HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 10:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Evo opet kreće operacija PUS-a (panika, uzlet, spuštanje)

Surround all arround when it hits the ground

poklon rodbini..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


in: ” Ova dionica vrijedi 500kn samo zbog dividende koja će se isplačivati,čitajte prospekt,čak 100% od dobiti,može li bolje? ” Ovo baš i nije istina.

Pročitaj prospekt[thumbsup]

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

in,

darko09: ” in: ” Ova dionica vrijedi 500kn samo zbog dividende koja će se isplačivati,čitajte prospekt,čak 100% od dobiti,može li bolje? ” Ovo baš i nije istina. ” Pročitaj prospekt[thumbsup]

pa konkretno tamo piše od 50%-100% dobiti

I has the money, what I do wif it?

Dobit za sada oko 28kn za 2007g.Linusova računica tu negdje.[thumbsup]

Moze mi netko odgovot na par stvari ? Kada bi trebala biti skupstina (odlucenje o iznosu divi.) ? Kada bi trebala biti isplacena dividenda ? I zar imamo pravo na divi. ? zar nije bilo dogovoreno na IPO-u sa vladom da necemo imat pravo ? Puno hvala


mislim da sa zavrsetkom ovog iskrcavanja idemo lagano prema gore jer ovo je i bilo za ocekivat nakon nove godine i bozica da ce se trebat pokrivat minusi na karticama a kako je najlakse nego prodajom ht-a

Evo popravljam se bacim pogled na ht svaki 3-4 dan i uopće me ne diraju ove manje oscilacije.
Što se tiče ovog obrazloženja zašto pada ili zašto će rast, čini mi se da kad god padne ili kad god raste uvijek je moguće naći razlog zašto je tome tako.
Prema tome ljudi, kad sam ja novopečeni shvatio ili šuti i čekaj da dođe na svoje ili prodaj i trguj dalje s drugima i nadaj se boljem rezultatu, svi koji ste sigurni da neće rast prodajte i zaradite na drugima, jer ja bih to učinio da sam tolko siguran.


Moze mi netko odgovot na par stvari ? Kada bi trebala biti skupstina (odlucenje o iznosu divi.) ?

5-6 mjesec

Kada bi trebala biti isplacena dividenda ?
do 31.12. sigurno, a možda i prije

I zar imamo pravo na divi. ?
da

zar nije bilo dogovoreno na IPO-u sa vladom da necemo imat pravo ?
ne

Puno hvala
nema na čemu[smiley]

biti ce ljepa dividenda, samo neka jos padne[pray]

ne mari za male stvari i ostat ce male


biti ce ljepa dividenda, samo neka jos padne[pray]

Žao mi je , ali moram protiv tebe neka ide up [pray]
Ne znam što je sad tako jeftino da bi prodao HT, i prebacio u nešto drugo, ali ovu dionicu ne mogu podići mali investitori lupanjem po asku, dakle potpuno smo u milosti fondova [angry]

Ovu dionicu ne može dignuti nitko, sve dok bar malo ne posusta prodaja koja je ovih dana bila izrazito velika.

Što bude bliže dividenda, manje će biti prodavača ….

New Report

Close