HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 00:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


eh, da.. i sumnja on da ce HT isplacivati dividendu jer je to kao uvijek trazila vlada,a sad kad nema vlade zasto bi DT isplacivao dividendu..[smiley]

zato sto je ugovor izmedju vlade i ht jos uvijek vazeci

Nikad nemoj biti dole jer te dole noge bole. Up,up,up

1 iz citanja.. citaj ponovno..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


eh, da.. i sumnja on da ce HT isplacivati dividendu jer je to kao uvijek trazila vlada,a sad kad nema vlade zasto bi DT isplacivao dividendu..[smiley]

Postovani,
Oberman je obecao najvecu dividendu u sektoru a zasigurno ju nece u nemacke zadelat vec iz satelita povuc.
5,3 miljardice kuna se saftaju kao dobit dok gazda ne povlece polovicu za namirit dionicare DT-a sta ce se odobrovoljit i dati mu dati jos prilika da bude na celu.
vlada, koja Vlada, zna se tko vlada a zna se i zasto vlada.
Puno srece svim dionicarima u Novoj godini.[thumbsup]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Ht-ovci sretna nova[thumbsup]

Volio bih da sam binarni broj, u trenutku bi milijardu puta obisao sve podatke

Dioničari HT-a, sretna Vam Nova 2008 s dividendom!!!!![thumbsup]

Moram priznati da ovo nisam znao, te se ovim putem ispričavam zbog moguće krive pretpostavke.
BTW ima li tko kakav link gdje to mogu provjeriti?

Čuo za prospekt? Tamo sve piše.

npr. na str. 35:

Menadžment namjerava usvojiti politiku dividendi koja će
odražavati razvoj ostvarenog novčanog tijeka na kojem se
temelji isplata dividendi. Preporuke u odnosu na dividende
u narednim godinama ovisit će o investicijskim planovima
Grupe. Na isplatu ili iznos bilo kojih godišnjih dividendi
može utjecati veliki broj čimbenika, uključujući predviđanja
budućeg poslovanja Grupe, potrebe novčanih sredstava,
financijske rezultate, porezni i regulatorni uvjeti, praksu
plaćanja drugih europskih telekomunikacijskih operatora i
opću gospodarsku klimu. Društvo trenutačno očekuje da će
objaviti i isplatiti godišnju dividendu između 50% i 100%
svoje godišnje neto dobiti.

Na strani 38 započinje cijelo poglavlje pod nazivom “Dividende i politika dividendi”

Itd…

Dakle, ako bi godinu završili sa npr. 36kn dobiti (vrlo izgledno) realno je nadati se dividendi u rasponu 18 – 36kn.

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Što je sada. Mali uzeli lovu, otišli na skijanje i odmah je zamrla rasprava. [rolleyes]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

većina malih koji su htjeli izaći,su izašli,ja sada očekujem rast cijene,doduše ne eksploziju,ali mislim da će iz dana u dan cijena biti sve veća,mislim,i nadam se,jer sam se prije 2 dana nakupovao ove dionice,pošteno..[thumbsup]

mozda ste kolega u pravu, ja iskreno vjerujem da barem nece biti najlikvidnija dionica sa padom dok druge rastu.
vidjeti cemo, godina je tek pocela…
za pocetak bi crobex mogao u minus

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Najbolje ponude [ HT-R-A ] Kupnja Cijena
68 355,00
11 352,35
32 352,15
100 352,14
300 352,05
Cijena Prodaja
350,00 17
351,99 63
352,00 75
352,35 5
352,50 63

vid bisera na 350, a ja se ponado da ih vise nece biti

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


većina malih koji su htjeli izaći,su izašli,ja sada očekujem rast cijene,doduše ne eksploziju,ali mislim da će iz dana u dan cijena biti sve veća,mislim,i nadam se,jer sam se prije 2 dana nakupovao ove dionice,pošteno..[thumbsup]

dokupljivao i ja prije dva dana pošteno, po 6-7 puta…bit će dug put do 600 kn, a možda i neće
[pray]

kolega darac do 600 ce sigurno biti ali do 400 nebi trebao biti, dok se trava zazeleni eto nas

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

New Report

Close