HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 12:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Nema prodaje

Čekam mirovinu (i malo ću si je podebljavati dividendama).

When someone asks you a question you don't want to answer, smile and ask, "Why do you want to know?".


Nema prodaje Čekam mirovinu (i malo ću si je podebljavati dividendama).

Jako dobro receno kolega. Po meni sukus svih rasprava i analiza o ovoj dionici na ovom forumu i sire. Kapa dolje[thumbsup]


Jako dobro receno kolega. Po meni sukus svih rasprava i analiza o ovoj dionici na ovom forumu i sire. Kapa dolje[thumbsup]

[lol]

mozda mi se sve srusi i mozda sve izgubim u 2 dionice sta imam. i mozda mi se osveti povremena bahatost i samodopadnost i kazni me bog sta mi se vec puno puta desilo. i nisam naucio lekciju iz skromnosti [undecid]

ali veseliti se nekakvoj crkavici od dividende? pa moji starci su imali svaki po 2 paketa nasumicno odabranih dionica iz onih prognanickih paketa i zaboravili na njih. nakon par godina starom je zlatni rat narastao od par tisuca kuna do preko 100 000 a staroj od iste sume do 60tak k kuna. uz jos cijelu paletu dionica koje su odonda rasle i koje ce jos uvjek rasti. ako se taman slozimo ( a necemo) da je tesko naci dionicu koja ce rasti (mislim da je puno teze dokuciti kada ce rasti nego dali ce rasti) pa ja bih radije riskirao i nesto nasumce upiknuo nego camio u ovoj dionici na kojoj je vise manje svima jasno da nece rasti vise od 30tak %.

Kupovavši ovu dionicu uzeo sam si za usporedbu jednu drugu na našem tržištu-ZAPI. Impulsi i pivo nemaju puno toga zajednickog ali ove dvije kompanije imaju puno toga zajednickog, osim pokazatelja. Oni koji ove godine sanjaju o nekim zaradam od 200% i sl. bolje neka krenu na neka tržišta(osobno cu uskoro riskirati u Srbiji)

ht uzletio na precjenjenih 342, da da i to je moguce

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Cijena Prodaja
340,00 122
341,00 372
342,00 526
342,49 50
342,50 386
izgubili se nalozi 63 na prodaji, mozda je to znak

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


ht uzletio na precjenjenih 342, da da i to je moguce

a krenulo iskrcavanje hta i u londonu [bye]

Tko mi može reći u postotku koliko je ljudi prodalo svoje paketiće???

na 4300 sve prodajem...

ja sam nešto načuo oko 14,3 % do 15%

vjerojatno se više međusobno datetrejda nego što prodaju građani

zbog toga se bojim da će prodaja biti još duža, dok dođe na 375-400KN
JOŠ BAREM 7-10 mjeseci

šta vi mislite , do kada vjerojatno će trajati ove cifre između 330- 360 kn?

Najbolje ponude [ HT-R-A ]
Kupnja Cijena
2162 340,00
100 339,82
163 339,50
371 339,00
82 338,39

Cijena Prodaja
341,00 213
341,97 20
341,98 200
341,99 121
342,00 736

ako se ne varam i prošli i pretprošli mjesec u ovo vrijeme je bila jača kupnja…
jel to dokaz da kad se mirovincima oko 10. slije lova, da kreću u kupnju?

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka

Kad će više Ht na zelene grane , ovo je prežalosno za gledati [cry][angry]

[color=blue][b]Čovjek uči dok je živ :) a ja sam prava mala štreberica :D[/b][/color]

New Report

Close