HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 10:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

beholder:

koje gaženje na HT-u…kaj se vadi lova za skijanje? i za jeftini namještaj [lol] [lol] katastrofa…ali najvažnije je da kad ht skoći po objavi rezultata onda će ovima što sada prodaju svi biti krivi.

Bojim se da je HT trebalo prodati odmah.
[cry]


trebalo prodati po 390 i kupovati sada po 340 i zaraditi više nego zađžaba čekati 10% godinu dana!

dan je pametniji od noći

Uf,da hoce pasti na 265,00 HRK…

...biti najbrži čovijek na svijetu...

Ht puno ulaže u razvoj i nove usluge, oni su uz ZABU i PBZ kompanija kjoa ima novce za realizaciju planova razvoja i novih usluga za povećanje prihoda, kao investitoru i samom ti je jasno što se danas da napraviti ako posjeduješ kapital da možeš ući u investiciju. A fondovi sve diktiraju, mi mali kupimo mrvice i zato ja dokupljujem i čekam da fondovi zagrizu da dobijem svoje mrvice i meni i previše. A fondovima su najzanimljivije kompanije s dividendom a znaš koliko ih ima na našem market-u :), koja od ovih “perspektivnih firmi” koje se pušu iz dana u dan isplaćuje dividendu? A ja sam jednom još dok sam bio klinac puhao i puhao jedan balon i na kraju bum, nema više ničega.

"sve što je teško nije vrijedno truda" ...Homer Jay Simpson

jeste razmisljali mozda na ovaj nacin… da fond manageri, brokeri ili netko treci namjerno stavlja naloge po 63 dionice da bi stvorio paniku?


beholder: ” koje gaženje na HT-u…kaj se vadi lova za skijanje? i za jeftini namještaj [lol] [lol] katastrofa…ali najvažnije je da kad ht skoći po objavi rezultata onda će ovima što sada prodaju svi biti krivi. ” Bojim se da je HT trebalo prodati odmah. [cry]

Trebalo je. Pitanje je dali bi dobro investirao u druge dionice-vecina je ipak na istim razinama.
Neznam zasto ljudi ocajavaju zbog toga što im je dionica 10ak % u minusu od ajmo rec ATH cijene kad mogu ocekivati 20-30kn dividende šro opet daje 5-10% prinosa i meni osobno dovoljno za ljetovanje i skijanje
Sto se tice ovih koji prodaju…prijatelj mi prodao brije 10ak dana, trebalo mu za skijanje isto ko sto nekima treba za namještaj, vjerujem da ih ima dosta takvih…usput prijatelj ih je zbog neznanja registrirao kod brokera pa dodatne otisle u kvragu
btw po 1000 put ovdje ponovljeno-nikad sva jaja u istu kosaru


asdfgh123: ” beholder: ” koje gaženje na HT-u…kaj se vadi lova za skijanje? i za jeftini namještaj [lol] [lol] katastrofa…ali najvažnije je da kad ht skoći po objavi rezultata onda će ovima što sada prodaju svi biti krivi. ” Bojim se da je HT trebalo prodati odmah. [cry] ” E to i ja potpisujem…. Al nažalost sad već prekasno, pa kad sam već ovoliko dugo zagazio ostajem do kraja…. A gdje je kraj?? E to ćemo tek da vidimo…. Možda na unucima kako je krenulo! [embarass]

ja prodajem kad prodaju i oni s reklame :”mama stavi i naše” [lol] [lol] [lol]


jeste razmisljali mozda na ovaj nacin… da fond manageri, brokeri ili netko treci namjerno stavlja naloge po 63 dionice da bi stvorio paniku?

normalno da stavljaju…prozirne fore…ispada da još niti 15% građana nije prodalo svoje dionice, a naloga po 63 komada bilo za pol HTa

Osim hta, atlantica i još jednog brodara ja zaista ne vidim koje bi dionice na zse mogle u ovoj godini odraditi jači rast (od 30% na više) i zbog toga sam još uvijek optimista. Pred božić su ovdje fondovi kupovali bez problema do 360. I ja sam nestrpljiv kao i vi, ali vidite lii perspektivnije dionice na zse sada kada su Todorićeve dionice već odradile svoje u velikoj mjeri?

Surround all arround when it hits the ground

sreća za ovu dionicu je da ne može pasti niže od Optime jer mislim da će ona uskoro ispod cijene ispod IPO-a. Brane na 265 uskoro neće biti, a onda curi dolje što mi je drago zbog ovih fondova, ali mi je žao zbog malih dioničara. Mloprije na 5 mjestu najpovoljnijih ponuda je bila cijena od 50,01 kn. Svaka čast [proud][proud][proud][proud]

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. DEUTSCHE TELEKOM AG 41.763.153 51,00 Osnovni račun
2. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 7.779.412 9,50 Osnovni račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FOND HRVATSKIH BRANITELJA IZ DOMOVINSKOG RATA I ČLANOVA NJIHOVIH OBITELJI 5.732.197 7,00 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 3.243.345 3,96 Skrb. račun
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 365.618 0,45 Skrb. račun
6. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 363.843 0,44 Skrb. račun
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 316.269 0,39 Skrb. račun
8. PBZ D.D. 289.725 0,35 Skrb. račun
9. PBZ D.D. 227.017 0,28 Skrb. račun
10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 219.289 0,27 Skrb. račun
Ukupno: 73,64

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Uf,da hoce pasti na 265,00 HRK…

Hoće, hoće[sad]. Imam informaciju da je nova koalicija rješenje problema DTK mreže dogovorila izuzetno nepovoljno za HT. Navodno ide u enormni najam. Ima li netko detaljnije informacije?

Raikkonen:

Uf,da hoce pasti na 265,00 HRK…

Hoće, hoće[sad]. Imam informaciju da je nova koalicija rješenje problema DTK mreže dogovorila izuzetno nepovoljno za HT. Navodno ide u enormni najam. Ima li netko detaljnije informacije?

i kakve to ima veze.ht još godinama neće imati prave konkurencije.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

New Report

Close