HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:13
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
31,72
19.474
614
31,70
31,80
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

asdfgh123

Vrlo dobro, samo, ĐĐ bi u tom slučaju dijelili džaba pa bi imali mali problem s braniteljima u čiju bi zaštitu stao stanoviti Kotromanović.
Ne mogu dokučiti kako bi se to rasplelo, ali… ma šta ali…raspleli bi.

Molim da mi netko objasni, ako uzmem kredit kakav je imala RBA za ININE dionice, kad imam pravo prodati te iste dionice, i dal moram prvo podmiriti kredit pa tek onda raspolagati tim dionicama, ili mogu prodati dionice i s tim novcem da se banka namiri, a razlika da se isplati meni.
Hvala

"The idea flow from the human spirit is absolutely unlimited. All you have to do is tap into that well."


Molim da mi netko objasni, ako uzmem kredit kakav je imala RBA za ININE dionice, kad imam pravo prodati te iste dionice, i dal moram prvo podmiriti kredit pa tek onda raspolagati tim dionicama, ili mogu prodati dionice i s tim novcem da se banka namiri, a razlika da se isplati meni.
Hvala

Ovo zadnje.


Molim da mi netko objasni, ako uzmem kredit kakav je imala RBA za ININE dionice, kad imam pravo prodati te iste dionice, i dal moram prvo podmiriti kredit pa tek onda raspolagati tim dionicama, ili mogu prodati dionice i s tim novcem da se banka namiri, a razlika da se isplati meni.
Hvala

pricali smo o tome na str 134…

[i][color=gray]Novac je samo koncept. Ukupna vrijednost Zemlje je konstanta[/color][/i]


mozes prodati ali moras zatvoriti kredit i onda cekati 2-3 dana da dobijes brisovno ocitovanje koje radi javni biljeznik kojeg banka odredi a ti platis i onda to nosis u sda i cekas do 10 dana a obicno to bude bas 10 dana i onda ih mozes prodati, a 13 dana je puno za trgovanje dionicama. ja sam sa ininim imao srece sto u tih 13 dana nisu jako pale, cak su se malo i oporavile

Slazem se…Mislim da nije nikako isplativo uzimati kredit u zalog za dionice koje zelis kupiti, jel ce prvo traziti od tebe da zatvoris kredit da bi mogao prodati dionice. Sve to predugo traje, a i di ces naci novi cash da bi zatvorio kredit pa prodao dionice. Treba uzeti nenamjenski kredit bez ikakvog zaloga.

[i][b]Carpe Diem[/b][/i]

Moras prvo namaknuti novi cash da zatvoris kredit da bi mogao normalno raspolagati dionicama koje su u zalogu. procedura u najboljem slucaju traje 10-tak dana… za desetak dana se cuda mogu dogoditi na burzi.


Čes: ” Molim da mi netko objasni, ako uzmem kredit kakav je imala RBA za ININE dionice, kad imam pravo prodati te iste dionice, i dal moram prvo podmiriti kredit pa tek onda raspolagati tim dionicama, ili mogu prodati dionice i s tim novcem da se banka namiri, a razlika da se isplati meni. Hvala ” pricali smo o tome na str 134…

[i][b]Carpe Diem[/b][/i]

Molim odgovor na jedno pitanje. Naime, početnik sam u svemu ovome pa pratim sve što se ovdje govori i piše. Pročitao sam negdje podatak da se vrijednost čitavog ovog posla kreće 5,7 milijardi kuna. Možemo li biti sigurni da će fondovi imati toliko novaca da sve to kupe?


Evo mog prijedloga za Sanadera kako dobiti izbore. Prvo se donese zakon za fondovi moraju otkupiti dionice od građana po 100% većoj cijeni u odnosu na IPO i to dio kraja godine. Onda, 4.000.000 Hrvata sudjeluje na IPO, svako kupi 4 dionice po 9.500 kuna. Za prodaju po 100% većoj cijeni osim PIN-a treba i potvrda da si na izborima glasao za HDZ. E sad, problem je što možemo zaraditi samo po 38.000 kuna svaki jer sad više ne možemo angažirati rodbinu. Ali inma i jedna dobra stvar. Fondovima za otkup dionica treba 311.176.433.000 kuna i krenu prodavati postojeće dionice tako da CROBEX padne za 90%. To onima koji su to nanjušili i koji su u kešu će omogućiti da INU kupuju za 150 kuna, INGRU za 4000 kuna po dionici ili pazi sad CROR za 20 kuna po komadu. Koja bi to bila rasprodaja, a onda kad građani dobiju lovu slijedeće godine porast CROBEX-a za 1000%.

to je to ja sam za

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


Molim odgovor na jedno pitanje. Naime, početnik sam u svemu ovome pa pratim sve što se ovdje govori i piše. Pročitao sam negdje podatak da se vrijednost čitavog ovog posla kreće 5,7 milijardi kuna. Možemo li biti sigurni da će fondovi imati toliko novaca da sve to kupe?

taj paketić probavit će se bez ikakvog problema, budi siguran u to


Molim odgovor na jedno pitanje. Naime, početnik sam u svemu ovome pa pratim sve što se ovdje govori i piše. Pročitao sam negdje podatak da se vrijednost čitavog ovog posla kreće 5,7 milijardi kuna. Možemo li biti sigurni da će fondovi imati toliko novaca da sve to kupe?

Ak nemaju fondovi imamo mi forumaši. Mi HT riješimo za jedno prijepodne do ručka. Onda idemo na grah i zelje [smiley2][smiley2][smiley2]

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy


Molim odgovor na jedno pitanje. Naime, početnik sam u svemu ovome pa pratim sve što se ovdje govori i piše. Pročitao sam negdje podatak da se vrijednost čitavog ovog posla kreće 5,7 milijardi kuna. Možemo li biti sigurni da će fondovi imati toliko novaca da sve to kupe?

Ak nemaju fondovi imamo mi forumaši. Mi HT riješimo za jedno prijepodne do ručka. Onda idemo na grah i zelje [smiley2][smiley2][smiley2]

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy

pa čovječe vi budete sve u detalje raspravili a još ni prospekt nise vidjeli..pa to je katastofa…kako neki ljudi imaju maštu

New Report

Close