HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 02:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


neznamo

Eto sad znate [lol] [lol]

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

ljudi su idioti, nevjerojatno kakve ja price cujem.. da padne na 320 prodalo bi ih jos hrpa na 320.. ili bi sretni bili da izvuku 330.. kao stavili nalog na 370, ako ne prodje u sljedecih mjesec dana, biti ce daj sta das..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


ljudi su idioti, nevjerojatno kakve ja price cujem.. da padne na 320 prodalo bi ih jos hrpa na 320.. ili bi sretni bili da izvuku 330.. kao stavili nalog na 370, ako ne prodje u sljedecih mjesec dana, biti ce daj sta das..

ti si se domogao keša i sada izgleda planiraš kupovati…….sretno![proud]

dan je pametniji od noći


ljudi su idioti, nevjerojatno kakve ja price cujem.. da padne na 320 prodalo bi ih jos hrpa na 320.. ili bi sretni bili da izvuku 330.. kao stavili nalog na 370, ako ne prodje u sljedecih mjesec dana, biti ce daj sta das..

tipično hrvatski[tongue]. Hrvati su stručnjaci za sve (politika, medicina, nogomet…), a od IPO HTea i za burzu[lol]

super24:

ljudi su idioti, nevjerojatno kakve ja price cujem.. da padne na 320 prodalo bi ih jos hrpa na 320.. ili bi sretni bili da izvuku 330.. kao stavili nalog na 370, ako ne prodje u sljedecih mjesec dana, biti ce daj sta das..

ti si se domogao keša i sada izgleda planiraš kupovati…….sretno![proud]
ako procitas moj post dvaput, mozda ti bude jasniji..

da jos samo dodam, taj koji mi je to rekao zivi u kuci preko moje, istorbario sve (njih 5) u kuci i ja sam mu savjetovao da ne prodaje prije 450 ili dodatnih 10% dionica.. rekao sam mu da ce dividenda biti barem 20ak kuna a vjerojatno i 30.. znaci oko 9000 kuna na njegove pakete i 10 000 kuna sljedece goidine itd.. al sta ces kad je jako pametan

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

eh, da.. i sumnja on da ce HT isplacivati dividendu jer je to kao uvijek trazila vlada,a sad kad nema vlade zasto bi DT isplacivao dividendu..[smiley]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

ma savjetujte ljudima da prodaju čim prije da se riješi i ta zavrzlama.
ja govorim da prodaju čim to odlučer jer ide IPO koje je obećao sanade gdje će biti razne dionice uvrštene i da će se dobro zaraditi. svi prodaju i čekaju to što im obećaše,

sretan im put i ugodno putovanje!

dan je pametniji od noći


super24: ” ljudi su idioti, nevjerojatno kakve ja price cujem.. da padne na 320 prodalo bi ih jos hrpa na 320.. ili bi sretni bili da izvuku 330.. kao stavili nalog na 370, ako ne prodje u sljedecih mjesec dana, biti ce daj sta das.. ” ti si se domogao keša i sada izgleda planiraš kupovati…….sretno![proud] ako procitas moj post dvaput, mozda ti bude jasniji.. da jos samo dodam, taj koji mi je to rekao zivi u kuci preko moje, istorbario sve (njih 5) u kuci i ja sam mu savjetovao da ne prodaje prije 450 ili dodatnih 10% dionica.. rekao sam mu da ce dividenda biti barem 20ak kuna a vjerojatno i 30.. znaci oko 9000 kuna na njegove pakete i 10 000 kuna sljedece goidine itd.. al sta ces kad je jako pametan

Ne sekiraj se, pa nemožeš ti birati susjede. Tko zna šta on o tebi misli.
[cool][cool][cool][cool]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

ma dobri smo si mi.. jedino mi ga zao iako ce na kraju biti bolje za mene; ja nase obiteljske ne prodajem.. ni one s IPO-a ni one s burze a najmanje one zaposlenicke..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ma, HT još nije bitan, pa tako ni danas, ali u 2008. biti će jako, jako bitan.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

vistman:

Jel znaju ovi genijalci koji na sitno prodaju danas po ovim cijenama da neće dobit pare do večeras? [lol]

Ma oni idu na skijanje tek u subotu[wink][smiley][tongue]

Nadam se da su uzeli putno osiguranje CO [cool] Pa ako se strgaju da ne moraju prodavati još malo HT-a. [shocked]

Vidim sa su se i fondue [proud] povukli sa kupnje, Zatri zatri telekom …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

e a kak se dionice prodaju

sreca je samo popratni faktor znanja

New Report

Close