HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 01:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
54.872
1,701
32,20
32,30
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

alan_poh:

hvala kolega…..mislim da cu sa ovom dionicom izgubit 5 godina zivota….dok mi ostale dionice koje ciljam kupit idu gore ja gledam ovu kako tone…e pa sutra je prodajem pa makar po bidu…..[bye]

kako želiš mene je to znalo opeći kod nekih čim sam izišao one su porasle a stagnirale one u koje sam ušao

burza ti je čudo


I meni se to dogodilo, Bogu hvala samo jednom ali bilo je strašno. Izašao sam iz dionice 1 DAN prije negoli je počela strelovito rasti. Nije lijep osjećaj…

Dugoročno, svi smo mrtvi


Ovakvo stanje je loše samo za one koji su kupovali poslije IPO-a, a svi ostali će i ovako dobro zaraditi.

točno ako bi sada prodavali.
jedino ako ikad krene onda će baš oni najviše i zaraditi( i oni kojima je pošlo za rukom da pri IPO-u sebo osiguraju veću količinu).
jedino prema mojem pseudoistraživanju svi oni koji su kupovali i nakon IPO-a nisu burzovni amateri i znaju se nositi s ovim.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


vranjo: ” Ovakvo stanje je loše samo za one koji su kupovali poslije IPO-a, a svi ostali će i ovako dobro zaraditi. ” točno ako bi sada prodavali. jedino ako ikad krene onda će baš oni najviše i zaraditi( i oni kojima je pošlo za rukom da pri IPO-u sebo osiguraju veću količinu). jedino prema mojem pseudoistraživanju svi oni koji su kupovali i nakon IPO-a nisu burzovni amateri i znaju se nositi s ovim.

točno ja sam u obe navedene skupine zaseban ulaz poslije ipoa mi je 367
a na ipou se zna i šta bi sad trebao kukat ???????

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

vranjo:

Ovakvo stanje je loše samo za one koji su kupovali poslije IPO-a, a svi ostali će i ovako dobro zaraditi.

točno ako bi sada prodavali.
jedino ako ikad krene onda će baš oni najviše i zaraditi( i oni kojima je pošlo za rukom da pri IPO-u sebo osiguraju veću količinu).
jedino prema mojem pseudoistraživanju svi oni koji su kupovali i nakon IPO-a nisu burzovni amateri i znaju se nositi s ovim.


Točno, ja sam kupovao i u IPO-u i u nekoliko navrata nakon njega, i nijedne brige nemam oko ove dionice. Sve ove dnevne oscilacije su potpuno nevažne, samo mirno i bit će love

Dugoročno, svi smo mrtvi


vranjo: ” Ovakvo stanje je loše samo za one koji su kupovali poslije IPO-a, a svi ostali će i ovako dobro zaraditi. ” točno ako bi sada prodavali. jedino ako ikad krene onda će baš oni najviše i zaraditi( i oni kojima je pošlo za rukom da pri IPO-u sebo osiguraju veću količinu). jedino prema mojem pseudoistraživanju svi oni koji su kupovali i nakon IPO-a nisu burzovni amateri i znaju se nositi s ovim.

Ajde, ajde…
Danas dole, sutra gore.[wink]
Ovako i onako vecina koja je kupovala nakon IPO-a (poput mene) ce cekati i dividendu.
To sto je danas pala ili sutra narasla na 500 kn me ne tangira jako jer ja cekam dvidendu plus nagradne i cijenu od 774 kn kada planiram izaci iz HT-a![cool]

Dragi svi,

ova dionica je jedina u mom portfelju za koju sam _siguran_ da neće potonuti ako dođu sr..nja.
Generalno gledajući, nije lijepo oko nas, i ako krenemo down, ova dionica će biti plovak za držanje na površini. Meni je stabilnost bitna, i u HT-u sam sa 30% kapitala.

bok vam.

I'LL BE BACK

Dobra večer nakon duljeg vremena.Lako je govoriti,ali je vrlo neugodno i gadan presing gledati kako dnevno možeš utržiti po par tisuća kuna manje.Imam 800 dionica, a žena vrši presing.Blago neoženjenima.

samar, dva i bit ce to ok [thumbsup]..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

osobno sam prodao 3 paketa po 390 i jedan za nesto nize..cini mi se 387. jedva sam docekao da dobijem broj registracije da je frknem cim stignem jer u ht nisam dugorocno vjerovao prije a jos manje sad. nije nemoguce da ode i preko 400 naravno (to nitko nemoze tvrditi) ali pored tolko ponuda dionica koje rastu preko 100% godisnje, imati dionice od koje mogu ocekivati jos 10tak % hvala lijepo.

monopolista u fiksnoj, u mobilnoj je vec tolka penetracija da se tu nemoze ocekivati realno neki veci rast, skoro monopolista u internet tehnologiji (imaju iskon da im cuva brand i koji daje po nizoj cijeni adsl cisto da jos malo malobrojnu konkurenciju ubiju u pojam), gdje se jos moze ocekivat rast preko maxtv-a i vjerovatno jos sirenja broad band pretplatnika ali to je to. raspetljavanjem dtk mreze taj dio moze znatno usporiti rast a udio u fisknoj ce samo padati. vrijeme im sigurno neide u korist. svako sljedece izvjesce nakon kakvih par mjeseci moze biti samo gore. ne sad neka katastrofa ali pogledaje njemacki t-com. nije ista situacija kao ovdje ali telekomunikacije su dosta burovita bransa i tu se stvari dosta brzo mjenjaju.


što češ s tim podatcima, koje ti je kolega Čeruga predložio. Svaki dan skoro ista pijesma za par lipa. Bez veze sve dok ne krene ozbiljno, ali za to čemo se još dobro načekati

pa eto danas i jucer mi je za 50 lipa cijena bila viša od najviše transkcije, da, 2 dana zaredom za samo 50 lipa…i šta sad moram, spuštat cijenu i sutra kako bi prodao, iako bi prema k/p cijena mozda i mogla lagano sutra gore, na ovoj dionici je to tesko prognozirati zbog mase na prodaji koja se pojavljuje svaki dan……


Protrgovano 1,5 mrld kn i 3,94 mil dionica iliti prosjecna cijena 370 kn. E sad tko je kupio ovih 1,5 mlrd kn. Sasvim sigurno ne samo mi mali dionicari. To je jos uvijek 6,6 % vise od danasnje cijene na zatvaranju. Kad krene ode to … budite sigurni i nemojte zaliti tada…

kolega, ne mogu biti siguran jer nemam kristalnu kuglu koja vidi u buducnost ali po nekoj mojoj logici, prodajom ht-a i kupnjom onoga sto mislim kupiti cu vise zaraditi (i brze) nego da cekam ht da dođe do barem 400kn, a kada ce to biti…..[huh]

DOKUP!

T-HT neće predati obvezujuću ponudu za kupnju Telekoma Slovenije.[thumbsup]

http://www.poslovni.hr/65956.aspx

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


osobno sam prodao 3 paketa po 390 i jedan za nesto nize..cini mi se 387. jedva sam docekao da dobijem broj registracije da je frknem cim stignem jer u ht nisam dugorocno vjerovao prije a jos manje sad. nije nemoguce da ode i preko 400 naravno (to nitko nemoze tvrditi) ali pored tolko ponuda dionica koje rastu preko 100% godisnje, imati dionice od koje mogu ocekivati jos 10tak % hvala lijepo. monopolista u fiksnoj, u mobilnoj je vec tolka penetracija da se tu nemoze ocekivati realno neki veci rast, skoro monopolista u internet tehnologiji (imaju iskon da im cuva brand i koji daje po nizoj cijeni adsl cisto da jos malo malobrojnu konkurenciju ubiju u pojam), gdje se jos moze ocekivat rast preko maxtv-a i vjerovatno jos sirenja broad band pretplatnika ali to je to. raspetljavanjem dtk mreze taj dio moze znatno usporiti rast a udio u fisknoj ce samo padati. vrijeme im sigurno neide u korist. svako sljedece izvjesce nakon kakvih par mjeseci moze biti samo gore. ne sad neka katastrofa ali pogledaje njemacki t-com. nije ista situacija kao ovdje ali telekomunikacije su dosta burovita bransa i tu se stvari dosta brzo mjenjaju.

da svi to trube, al oni stalno rastu i rastu…pogledaj rast prihoda i rast dobiti unutar par godina……uvijek ima prostora za lagani rast, bit je u novim proizvodima i tehnologijama…Ht -u ne treba neki snažan rast, fundamenti su tako i tako odlični i bit će još bolji

New Report

Close