HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 22:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

netko nas vraća,čim krenemo naprijed,nije mi jasno zašto,možda će kreniti kad počmu izlazit iz tiska,on se je već napuhao ko žaba,a možda i neće..svakako,strpljen,spašen,nema druge..[smiley]

Možemo samo zapjevati onu sve je isto ko i lani

Vaš link

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

društvo nema tu sreće još dugo vremena. trgovanje je ovdje toliko dosadno i svodi se na par lipa gore i dolje da je već pomalo smiješno.

ja još jedino čekam dionice po povlaštenim uvjetima, a s obzirom na cijenu koju ću tamo imati isplati se čekati 6 mjeseci i iskrcati se nakon toga.

ova dionica je stvarno iz one reklame sa bakama koje čuvaju za unuke jer će joj tada i cijena biti ok.

sretno svima koji su unutra


društvo nema tu sreće još dugo vremena. trgovanje je ovdje toliko dosadno i svodi se na par lipa gore i dolje da je već pomalo smiješno.

ja još jedino čekam dionice po povlaštenim uvjetima, a s obzirom na cijenu koju ću tamo imati isplati se čekati 6 mjeseci i iskrcati se nakon toga.

ova dionica je stvarno iz one reklame sa bakama koje čuvaju za unuke jer će joj tada i cijena biti ok.

sretno svima koji su unutra

Ovo se pretvara u trakavicu i odvratnu igru fondova i malih budalaša. Bolje je trenutno povuć novce iz HT-a i stavit u banku nego ovako trgovati HT-om. Možda bolje da ga preimenuju u HT-M-F dok se mirovnici ne namire i i.jebu ove male budalaše. Ovo je super primjer kako se nešto super dobro može pretvoriti u super odvratno. I samo da napomenem da imam HT nešto sam i prodao po 395, i nije ne mislim da bi odmah HT trebao na 450, ali barem na 370 bi ispunilo moja očekivanja. Ma sve super što će biti dividende, ali dok do toga dođe bolje i ovo prodat s minusom nego čekat dividendu jer neće pokriti koliko će neke druge dionice odraditi …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"


Ma sve super što će biti dividende, ali dok do toga dođe bolje i ovo prodat s minusom nego čekat dividendu jer neće pokriti koliko će neke druge dionice odraditi …

E ovaj dio da će druge dionice “odradit” posao dok ovdje trava zazeleni me i muči [bye]

Nažalost i ja mislim da je tako vistman.

sijem žito raste grahorica

Ht je dugorocna dionica. Pa niste valjda ocekivali od nje sulude svakodnevne rastove od ne znam koliko posto!? Ona ima perspektivu za polagani dugorocan rast. Imate toliko ostalih dionica ukoliko zelite velike svakodnevne fluktuacije. Ja od trena kada sam uzeo pakete sam u principu i zaboravio na Ht, on je bolji i isplativiji od orocenog novca. Naravno da bi i ja zelio da skace vaki dan medutim to nije logicno za ocekivati.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

kad bih mogao znati koliko je paketica do sada ostislo? [undecid]

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


kad bih mogao znati koliko je paketica do sada ostislo? [undecid]

računaj 50-60k

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

da li možda tko zna,gdje se može kupiti ht u londonu on-line?
hvala.

ja sam odlučio čekati mjesec dana,ako ne naraste bar 5 posto u mjesec dana,izlazim..fondovi su bezobrazni,ipak oni rade s našom lovom,ako im ljudi okrenu leđa,onda ćemo viditi..dionica je stvarno podciujenjena u odnosu na druge,ali netko tu igra veliku igru…..[shocked]

New Report

Close