HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 14:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

pogledajte trgovanje sa Optimom.
Školski primjer kako fondovi pokušavaju spasiti što se spasiti da. Sami su kupovali u IPO-u, odmah na prodaju stavili 11900 komada da cijena ne bi skliznula dolje, a iznad te cijene se nešto kao trguje.
iskreno se nadam da će fondovi skupo platiti svoje poigravanje sa burzom jer na nekim drugim mjestimo to jako dobro rade, ali nadam se da će ovdje upasti u duboko blato

kolega,

Globalneta nema odavno (kupio ga Adriatic kabel prije cca 15-ak mjeseci), a ni Metronetu se ne piše dobro. Traži se kupac, ali možda prije toga i oni zvarše na IPO-u sa cijenom kao i HT, ako ne boljom


ovo je jos dobro, optima je na 270, mozda i HT zavrsi na tim razinama, ima nesto malo vecu dobit, od jednog kvartala mogli bi kupiti i optimu i metronet i globalnet…

[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Al su brzo razbili onaj nalog na kupnji samo da cijena može ići dole. Kad će više ti paničari izaći.[angry]

Kupnja Cijena
33 343,02
782 343,01
300 343,00
1000 342,20
800 342,19
Cijena Prodaja
344,00 89
344,45 93
344,99 700
345,00 417
345,55 71
[bye]

"Ako si u pravu 24 sata prije ostalih, onda 24 sata sloviš kao luđak."

cemu postavljat ovako velike naloge, 300 je dosta i siguran sam da i bili 10 milja prometa, strasno

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Kad će više ti paničari izaći.[angry]

evo vam primjer mog susjeda, koji mi neki dan na kavi kaze ovako:
zena i ja imamo dva paketa, budemo prodali za koliko ide
jer su sad sijecanjski popusti na namjestaj i 50%

prije ce biti da sam ja panicar, jer on to definitivno nije [embarass]
cak ne zna ni koliko ht vrijedi u zadnjih desetak i vise dana
kad nadje namjestaj po svojoj mjeri- broker kojeg izabere sa
zadovoljstvom ce lupiti po bidu [angry]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

same 63-ojke se sipaju. strašno. možda i susjed od 106xr

more 63-ca na prodaji…….
A tek koliko ih se priprema na prodaju…..
Odluka : na ht više ne gledam do proljeća[shocked]

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....

samo neka prodaju, neznam jdali bi mogli srusiti cijenu do 320kn, ja bih im bio zahvalan[wink]

ne mari za male stvari i ostat ce male

ja sam danas kupio po 34x.. mozda ode i do 320, no malo koristi od toga.. to je poklanjanje novaca trejderima..400-450 je jako realan target za sljedecih mjesec-dva..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


ja sam danas kupio po 34x.. mozda ode i do 320, no malo koristi od toga.. to je poklanjanje novaca trejderima..400-450 je jako realan target za sljedecih mjesec-dva..

i ja uzeo još malo danas…prodao dio belja…neće to na 320 kn…treba čekat dividendu…i bonus dionice…a do onda bi cijena trebala biti 400-420 kn…
kakav je to avatar?[shocked]

Poštovana gospodo,

Dvije godine sam aktivan na burzi, portfelj mi je u te 2 god narastao oko 270% što znam da je malo u usporedbi s nekima (ali skidam im kapu što na hrabrosti što na pameti), “sad točno znam gdje sam pogriješio a gdje nisam :).” Ali ja zadovoljan.
Forum čitam jako dugo, čitam proučavam 3 puta mjerim i znao sam i imati koristi od toga, do sada mi se nije niti palo napamet javljati, ali ovaj HT- u koji sam prebacio 90% svog portfelja me potakno da se uključim u priču. Možda i osobni strah da nisam napravio pametnu stvar. Ali zar nije očito da je to jedina normalna nenapuhana dionica na našem tržištu (nije jedina ima ih još max 5 kao adris . . .).
Pametni fondovi drže cijenu dolje da kupe što je više moguće po što nižoj cijeni i to im uspjeva s obzirom na “krvnu sliku” dioničara HT-a i to će dok takvi sve neprodaju biti tako. Ali kad se “izletnici u investiranje istresu” i dionice ostanu u rukama “pravih investitora” i smanji se ponuda, tada sljedi dokupljivanje HT-a od strane fondova i po precjenjenoj vrijednosti jer prosjek će im ostati jako dobar a napuhat će svoju vrijednost tako da će im ta dionica biti jeftina po bilo kojoj vrijednosti. I zato HT do kraja 2008. na 800kn.
Recite mi da pojma nemam jer ja znam da neznam a vi 🙂

"sve što je teško nije vrijedno truda" ...Homer Jay Simpson

New Report

Close