HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 22:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Do 400 kn cca 50 mil kn naloga od kojih je 4/5 fiktivnih. najveci dnevni promet preko 200 mil kn. Vlastito iskustvo ove godine ” kupio HDEL na 500 kn i prodao je na 950 kn da i kupio LUBA u CG na razini 3,2 €. Dok su sjeli novci, HDEL u tri dana oso na 1300 kn, a LUBA se vratila na 4,2 € iliti seljacki pusiona svih pusiona a rekao sam sebi da necu spekulirati”. Mislim da budale uce na svojim, a lukavi na tudjim greskama. Nadam se da ce moja posluziti nekima u pogledu odluke za HT…


Do 400 kn cca 50 mil kn naloga od kojih je 4/5 fiktivnih. najveci dnevni promet preko 200 mil kn. Vlastito iskustvo ove godine ” kupio HDEL na 500 kn i prodao je na 950 kn da i kupio LUBA u CG na razini 3,2 €. Dok su sjeli novci, HDEL u tri dana oso na 1300 kn, a LUBA se vratila na 4,2 € iliti seljacki pusiona svih pusiona a rekao sam sebi da necu spekulirati”. Mislim da budale uce na svojim, a lukavi na tudjim greskama. Nadam se da ce moja posluziti nekima u pogledu odluke za HT…

o tome sam ja pričao u predhodnim postovima isto me peklo i neće više rekao sam

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

to ti je kockarski duh,imam i ja problema s tim špekuliranjem,i nikad mi vrag ne da nira nego uvijek nešto čačkam,ali s obzirom da sam na burzi tek nešto više od 6 mjeseci,i da sam prošao kroz korekciju,ipak sam zadovoljan sa postignutim,ali barem sam 2-4 tisuće kuna bacio na neiskustvo,ali dobro,svaka se škola plaća,sve manje i manje griješim,vidit ćemo za ht,jesam li pogodio,zasada izgleda da nisam,ali pričekajmo još malo…[smiley]

ma nema prodaje, nadam se da ce jos dole da si popravim ulaz kupljenih na burzi, ja volim telekom sektor[proud]

ne mari za male stvari i ostat ce male

pa dokle god je ovakvih koji stave prodaju na 345 dok je 1. nalog na kupnji 347 bit ce popravnih [thumbsup]

Ah taj HT do koje razine će danas tonuti.


pa dokle god je ovakvih koji stave prodaju na 345 dok je 1. nalog na kupnji 347 bit ce popravnih [thumbsup]

bespotrebno je opce komentirati, nadao sam se da su svi sta su htjeli kesirat izasli ali ocito tome nikad kraja.
ja odustajem, zivi nam bili djonicari i brzo na prodaju jer to ide na 320.

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

danas ima nešto malo više kupnje[undecid]

dan je pametniji od noći


g. Dunlop,
ajd podjeli sa nama laicima informaciju “koje bi to dionice mogle ići
do 100% godišnje” da ne gubimo vrijeme i da se samim tvojim savjetom
poveća potražnja i cjena skoči pa se možda dobije proročanstvo koje se
samo ispunjava ili što Dr. Ivo često kaže “što se babi snilo…”
Hvala.. pozz..

pogledaj si za pocetak http://www.rast.hr/hr/trziste/grafikoni.html da pogledas dobra poduzeca kolko su rasla u godinu dana. npr. mnogi gradjenari, mnogi brodari, todoriceva poduzeca itd. itd…ima ih jako puno ne samo sa 100% nego sa 300 i vise.
za narednu godinu ledo je sigurno dionica koja ce rasti i vise od 100% (posjedujem ledo da..zato sta mislim da je dobra i da hocu drukati onda bi to radio drugdje a mislim da je to drukanje na forumu malo puno precjenjeno…dok fondovi ne odigraju svoje mi mali se mozemo j—t)

za sva poduzeca koja su rasla tolko prosle godine se to vise manje znalo i unapred..ja sam za ingru u 11mj 2006 znao da ce do kraja 2007 biti na 50 000. to je bio rast od skoro 10 puta. igh takodjer.
imas jos dosta dugorocno dobrih dionica da sad ne nabrajam jer sam u vecini pa da nemislis da hvalim svoje. i mislim da se kod nas bezobzira sta se prica jos uvjek da vrlo dobro zaraditi jer se nismo jos bas nesto jako razvili i dosta poduzeca ima jos raditi na sebi i trzistu samo da se malo trgnu..
ht mi sigurno nije dionica od koje bih ocekivao 100% u 2008 a niti s tim se nebih zadovoljio..


Ah taj HT do koje razine će danas tonuti.

što više to bolje

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


fiftyfifty: ” g. Dunlop, ajd podjeli sa nama laicima informaciju “koje bi to dionice mogle ići do 100% godišnje” da ne gubimo vrijeme i da se samim tvojim savjetom poveća potražnja i cjena skoči pa se možda dobije proročanstvo koje se samo ispunjava ili što Dr. Ivo često kaže “što se babi snilo…” Hvala.. pozz.. ” pogledaj si za pocetak http://www.rast.hr/hr/trziste/grafikoni.html da pogledas dobra poduzeca kolko su rasla u godinu dana. npr. mnogi gradjenari, mnogi brodari, todoriceva poduzeca itd. itd…ima ih jako puno ne samo sa 100% nego sa 300 i vise. za narednu godinu ledo je sigurno dionica koja ce rasti i vise od 100% (posjedujem ledo da..zato sta mislim da je dobra i da hocu drukati onda bi to radio drugdje a mislim da je to drukanje na forumu malo puno precjenjeno…dok fondovi ne odigraju svoje mi mali se mozemo j—t) za sva poduzeca koja su rasla tolko prosle godine se to vise manje znalo i unapred..ja sam za ingru u 11mj 2006 znao da ce do kraja 2007 biti na 50 000. to je bio rast od skoro 10 puta. igh takodjer. imas jos dosta dugorocno dobrih dionica da sad ne nabrajam jer sam u vecini pa da nemislis da hvalim svoje. i mislim da se kod nas bezobzira sta se prica jos uvjek da vrlo dobro zaraditi jer se nismo jos bas nesto jako razvili i dosta poduzeca ima jos raditi na sebi i trzistu samo da se malo trgnu.. ht mi sigurno nije dionica od koje bih ocekivao 100% u 2008 a niti s tim se nebih zadovoljio..

Kolega, kad bih ja znao da ce nesto sigurno rasti 50%, ne 1 put ili 10 vec samo malih 50 %, otisao bih u banku zalozio sve svoje i uzeo novac. Nemojte nas uciti koliko nesto vrijedi. Balon leti dok ne pukne i svi su puni sebe dok leti, kad pukne netko mora platiti, mozda ste imali srece pa ste na vrijeme izasli iz nekih dionica koje imaju interesantne projekcije za buducnost i na tim buducim ocekivanjima grade svoju sadasnju vrijednost koju onda neki nesretnici lakomo kupuju. Svatko onaj tko zaradi vise od 50 % godisnje je super uspjesan. W.B. ima projek u 20 i nesto godina cca 22% prinosa godisnje. Mislim da Vam to sve govori, jedino stavljam ogradu ako Vam je portfolio ne pretjerano velik pa mozete onako ruletirati sa njim pa sto bude.

Jel se zna, otprilike, kad ce biti Godisnja skupstina HT-a?

New Report

Close