HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 16:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


axa: ” Alabama: ” axa: ” Kad će više Ht na zelene grane , ovo je prežalosno za gledati [cry][angry] ” To je “retoričko” pitanje? (kada grane zazelene)[wink] ” Pa kako stoje stvari ispada “retoričko” pitanje [lol] Malo sam nestrpljiva pa progovara “očaj” hahahah ali čuva se Ht doći će i on na svoje [smiley] ” Kažu da svaka dionica ima svojih 5 minuta. Ova će imati više od toga.[thumbsup]

[wink] znam, zato je ne namjeravam dirati do daljnjega………..ali eto malo me čopila depra što se nje tiče [lol].
U svakom slučaju
[pray][pray][pray] za što brži rast [smiley]

[color=blue][b]Čovjek uči dok je živ :) a ja sam prava mala štreberica :D[/b][/color]

zaboravite na HT do skupštine i odluke o dividendi…. a ako se ni do tada ne pomakne značajnije u što ipak sumnjam onda poberite tih 10 % nagradnih i lijepo smatrajte to oročenom štednjom sa natprosječnom kamatom , HT je za naše prilike jedna sigurna i stabilna dionica koja ne raste na kratke staze ali ima vrijednost ….osim toga mislite li da bi fondovi kupovali i toliko štopali da ih ne interesira…..ako je dobra fondovima onda je i meni [thumbsup] , bolje držat lovu u dionicama HT -a nego u banci…..
tko ne misli tako neka proda i kupi Optimu , to je jedna perspektivna firma koja dok vrati sve dugove i počne iskazivati neku značajniju dobit možda i ne bude više fiksnih telefona [lol]

Analitičari Erstea: Kupujte HT, Ingru i Atlantsku plovidbu

Analizirajući prilike za ulaganje na tržištima zemalja srednje i istočne Europe u prvom ovogodišnjem tromjesečju, analitičari Erste banke kao prilike za ulaganje preporučuju i dionice hrvatskih kompanija – HT-a, Ingre i Atlantske plovidbe
[thumbsup]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

U očekivanju većeg rasta cijene HT-a , ERSTE banka čini što može ! Analitičari banke , predviđaju skori
jači rast ove dionice…….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

[


” Svi fondovi u 2008 u minusu. U zadnjih 6 mjeseci njih 80% u minusu, a 20% u simboličnom plusu. Tko će u njih još stavljat pare, ako se ovako nastavi?! Pogledajte na http://www.hrportfolio.hr/ sve će vam biti jasno

Zar zbilja misliš da većina od tih 80% neće u 2008. ostvariti bar 10%-20% prinosa?

When speculation has done its worst, two and two still make four.


Vratih maxTV a dosta ljudi počelo vraćati svoje pakete sa probe. Svega 3 ugovora su potpisana kažu mi na šalteru HT-a. Znači od toga i nema baš neke profiti za HT.

[lol] [lol] [lol]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Ako se još malo nastavi ovaj trend, preći će nas Optima. Da nije smiješno bilo bi žalosno.[embarass]


Ako se još malo nastavi ovaj trend, preći će nas Optima. Da nije smiješno bilo bi žalosno.[embarass]

?[lol] [lol] [lol]


[
halo bing:

” Svi fondovi u 2008 u minusu. U zadnjih 6 mjeseci njih 80% u minusu, a 20% u simboličnom plusu. Tko će u njih još stavljat pare, ako se ovako nastavi?! Pogledajte na http://www.hrportfolio.hr/ sve će vam biti jasno

Zar zbilja misliš da većina od tih 80% neće u 2008. ostvariti bar 10%-20% prinosa?


Naravno da hoće samo je pitanje s kojim dionicama iz portfelja, jedna od njih bi trebao biti ht zar ne?

Surround all arround when it hits the ground

HT će mnoge koštati živaca…

Nov na forumu ali ne i na burzi...


sasha: ” Ako se još malo nastavi ovaj trend, preći će nas Optima. Da nije smiješno bilo bi žalosno.[embarass] ” ?[lol] [lol] [lol]

Dragi kolega , bez obzira na kvalitetu Vaaših komentara moram priznati da na jako prozaičan način skupljate zvijezdice, ili radite i nešto konstruktivnije na ovom forumu

ht ce najvise narasti ove godine a znate zakaj? zato kaj je zastupljena u najvise portfelja na temi top 10 2008[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

New Report

Close