HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 21:07
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

rocky:

Dobra postotak sudionika je na burzi zaključila da je burza 90% psihologija.
Danas si spreman platit neku dionicu 1000kn a prije tri dana ti je bilo skupo 600kn,Iako firma nije napredovala za 40% po rezultatima ili prespektivi.

Evo jednog mog razmišljanja,možda je krivo:Znači psihologija!!!

Ljudi gledaju dionicu HT-a i očekuju rast na neku realniju razinu.To se ne događa.Prođe Nova godina ostale dionice krenu prema gore a HT ostaje na mjestu i krene čak dole.
Sad neki misle “pa ja sam kreten što držim HT a ostalo grabi prema gore,idem ja to prodat”,i onda krene stampedo prodaje….

a krdo je uvijek u krivu[wink]


Ha,ha a najgore prođoše oni što je se rješiše u startu……..[rolleyes]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Čak se i HT zazelenio – to ne može na dobro izaći, slom burze je blizu[bye]

sve smrdi na najmanji promet HTom od uvrštenja dionice

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

ma da je barem sutra promet manji od milijun kuna…i cijeli idući tjedan…

ovo je realan promet.. ostatak do sada je bila prodaja fondova sebi i onima kojima je dosta 20-30% u godinu dana jer stuku par miliona u HT pa im nije teško ni čekat..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Kupnja Cijena
21 344,00
1 342,50
229 342,25
8 342,23
99 342,22
Cijena Prodaja
344,40 189
344,50 100
344,98 63
344,99 134
345,00 2535
Evo idemo lagano prema gori ! Iako je brana na 345,00

"Ako si u pravu 24 sata prije ostalih, onda 24 sata sloviš kao luđak."


ovo je realan promet.. ostatak do sada je bila prodaja fondova sebi i onima kojima je dosta 20-30% u godinu dana jer stuku par miliona u HT pa im nije teško ni čekat..

Ima vremena do 16 sati. Još će koja milja proći.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

vjerojatno.. prema gore ili dole?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


vjerojatno.. prema gore ili dole?

Ma, tu će se vrtiti oko 343 cijeli dan. Ništa posebno. (moje mišljenje)

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Par miliona pravog prometa bi lansiralo dionicu prema gore. zato će biti i dalje pretumbavanja.

ja sam prilično uvjeren da si fondovi s ovime stvaraju minus.. glavno da oni kupuju ingru koja će po ovoj cijeni imati P/E 10 za 3,4 godine ako bude bilo sreće..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


ovo je realan promet.. ostatak do sada je bila prodaja fondova sebi i onima kojima je dosta 20-30% u godinu dana jer stuku par miliona u HT pa im nije teško ni čekat..

Moglo bi tako i bit, ako znamo da reiffeisen mirovinski prodaje svoje+daytraderi, znači da već sada jako mali broj malih prodaje i to vjerojatno oni koji pokrivaju minuse od božića i n.g. A koliko će ih prodavati za desetak dana, ako cijena ostane ovakva?

Surround all arround when it hits the ground

New Report

Close