HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 09:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Mogu nabrojati 10 ljudi iz najbliže okoline. koji su ubacili novac u fondove unazad 6 mjeseci i mogu vam reći da nitko još iz njih nije izašao. Prvi razlog su izlazne naknade, drugi je da ne žele čupati s minusom, a treći je da nisu toliko ugroženi da svakodnevno gledaju prinose, nego žele svojih 20% nakon godinu dana što im je ipak bolje nego oročena štednja.

Je da, ali isto tako ja mogu nabrojati 10 ljudi koji su u zadnjih mjesec-dva povukli lovu iz fondova. Neki su lovu uložili od IPO-a T-HT-a, ali doduše neki su u fondovima bili već ima par godina. I isto tako mogu sa sigunošću tvrditi da će se ova igra fondova, ukoliko je oni igraju, sa rušenjem cijena, najblaže rečeno vratiti njima ravno u glavu!
Ljudi polako gube povjerenje u fondove i dioničko tržište, pogotovo jer su svi mislili da će od 1 paketa T-HT-a postati najblaže rečeno bogataši!
Koja god vlada bude davala društvena poduzeća na IPO, neće imati potražnju kao na T-HT-u! Pogotovo ako naše dioničarsko tržište nastavi se crveniti, a doduše ni politička situacija u okruženju nam ne ide baš na ruku, jer Srbi previše zvecaju sa oružjem na Kosovu, a ni u BiH nije baš blistava situacija!
Mislim da nam predstoji jedno crveno razdoblje, a za tu boju neće biti ni SDP, a ni Milanović krivi!
Volio bih da sam u krivu!

Tko će u završnu rundu za Telekom Slovenije: DT, T-HT ili MT?

Menadžment vodećeg mađarskog telekoma Magyar Telekom ne planira redukciju dividende na nulu čak i ako osvoji tender za privatizaciju Telekoma Slovenije no neki rezovi, morat će se, prema riječima Mtelovog izvršnog direktora Cristophera Mattheisena, dogoditi.

Vaš link

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


zagrebcan: ” Moji susjedi koji su u njemačkoj izgubili su na njihovim dionicama telekoma i kažu da je bio prava pušiona što onda očekivati kod nas osim padanja.[censored] ”

Ljudi moji ovo je još jedna odlična analiza, susjedi gastarbajteri su popušili na dionicama DT-a pa ćemo i im u HR na HT-u. Šta se sve na ovom forumu može čuti nevjerojatno. Prije sam se čitajući ovaj forum znao dobro nasmijati, sad mi ide sve više na plakanje.

Opet savjeti iz dijaspore. I moj brat isto… Gluposti , no coment.

Pomalo ekipa uvjek je bilo i bit ‘ će optimista,pesimista a pogotovo onih koji od straha novčić okreću pet puta i dive mu se ajme ća si krasan i puten a na licu grč želje i sarkazma:”zna sam,jesam ti reka…”Samo znajte takvi nam nisu vodilja nit’ su ikad u povjesti bili.[censored]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Kolege,

molim Vas da oko 09:45 stavite k/p.

Hvala

Kupnja – HT-R-A
596 345,41
384 345,35
411 345,30
30 345,20
499 345,12

Prodaja – HT-R-A
456 345,50
20 348,89
1.145 349,00
20 349,49
124 349,50

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Povoljne stvari za HT
poveći broj MAX-TV korisnika, ali i ADSL korisnika, prošli su izbori, svi imaju znatno veće račune….
Možemo očekivati bolje rezultate za HT……………………[thumbsup]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

a sve je manje malih dioničara![thumbsup]

dan je pametniji od noći

Sickboy:

zagrebcan:

Moji susjedi koji su u njemačkoj izgubili su na njihovim dionicama telekoma i kažu da je bio prava pušiona što onda očekivati kod nas osim padanja.[censored]

Ljudi moji ovo je još jedna odlična analiza, susjedi gastarbajteri su popušili na dionicama DT-a pa ćemo i im u HR na HT-u. Šta se sve na ovom forumu može čuti nevjerojatno.
Prije sam se čitajući ovaj forum znao dobro nasmijati, sad mi ide sve više na plakanje.

Netočno, susjedi Njemci nisu popušili na dionicama DTea.
Njemci su najprije zaradili 300% na dionicama DTea prije nego što je cijena počela padati ( nakon tri – četiri godine ) a mi smo na HTeu zaradili tek nešto više od 30%.
Zapamtite pobjeđuje brza zarada a ne “držanje” dionica do besvijesti.[thumbsup]

Ja sam svoje prodao, pa ih sad opet kupujem, pa ću ih prodati za dva mjeseca, pa ( možda ) opet kupiti, ………


Točno, IPO DTa je bio 1996 po cijeni od oko 20$, da je u vrijeme dot-com bubble-a dosegla skoro 100$, a onda se strmoglavila na 10$.


Povoljne stvari za HT poveći broj MAX-TV korisnika, ali i ADSL korisnika, prošli su izbori, svi imaju znatno veće račune…. Možemo očekivati bolje rezultate za HT……………………[thumbsup]

Dobit 2,15 miljardica u 3Q za kraj procjenjuju 2,39 premda je malena razlika 240 milja a to vjerojatno zbog prilagodavanja FI (troskova, amortizacije…)
bumo vidli samo nitko nemre rec da nije imao priliku ili fondovi da su dionice precjenjene.
u svakom slucaju IDEMO DALJE
[thumbsup]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


a sve je manje malih dioničara![thumbsup]

da, sa 300,000 na 280,000.
buhu, puno manje..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

[shocked]

Kupnja – HT-R-A
460 343,00
16 341,50
30 341,00
63 340,11
22 340,10

Prodaja – HT-R-A
27 344,00
91 345,00
102 345,10
50 345,50
40 346,60[pray]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close