HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 09:16
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

osim toga pod dugoročno sam mislio na 3-5 godina…
pošto je navedena dionica iz prehrambenog sektora….u naredne 3 godine njezina će cijena sigurno narasti 200-300%….a koliko bi ono u banci dobio?[rolleyes]


ne, kolega…to je dugoročno ulaganje…obratite se kolegi caymanu006 ako vam taj pojam nije jasan…

[smiley]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


osim toga pod dugoročno sam mislio na 3-5 godina…
pošto je navedena dionica iz prehrambenog sektora….u naredne 3 godine njezina će cijena sigurno narasti 200-300%….a koliko bi ono u banci dobio?[rolleyes]

Ako može na privat koja je to dionica.

hvala

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Netko se izgleda na kraju odvažio da i ova dionica malo poraste, svaka čast.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

metlicic na kraju !!!
najava boljeg sutra???[thumbsup]

kiša će...


Netko se izgleda na kraju odvažio da i ova dionica malo poraste, svaka čast.

eeee da su mi sve ko ova i da mi je keša

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Pri samom kraju uduplanje prometa…
Znači da bi stvarno sutra mogla potegniti još bolje…
Ovakvim najavama tjedan će lijepo biti zaključen…
Živili Mirovinci…
(možda su nas oni i čepili i pripremali sebi teren da bi ih sada kao hvalili…)

opala!

Što mislite: dali će ova odluka HANF-e u ulaganju mirovinskih fondova na tržište javinih dioničkih društava imati direktong utjecaja na cijenu HT-?. Pozitivnog ili negativnog?[undecid]

Što mislite: dali će ova odluka HANF-e u ulaganju mirovinskih fondova na tržište javinih dioničkih društava imati direktong utjecaja na cijenu HT-?. Pozitivnog ili negativnog?[undecid]
[/quote]

Po mome mišljenju friški cash donosi samo plus za tržište,za dionice u koje ulažu pogotovo a mislim da i pojedine investitore dovode do potrebnog cash-a za daljnju trgovinu.
Drugo mislim da oni uzimaju na duži rok i time smanjuju ponudu dionica pa mi je logika da to dovodi do
rasta.
Molim nekoga potkovanijega da potvrdi moje razmišljanje ili da me uvjeri u suprotno

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....

Ali zar taj cash nebi bio možda uložen na službeno tržište a time bi inaš HT imao višu cijenu. Ovako novac ide na JDD. Nisam upućen dobro pa ne znam.

Ne postoji nitko potkovaniji od tebe, jer uvijek odlučuješ sam, a cijena ovisi o psihologiji ulagača što ne može predvidjeti ni dragi Bog. I svi oni koji se hvale dobrim prognozama mogu o nečemu govoriti tek kad ulože i zarade temeljem tih odluka. I ja sam sto puta pogodio kad nisam uložio, ali kad je trebalo uložit, e onda više nisam bio tako dobar.


Što mislite: dali će ova odluka HANF-e u ulaganju mirovinskih fondova na tržište javinih dioničkih društava imati direktong utjecaja na cijenu HT-?. Pozitivnog ili negativnog?[undecid]

Može imati samo pozitivnog utjecaja.Novac je kisik burze.Mirovinci će ubaciti svježeg novca.Poželimo im dobrodošlicu!

Novac je kisik burze!

New Report

Close