HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 06:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Plavi je pametno to rasprodao na vrijeme. Evo ja imam brdo HT-a i mislim da sam pogriješio što nisam rasprodao.
Jednostavno situacija je takva da ljudima da ponudiš i 300 kuna oni bi prodavali.

Nema potrebe za sarkazmom. Činjenica je da ova vlada treba nešta napraviti sa DTK kanalima , a šta god da napravi u korist građana Hrvatske utjecat će na dobit HT-a. Moje mišljenje je da sve veći broj dioničara izlazi iz HT-a i ulazi u druge ( Todorićeve ) dionice. Ovaj pad tržišta će tome još više pogodovati jer HT neće toliko pasti kao druge dionice i omogućit će prelijevanje kapitala iz HT u druge bržerastuće dionice.

Ja mislim da mirovinci jako zele tu dividendu, ali zašto bi trenutno žurili.

Može li svježi k/p?

Hvala

Država mora donijeti odluku kako riješiti problem DTK . Tu vlada ogroma kaos. ja imam svoje mišljenje koje ne ide u prilog HT-a.

ajde ljudi budite pametni…ne igraju ovdje igru mali nego veliki. mi mali koji smo mislili smo se već nakrcali, neki po 413, neki po 380, a neki po 335 ili koliko je već najniže bilo, a sada je gotovo kompletna trgovina između fondova. ranije sam napisao da je do kraja prosinca po nekim napumpanim procjenama tek 14,5% građana prodalo svoje dionice, čak ako je tome tako to je još uvije mizeran broj u odnosu na 1,5 milijardi prometa tj. tek trećina…ovo što se trenutno dešava je cimanje malih u kojem ako oni na dnevnom prometu uzmu od naroda 10% puna šaka brade…

vidite fondovi nisu ipak totalni tutleki i znaju da kada bi se počeli nakrcavati masovno HT-om da bi to cijenu dovelo do 450 kn za tjedan dana i opet bi efekt bio vrlo skroman, jer bi mi tada svi ponavljali da ispod 600, 700 ili 1000 kn ne damo ni mami….zato oni čekaju i skupljaju po pola milje do milju dnevno, a ostatak prometa i onako fiktivno stvaraju među sobom čime i reguliraju cijenu…

ipak na taj način neće puno skupiti i oni su toga svijesni pa se ipak može očekivati u nekoj bliskoj budućnosti, a pogotovo prije dividende nagli skok u cijeni i prometu, sekundarna akumulacija, s tim da bi takav scenarij bio i najjednostavniji model pumpanja crobexa i ieventvalnog zaokreta kada je najpotrebnije…

hej ljudi jel tko prati top 10? Hejde nabacite promjene od proslog tjedna da ne kopam previše[smiley]


ajde ljudi budite pametni…ne igraju ovdje igru mali nego veliki. mi mali koji smo mislili smo se već nakrcali, neki po 413, neki po 380, a neki po 335 ili koliko je već najniže bilo, a sada je gotovo kompletna trgovina između fondova. ranije sam napisao da je do kraja prosinca po nekim napumpanim procjenama tek 14,5% građana prodalo svoje dionice, čak ako je tome tako to je još uvije mizeran broj u odnosu na 1,5 milijardi prometa tj. tek trećina…ovo što se trenutno dešava je cimanje malih u kojem ako oni na dnevnom prometu uzmu od naroda 10% puna šaka brade…

vidite fondovi nisu ipak totalni tutleki i znaju da kada bi se počeli nakrcavati masovno HT-om da bi to cijenu dovelo do 450 kn za tjedan dana i opet bi efekt bio vrlo skroman, jer bi mi tada svi ponavljali da ispod 600, 700 ili 1000 kn ne damo ni mami….zato oni čekaju i skupljaju po pola milje do milju dnevno, a ostatak prometa i onako fiktivno stvaraju među sobom čime i reguliraju cijenu…

ipak na taj način neće puno skupiti i oni su toga svijesni pa se ipak može očekivati u nekoj bliskoj budućnosti, a pogotovo prije dividende nagli skok u cijeni i prometu, sekundarna akumulacija, s tim da bi takav scenarij bio i najjednostavniji model pumpanja crobexa i ieventvalnog zaokreta kada je najpotrebnije…


Potpisujem i dodajem da za ove svoje sheme i shemice, nešto više od malih mogu pobrat još samo u siječnju, kasnije će dobivat doslovno mrvice ukoliko cijenu ne povise i to bar na 400.

Surround all arround when it hits the ground

ajde ljudi budite pametni…ne igraju ovdje igru mali nego veliki. mi mali koji smo mislili smo se već nakrcali, neki po 413, neki po 380, a neki po 335 ili koliko je već najniže bilo, a sada je gotovo kompletna trgovina između fondova. ranije sam napisao da je do kraja prosinca po nekim napumpanim procjenama tek 14,5% građana prodalo svoje dionice, čak ako je tome tako to je još uvije mizeran broj u odnosu na 1,5 milijardi prometa tj. tek trećina…ovo što se trenutno dešava je cimanje malih u kojem ako oni na dnevnom prometu uzmu od naroda 10% puna šaka brade…

vidite fondovi nisu ipak totalni tutleki i znaju da kada bi se počeli nakrcavati masovno HT-om da bi to cijenu dovelo do 450 kn za tjedan dana i opet bi efekt bio vrlo skroman, jer bi mi tada svi ponavljali da ispod 600, 700 ili 1000 kn ne damo ni mami….zato oni čekaju i skupljaju po pola milje do milju dnevno, a ostatak prometa i onako fiktivno stvaraju među sobom čime i reguliraju cijenu…

ipak na taj način neće puno skupiti i oni su toga svijesni pa se ipak može očekivati u nekoj bliskoj budućnosti, a pogotovo prije dividende nagli skok u cijeni i prometu, sekundarna akumulacija, s tim da bi takav scenarij bio i najjednostavniji model pumpanja crobexa i ieventvalnog zaokreta kada je najpotrebnije…

Bravo kolega,
To je to, u 3 pasosa si rekao sve što smo mi drugi pisali na 100-tine stranica.

"sve što je teško nije vrijedno truda" ...Homer Jay Simpson


Darko:
Nema potrebe za sarkazmom. Činjenica je da ova vlada treba nešta napraviti sa DTK kanalima , a šta god da napravi u korist građana Hrvatske utjecat će na dobit HT-a. Moje mišljenje je da sve veći broj dioničara izlazi iz HT-a i ulazi u druge ( Todorićeve ) dionice. Ovaj pad tržišta će tome još više pogodovati jer HT neće toliko pasti kao druge dionice i omogućit će prelijevanje kapitala iz HT u druge bržerastuće dionice.

Sarkazmom se neki tješe da rješenje DTK mreže neće imati veze dobiti i s cijenom ove dionice. Ja bih volio da rješenje ide u korist HT-a, ali sam uvjeren da ide na njegovu štetu. Također predviđam da do kraja godine NEĆE doći na 400,00. Ne mogu zaboraviti kak su neki utopisti krajem listopada pjevali o 500 i čak 600 kuna. Možda su oni informaciju pobrali kod kumice na placu, kak se ovdje meni inputura. No, živi bili pa vidjeli!

Molim uvažene članove foruma za najnoviji k/p[pray]


Može li svježi k/p? Hvala

Top bid
CIJENA KOLIČINA
1.362,00 42
1.361,00 50
1.360,10 30
1.360,01 8
1.360,00 16
1.356,00 10
1.355,02 62
1.355,01 35
1.355,00 79
1.353,00 56

Top ask
CIJENA KOLIČINA
1.369,00 223
1.370,00 75
1.372,96 13
1.373,00 71
1.375,00 10
1.376,00 7
1.377,00 200
1.380,00 119
1.396,00 10
1.398,95 14

I has the money, what I do wif it?

New Report

Close