HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.07.2024. u 11:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,01
120.659
4,020
30,00
30,10
-0,66%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Gledajući stanje top 10 na sda vidi se da HT ne ruše mali nego Raiffeisen mirovinsko društvo. Ako misle izaći ovim tempom im treba još oko 2 mjeseca. Te novce odmah investiraju u magmu. Kako sam i sam član njihovog mirovinskog fonda nadam se da znaju što rade…

kolega, dijelimo mirovnjaka al i brigu…pa zar ne viču svi da je ht pod cijenjen oni izlaze i blokiraju tj. ruše cijenu..
e da mi je bar da popričam s nekim od tih menađera..
e di baš magmu…psad im se toliko toga otvorilo..

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

Ruše cijenu! Prodaju 2000 kom po nižoj cijeni i odmah kupe 5000 komada!
Sve viđeno![bye]


evo gledam stavku novac i novčani ekvivalenti na dan 30.06.07. novac u banci i blagajni 189 oročeni depoziti do 3 mj. 2.552 oročeni depoziti preko 3 mj. 3.577 kratkoročna ulaganja 506 (inv. fondovi i trezorski zapisi) evo ugrubo, umanjeno za isplaćenu izvanrednu dividendu od 2.410 + dobit 3. i 4.Q od oko 1.300 daje 5,7 milijarde kn čiste love nije loše, sad kad su odustali od utrke za slovenskim Telekomom dividenda bi mogla biti izdašna…recimo 70% dobiti (1,8 milijarde) ili ti 20 kunića

i naravno, kad će sredinom godine odlučivati o dividendi biti će na računima novih 1,3-1,4 milijarde kn dobiti 1. i 2.Q ove godine, ukupno 7 milijardi kn velikim dijelom oročenih depozita[cool]


Ruše cijenu! Prodaju 2000 kom po nižoj cijeni i odmah kupe 5000 komada!
Sve viđeno![bye]

upravo to,sada je prosao 1. place se dobijaju,ja cak oko destog.znaci stize svjezi kes u fondove i nadajte se sredinom mjeseca jos jednom vidjenom scenariju od strane mirovinaca[wink]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


tip top: ” Ruše cijenu! Prodaju 2000 kom po nižoj cijeni i odmah kupe 5000 komada! Sve viđeno![bye] ” upravo to,sada je prosao 1. place se dobijaju,ja cak oko destog.znaci stize svjezi kes u fondove i nadajte se sredinom mjeseca jos jednom vidjenom scenariju od strane mirovinaca[wink]

mudro rečeno kolega

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


wiking: ” tip top: ” Ruše cijenu! Prodaju 2000 kom po nižoj cijeni i odmah kupe 5000 komada! Sve viđeno![bye] ” upravo to,sada je prosao 1. place se dobijaju,ja cak oko destog.znaci stize svjezi kes u fondove i nadajte se sredinom mjeseca jos jednom vidjenom scenariju od strane mirovinaca[wink] ” mudro rečeno kolega

Rulet na HT je završen 17.10,2007 ili čekaj vladinih 10 dionica po paketu ili 399 kn koja je fer cijena trenutno za ovu dionicu[smiley]

wiking:

tip top: ” Ruše cijenu! Prodaju 2000 kom po nižoj cijeni i odmah kupe 5000 komada! Sve viđeno![bye] ” upravo to,sada je prosao 1. place se dobijaju,ja cak oko destog.znaci stize svjezi kes u fondove i nadajte se sredinom mjeseca jos jednom vidjenom scenariju od strane mirovinaca[wink]

mudro rečeno kolega

hoces jos nesto mudrije.Todorici visoko,ATPL visoko,ERNT visoko,Tisak visoko…ko je nisko odgonetnite sami[wink]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

tip top:

Ruše cijenu! Prodaju 2000 kom po nižoj cijeni i odmah kupe 5000 komada!
Sve viđeno![bye]

upravo to,sada je prosao 1. place se dobijaju,ja cak oko destog.znaci stize svjezi kes u fondove i nadajte se sredinom mjeseca jos jednom vidjenom scenariju od strane mirovinaca[wink]

Ma neee, nemoguće, to bi bila manipulacija cijenom.

A svjedoci smo da Hanfa hvata i one koji manipuliraju sa 5 – 10 dionica i time “uzdrmaju tržište kapitala” a kamoli …

Suze i smjeh …[cry] [lol]

When someone asks you a question you don't want to answer, smile and ask, "Why do you want to know?".

Šta ih hvata?
Da ih hvata burza bi bila zatvorena![bye]

No, dobro,

od sada (po novim pravilima) to zovimo market-making i to je to.

Samo neka makljaju na način – cijena prema gore, a ne ovako [pray]

When someone asks you a question you don't want to answer, smile and ask, "Why do you want to know?".

ČARUGA:

wiking: ” tip top: ” Ruše cijenu! Prodaju 2000 kom po nižoj cijeni i odmah kupe 5000 komada! Sve viđeno![bye] ” upravo to,sada je prosao 1. place se dobijaju,ja cak oko destog.znaci stize svjezi kes u fondove i nadajte se sredinom mjeseca jos jednom vidjenom scenariju od strane mirovinaca[wink] ” mudro rečeno kolega

Rulet na HT je završen 17.10,2007 ili čekaj vladinih 10 dionica po paketu ili 399 kn koja je fer cijena trenutno za ovu dionicu[smiley]

Fer cijena, ali samo za one kojima se žuri van. Iako takvi nažalost izlaze po bilo kojoj cijeni, zato dionica i je tako nisko. Ali nema veze, više puta je spomenuto da na ovoj dionici vrijedi ona stara: strpljen – spašen.

Negdje je izašao podatak da je nešto manje od 15% malih dioničara prodalo svoje pakete, mislim da nije daleko dan kada će se fondovi morati potruditi da dođu do dodatnih dionica, a to će samo dizati cijenu. Ali kako ima još dosta vremena do ključnih događaja (objava rezultata, skupština, objava isplate dividende, istek lockupa za DT… sve odreda pozitivni momenti) smatram da se to neće dogoditi ni idući tjedan, vjerojatno ni idući mjesec. Ali svi strpljivi dioničari će imati jako lijep osmjeh tamo u travnju, svibnju. [proud]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

meni se ne zuri van, imam tog ht-a dosta, recimo da bi mogao cekati kad bi bas
zapeo i do tog travnja/ svibnja…
na srecu majmuniram s necim drugim i to me trenutno zadovoljava, pa o ovom
ne razmisljam intenzivnije… bar se tjesim da ne razmisljam [undecid]
ali di je travanj/ svibanj i sto tada ocekivati ? 400 ? 420 ?

ovdje se naznake nekog elektro shoka ne vide na horizontu…
jednako tako ni skoka od 15% na trenutnu cijenu, odnosno na ovih 400 o kojima pricate…
al se zato lako uocavaju svakakve druge ‘sitnice’… tako da mozemo pricati o
fundamentima i dividendama do preksutra [yawn]
i sta sad ? nije li bolje pokusati dati novce na oplod u jedan od balona za koji postoje ocite
naznake, bilo to neki brodari, todoricevci, korf ili tome sl.
nego ovdje brojati krunicu svaki dan ? [angry]
kazete da se ‘to’ vjerojatno nece dogoditi ni iduci mjesec…pa zasto onda dva mjeseca
apstinirati kad se vjerojatno moguce vratiti dok narodne mase jos prodaju po bidu…

mislim da cu ja ovaj tjedan van sa bar 70% ht-a kojeg imam,
uz malo srece i dobar vjetar- nadam se bez veceg zaljenja sto to nisam ucinio ranije…
dugorocno u dobre fundamente ht-a stignem ulagati u svakom trenutku ostatka svog zivota [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

New Report

Close