HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 03:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ode ovo danas dole, samo me interesuje ko to prodaje po ovim cijenama, koji su to mamlazi.

Nema puno takvih, ovo radi onaj koji se krije pod PBZ skrbničkim računom, pred kraj tjedna će krenit u čišćenje samo očigledno ne žele ić visoko.Pitanje je,gdje se nalaze targeti značajnije količine malih? Ako je to 360 onda će to bez problema progutat, ako su targeti iznad onda je to upitno.

Surround all arround when it hits the ground

Zači čekamo proljeće(Mark1???)

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

ht se ruši po kunu dolje sa 200-400 dionica dok za kunu rasta treba barem 5 puta toliko…i po9 meni je to glavni razlog trenutnog stanja…[pray]

A jeste danas svi molečljivi! [smiley]
Neki bi dole, a drugi bi gore.
E, deco, nebu išlo!
Postoji samo jedan pravi put! [tongue]

La vita e bella!

Sve dok ima onih koji su spremni prodati a ne pitati koja je cijena ovoga će biti, jao nama dok se takvi ne iskrcaju.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

cudi me sto nema natpisa u novinama kao rusi se cijeli sustav, sve propada i tako to, bilo bi zanimljivo gledati burzu tada [proud]

ne mari za male stvari i ostat ce male

neki su jučer pričali da će danas sve narast pošto je sanader dobio mandat. [undecid]

..........................................................................................


ht se ruši po kunu dolje sa 200-400 dionica dok za kunu rasta treba barem 5 puta toliko…i po9 meni je to glavni razlog trenutnog stanja…[pray]

točno

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


neki su jučer pričali da će danas sve narast pošto je sanader dobio mandat. [undecid]

Lagali su.[embarass]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

baš danas pričam s jednom osobom i ona mi kaže

brinem se zbog HT-a, navodno je HT samo fikna telefonija, tako su mi rekli, a ovo klizanje cijena me straši što da radim, navodno neće biti dividende jel to istina?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

kontam da pada jel ljudi nisu dobili bozicnicu, tek 21 ce pocet kupovati jel je tada isplata[tongue]

ne mari za male stvari i ostat ce male

potrabbb:

neki su jučer pričali da će danas sve narast pošto je sanader dobio mandat. [undecid]

Lagali su.[embarass]

Možda i nisu samo mi to nevidimo

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

New Report

Close