HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:56
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Dragi svi, ova dionica je jedina u mom portfelju za koju sam _siguran_ da neće potonuti ako dođu sr..nja. Generalno gledajući, nije lijepo oko nas, i ako krenemo down, ova dionica će biti plovak za držanje na površini. Meni je stabilnost bitna, i u HT-u sam sa 30% kapitala. bok vam.

Kolega, prodaj to i kupi “dobre” dionice. Na njima zaradi, a HT će, kao dobra ženica opet te čekati na 340 kn, pa je opet kupi.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Pozdrav svima! Pročitajte malo ove prednosti i mane HT-a pa odvagnite kako ćete dalje sa HT-om.

+ sigurni blue chip, podcijenjen, svi ozbiljniji investitori ovdje očekuju rast koji i zaslužuju, dobra dividenda (20-30 kn), gratis dionice, jaki godišnji financijski rezultati, sve više malih i kolebljivih izlazi van, dioinca dolazi sve više u čvrste ruke, koje su presretne trenutnom kupovnom cijenom

– malim investitorima je teško čekati rast, neugodno im je gledati iz dana u dan sitne padove, neugodno im je iz dana u dan čamiti na jednom mjestu kao da imaju kakvu obveznicu, svakako im nije ugodna činjenica da dok su u HT-u neke dionice odrađuju dvoznamenkaste rastove, pomisle da je HT loša dionica, zatim prevlada pesimizam i nastupa prodaja

Rekao bi da možda trenutno HT jest loša dionica, ali ljudi moji, ne kupuju se dionice, nego poduzeća i pozivam sve one koji su pesimistični zbog svojih kratkoročnih špekulacija, a također i one koji misle da mogu uložiti svoj kapital u bolju dionicu da to i učine, da prodaju i riješe se HT-a.

Mišljenja sam da su pozitivni argumenti koje sam naveo puno važniji za budućnost HT-a, pa tako i njegovih dioničara. Zbog toga neću još prodavati ovu dionicu, strpljenje je ključno. Sretno svima, kako god odlučili.[thumbsup]


Na njima zaradi, a HT će, kao dobra ženica opet te čekati na 340 kn, pa je opet kupi.

Osim ako neće[thumbsup]

I'LL BE BACK


Alabama: ” Na njima zaradi, a HT će, kao dobra ženica opet te čekati na 340 kn, pa je opet kupi. ” Osim ako neće[thumbsup]

A zna se uvijek i nešto “zakurvat”[thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Ljudi ko misli prodat neka proda
Istina je da se na drugim dionicama može puno bolje i brže zaraditi
od njih preko 400 uvjek se može naći bolja pa ko voli nek izvoli
ja ostajem[yawn][yawn]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

…kad par “balona” pukne i dionica HT-a će krenuti… do tad će se ljudi zanositi kladionicom “što danas raste >10%” i maštati kako su baš tu mogli biti umjesto u HT-u koji “stoji”…

bolje zivjeti 100 godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi...

HT je u biti jedini blue chip koji nije narastao zadnjih 15 dana, nego je čak malo i pao. Kao takav, sad je još povoljnija kupnja od ostalih dionica koje su ostvarile 15-20% rasta u kratko vrijeme. O ogromnoj dobiti i odličnim pokazateljima HT-a ne treba trošiti riječi.
Nadalje, odustanak od davanja ponude za kupnju SLO telekoma je po meni vrlo dobra vijest jer takve akvizicije dignu dionice firme koja se kupuje, a izazovu pad firme preuzimatelja jer se ta firma financijski iscrpi. Ovako nam je i isplata solidne dividende više nego sigurna. Pozitivan efekt ovog odustanka tek će se početi osjećati na dionici HT-a, od sutra na dalje. [thumbsup]

Ignore: KressoM, delux

super24

samar, dva i bit ce to ok

jesi bosanac ili nisi? [lol] [lol]

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Svim vlasnicima ove dionice želim sve najbolje u2008.Očito je da ova dionica neće imati strelovit rast ali će imati oscilacije +-10% što otvara raznorazne kombinacije trgovanja(osobno nisam poklonik kratkoročnih prodaja,ali i na tome se da zaraditi) Ovaj post pišem iz tog razloga što vidim da mnogi vlasnici dionice se žale da je najdosadnija dionica na tržištu.Pa učinite je sebi zanimljivijom.Osobno sam povećao broj dionica ht na few days tradingu.
Na ht-eu trejdam samo iz jednog razloga a to je što je podcjenjena dakle ako je prodate po nekoj cijeni a cijena nastavi rast stigne se opet ukrcat na vlak i zaraditi(kada cijena dođe na 400 prestajem sa trejdanjem)
Trgujem samo sa dionicama koje sam kupio na burzi nikako se igrat sa IPO dionicama

idealna dionica za vezati jedan dio portfelja duže vremena za nju(stabilan rast,dividenda više nego pristojna,dodatne dionice) [thumbsup]

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....

g. Dunlop,
ajd podjeli sa nama laicima informaciju “koje bi to dionice mogle ići do 100% godišnje” da ne gubimo vrijeme i da se samim tvojim savjetom poveća potražnja i cjena skoči pa se možda dobije proročanstvo koje se samo ispunjava ili što Dr. Ivo često kaže “što se babi snilo…”

Hvala.. pozz..


Dobra večer nakon duljeg vremena.Lako je govoriti,ali je vrlo neugodno i gadan presing gledati kako dnevno možeš utržiti po par tisuća kuna manje.Imam 800 dionica, a žena vrši presing.Blago neoženjenima.

Moja zena nema pojma koliko sam ih kupio, i sve pet. Obavijestit cu ju samo o profitu nakon par mjeseci i svi zadovoljni [wink]

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!

New Report

Close