte skori rast, a pogotovo ne tih famoznih 400, tu će se opet srušiti na ove razine. Tko će se strpiti 2-3 godine, e taj bi mogao zaraditi. A tko zaboravi na nju pa pogleda cijenu za 5 godina…

Blago siromašnima duhom...

New Report

Close