HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 12:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

dragi moji,
evo i ja kao i imenjak marin29, čitam ove forume redovito ali slabo ih komentiram. ali sad oću.
moram reći da se iz foruma može puno toga naučiti što na ljudskom znanju a pogotovo na neznanju, pa je takve lakše predvidjeti i reagirati. u potpunosti se slažem s imenjakom.
prvo ht dionica ima toliko na burzi da se treba još minimum par mjeseci da dostigne bar 375.
druga stvar fondovi bili dion i mješ, bilo mirov će uvijek kupovati one dionice kojih ima puno manje na tržištu jer će prije ‘nestati’ i brže poskupiti. jer zašto kupovati ht u velikim količinama kad im se nudi svaki dan po
10 mio kuna po preniskim cijenama. zrno po zrno pogača za njih.
također, mirov fondovi povukli su sredstva iz dion i mješo fondova pa ovi moraju prodavati te utječu na čak i pad cijene hta.

a onda kad se svi spreme i mirov i instit fondovi onda će ići do fine cifre, ja sam dokupio i na 380 i na 340 i najnižu cijenu od 330.02

super24:

ja sam danas kupio po 34x.. mozda ode i do 320, no malo koristi od toga.. to je poklanjanje novaca trejderima..400-450 je jako realan target za sljedecih mjesec-dva..

i ja uzeo još malo danas…prodao dio belja…neće to na 320 kn…treba čekat dividendu…i bonus dionice…a do onda bi cijena trebala biti 400-420 kn…
kakav je to avatar?[shocked]


kako mislis kakav avatar? to je moja fotka[cool]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Milsim marine da pretjeruješ i istovremeno se tješiš. fondovi će kupovati cijelu godinu HT i uvijek će to biti nažalost ispod 400 kuna. A onda za godinu dana ni profit HT-a neće biti više 2 milijarde.
Moj target je bio +42% u prvih tjedan dana (oko 376 kuna) i nažalost nisam prodao. Sada sam tu duboko zakopan očekivanjem dividende, besplatnih dionica i na kraju kad prodam po 350 krajem godine to će biti cca 400 kuna vrijednosti. a mogao sam prodati po 380-390 prvi tjedan dana.
I zato, neovisno o tome što je HT fundamentalno podcijenjen, takav će i ostati sve dok jednog dana fundament ne budu takvi da HT vrijedi 350 kuna.
nažalos, ovdje ima više šanse da se fundament dovuku do cijene nego sijena dionice do fundamenata.


kako mislis kakav avatar? to je moja fotka[cool]

jesi to na fotki ti?ili si ju snimio?…ili si snimio samog sebe?[cool]

Ako se ja izvučem iz HT-a sa nulom (ne računam IPO pakete) bit ću sasvim zadovoljan i više nikad ne ulažem u šrot dionice poput HT-a[angry]

super24:

kako mislis kakav avatar? to je moja fotka[cool]

jesi to na fotki ti?ili si ju snimio?…ili si snimio samog sebe?[cool]


to sam ja!

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


to sam ja!

iššš…jesi gadan…[lol]


I zato, neovisno o tome što je HT fundamentalno podcijenjen, takav će i ostati sve dok jednog dana fundament ne budu takvi da HT vrijedi 350 kuna.
nažalos, ovdje ima više šanse da se fundament dovuku do cijene nego sijena dionice do fundamenata.

Vidim li ja to nekog željnog jeftinog dokupa? [wink]

HT-ov profit će već ove godine debelo prebaciti planirane brojke. Tko zna, možda će upravo to biti triger za lansiranje cijene dionice na realne vrijednosti. Živi bili, pa vidili.

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

koje gaženje na HT-u…kaj se vadi lova za skijanje? i za jeftini namještaj [lol] [lol]
katastrofa…ali najvažnije je da kad ht skoći po objavi rezultata onda će ovima što sada prodaju svi biti krivi.

uvjek bude[cry], samo da ht nama padne jos nize zbog onih koji se vole[lol]

ne mari za male stvari i ostat ce male


koje gaženje na HT-u…kaj se vadi lova za skijanje? i za jeftini namještaj [lol] [lol] katastrofa…ali najvažnije je da kad ht skoći po objavi rezultata onda će ovima što sada prodaju svi biti krivi.

Bojim se da je HT trebalo prodati odmah.
[cry]


beholder: ” koje gaženje na HT-u…kaj se vadi lova za skijanje? i za jeftini namještaj [lol] [lol] katastrofa…ali najvažnije je da kad ht skoći po objavi rezultata onda će ovima što sada prodaju svi biti krivi. ” Bojim se da je HT trebalo prodati odmah. [cry]

E to i ja potpisujem…. Al nažalost sad već prekasno, pa kad sam već ovoliko dugo zagazio ostajem do kraja…. A gdje je kraj?? E to ćemo tek da vidimo…. Možda na unucima kako je krenulo!
[embarass]

New Report

Close