HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 12:13
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Roki:

asdfgh123:

Još malo pa sam u plusu na HT-u ne računajući IPO.

Ja još puno pa sam na 0, neračenajući ipo.Nema veze, glavno da vlada pozitiva na burzi. Šta učini jedan članak u novinama. Bravo za Erste.

Nema to veze s clankom u novinama

Kolega, 5 minuta nakon objave članka da je upitna koalicija sa HSLS-om HSS-om HT je pao za 6 kn. Dali i to nema veze sa člankom?

quma:

Roki:

asdfgh123:

Još malo pa sam u plusu na HT-u ne računajući IPO.

Ja još puno pa sam na 0, neračenajući ipo.Nema veze, glavno da vlada pozitiva na burzi. Šta učini jedan članak u novinama. Bravo za Erste.

Nema to veze s clankom u novinama

Kolega, 5 minuta nakon objave članka da je upitna koalicija sa HSLS-om HSS-om HT je pao za 6 kn. Dali i to nema veze sa člankom?

Kolega, ja sam rekao da nema veze sa clankom od Erste Banke.
Politicka situacija, odnosno formiranje vlade naravno da ima, sto ponavljam kao papiga u prethodnim postovima.

U koliko sati je konferencija?

"The idea flow from the human spirit is absolutely unlimited. All you have to do is tap into that well."

12:30

Kupnja – HT-R-A
7 357,00
50 356,01
284 356,00
18 355,33
44 355,03

Prodaja – HT-R-A
63 359,99
68 360,00
61 361,00
98 361,55
109 361,70[pray]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


U koliko sati je konferencija?

12.30

REZULTATI četverodnevnih pregovora HSS-a i HSLS-a s HDZ-om trebali bi napokon biti poznati danas. Iako je najavljeno kako će u podne novinarima priopćiti rezultate, njihovo obraćanje sedmoj sili pomaknuto je za pola sata.

Do 12 sati u stožer HSS-a stigao je jedino HDZ-ovac Petar Čobanković.

Novinska konferencija pod temom “Izvještaj o tijeku pregovora koalicije HSS-HSLS s HDZ-om” trebala je biti održana u podne u središnjici HSS-a, no bit će najmanje pola sata kasnije, a na njoj bi trebali govoriti Božidar Pankretić i Damir Polančec. Konferenciji će nazočiti i Damir Bajs, Ivan Čehok, Petar Čobanković i Božidar Kalmeta.

U jučerašnjem razgovoru za Index predsjednik HSS-a Josip Friščić kazao je kako “nema pojma” do kojeg su se stupnja usuglasili s HDZ-om. Kazao je, također, i kako je teoretski moguće da ni ne pregovaraju sa SDP-om.

Tijekom proteklih dana iz stožera potencijalnih koalicijskih partnera uglavnom su dolazile izjave kako se pregovaralo o programima, a ne foteljama. Prekjučer je HDZ-ov vođa, Ivo Sanader, sav zadovoljan završio tadašnji krug pregovora, kazavši kako razgovori dobro napreduju i kako je siguran da će HDZ na kraju imati potporu više od 80 zastupnika.

Razvoj događaja pratite na Indexu

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9


U koliko sati je konferencija?

To je dobro pitanje.Treba se pripremiti za ‘najbrži prst’.[pray]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

http://www.24sata.hr/index.php?cmd=show_clanak&tekst_id=40302&context=naslovnica&web_page_id=main_page

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

s obzirom da se radi o 24sata nevjerujem…

Ovo odugovlacenje formiranja vlade samo pogoduje fondovima da skupe sto vise mogu. Moje misljenje je da HDZ sigurno formira vladu te treba samo cekati. Nemislim da su se ikad dogovorili iz prvog pokusaja[rolleyes]

My God, it's full of stars!!

Najbolje ponude [ HT-R-A ] Kupnja Cijena
35 356,01
103 356,00
60 355,34
18 355,33
81 355,21
Cijena Prodaja
359,97 34
359,99 716
360,00 1412
361,00 500
361,48 48

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Gledajući prijašnje postove na businessu.hr-u ne bih se čudio da je članak o nesuradnji HSS-a/HSLS-a sa HDZ-om napisan isključivo s namjerom da se unese nesigurnost u ovu super mega likvidnu dionicu šta li mu to više znači. Jako neozbiljnih članaka se tamo može pronaći. Trebali bi toga čovjeka ubuće sve pitati jer on sve zna. A najjači su izrazi tipa potop, kataklizma, super mega likvidna dionica, tko je njemu uopće dao posao.

New Report

Close