HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 03:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Možda se ljudi boje Optime i njihovog “prodora” na tržište


nemojte biti sigurni, moj andeo se vec bavi dionicama a ima samo 2,5god. tata redovno kupuje i ostavlja joj na racunu do sada koja tisucinka eura, ona je jedna od najmladih dionicara[cool]

Cika Airfire, ajd me usvojite, ja cu si sam otvoliti svoj lacun

Surround all arround when it hits the ground


nemojte biti sigurni, moj andeo se vec bavi dionicama a ima samo 2,5god. tata redovno kupuje i ostavlja joj na racunu do sada koja tisucinka eura, ona je jedna od najmladih dionicara[cool]

kako ste osječajni tatek. Želite li i meni biti tatek, možda jesam malo stariji, ali godine nisu bitne[proud][proud][proud]


nemojte biti sigurni, moj andeo se vec bavi dionicama a ima samo 2,5god. tata redovno kupuje i ostavlja joj na racunu do sada koja tisucinka eura, ona je jedna od najmladih dionicara[cool]

Najdlaze iglacke su mi dionice, a htio big INGLU L-A, kupi mi,kupi mi, blagdani dolaze

Surround all arround when it hits the ground


Možda se ljudi boje Optime i njihovog “prodora” na tržište

Panika ih uhvati na samu riječ OPTIMA.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Možda se ljudi boje Optime i njihovog “prodora” na tržište

uuu optima rusi cjelo trziste, daj malo procitajte sta prodaju, buducnost, izdane obveznice im ne pokrivaju potrebni kapital za opstajanje a 65% prihoda daju HT-u
sigurno je optima razlog pada HT-a da da a onda je svizac zamotao cokoladu
sta tek misle ljudi koji nemaju kompjutor?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

nema beda djecice[smiley]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Moji susjedi koji su u njemačkoj izgubili su na njihovim dionicama telekoma i kažu da je bio prava pušiona što onda očekivati kod nas osim padanja.[censored]

Kupnja – HT-R-A
886 345,50
22 345,05
100 345,01
5.019 345,00
68 344,99

Prodaja – HT-R-A
1.016 347,00
27 348,00
21 348,99
62 349,90
125 349,91[pray]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

valentine izbjegavate odgovoriti???

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Jupi, super cijena za dokup (kad bi još imo s čim).[cry][cry][cry][cry][cry][cry][embarass][embarass]

Surround all arround when it hits the ground

valentine:
” Bill Gates: ” Kolega, jedino niste definirali koje Nove Godine. Jako teško da ćemo gledati ovu dionicu iznad 400 kn početkom 2008. 2009 je već vjerojatnije. ” živi si bill gates, jedino što si fulao godinu, HT će na 400 kuna 2091. godine, znači većina to neće ni doživjeti

ako će biti dobit skromnih 2,39 ne milijuna već milijadri kuna a biti će te doberman poželi cjelu dividendu da anulira manje prihode u švabiji onda je to 29 kuna po dionici…
malo me prosvjetlite koja firma isplacuje dividende više od 8% vrijednosti dionice?
ledo, igh, dlkv, tnpl, thnk?
ernt, jednom izvanredno, dalje?
propustili ste komentirati ili nemate argumente pa izbjegavate?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

New Report

Close