HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.06.2024. u 09:41
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,97
6.203
207
30,00
30,20
0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


ja sam odlučio čekati mjesec dana,ako ne naraste bar 5 posto u mjesec dana,izlazim..fondovi su bezobrazni,ipak oni rade s našom lovom,ako im ljudi okrenu leđa,onda ćemo viditi..dionica je stvarno podciujenjena u odnosu na druge,ali netko tu igra veliku igru…..[shocked]

Slažem se[thumbsup]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

sve ovisi o privatizaciji slovenskog telekoma ako ga njemci uzmu preko madjarskog telekoma to ce biti dobro za ht-a a ako ga uzme preko ht-a to donosi dosta ulaganja i troska

Nezaboravite dionice za radnike HT.

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

hrvatski tel. ne može skupa sa mađarima kupovati

http://www.finance.si/199745/Telekom_Slovenije_ne_bo_hrva%B9ki

vidjeti cemo, godina je tek pocela…
za pocetak bi crobex mogao u minus

B R A V O
[thumbsup]

proklet bio na božić 2010.

ja sam odlučio čekati mjesec dana,ako ne naraste bar 5 posto u mjesec dana,izlazim.

A jesi skroman…[tongue]

proklet bio na božić 2010.


da li možda tko zna,gdje se može kupiti ht u londonu on-line? hvala.

nigdje, osim ako nisi institucionalni investitor

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!


sve ovisi o privatizaciji slovenskog telekoma ako ga njemci uzmu preko madjarskog telekoma to ce biti dobro za ht-a a ako ga uzme preko ht-a to donosi dosta ulaganja i troska

jasno je da HT nece preuzet ST, nije to razlog sto ova dionica ne ide up kako bi trebala po fundamentima
glavni razlog su previse malih neukih dionicara

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!


Ht je dugorocna dionica. Pa niste valjda ocekivali od nje sulude svakodnevne rastove od ne znam koliko posto!? Ona ima perspektivu za polagani dugorocan rast. Imate toliko ostalih dionica ukoliko zelite velike svakodnevne fluktuacije. Ja od trena kada sam uzeo pakete sam u principu i zaboravio na Ht, on je bolji i isplativiji od orocenog novca. Naravno da bi i ja zelio da skace vaki dan medutim to nije logicno za ocekivati.

Ma super da si ti svoje pakete zaboravio, ali vjeruj ima nas koji smo i nadokupljivali. Neću se bahatiti ali ja sam nadokupio poprilično paketa od zadnje korekcije i itekako mi je stalo da HT kao fundamentalno (ako to što uopće znači u hr trenutno) podcijenjena dionica odradi barem 10% od sadašnje vrijednosti (a mislim da to baš i nije neki opasan target) na kojoj je btw i bila ne tako davno. E sad ako ju fundamenti ne mogu potjerati gore nego za 10-ak godina kad mirovinci počnu isplaćivati prve mirovine, onda je bolje sa parama u banku pa neka mi kamate pojede inflacija.

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

kad izidju kokosari mora up. [cool]

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

[color=blue]U petak zadnji rok za ponude[/color]

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=34394

molim danasnje transakcije za HT? i prvih 10 k/p? hvala, vec sam pitao na temi kupnja-prodaja ali nitko ne odgovara…..

DOKUP!

New Report

Close