HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 12:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Jedna od bitnih stvari u zivotu je nauciti kontrolirati svoj ego. Ovo je jako korisno i kod investiranja. Smirite se, uzivajte u ovim valovima HT-a. Ici ce ovo i gore i dolje, ali pri svakom valu cemo otici jedan koracic prema vrijednostima od prije mjesec dana.


Molio bi vas, sve poštovane korisnike foruma, da ne komentirate ubuduće moje tekstove na ovim stranicama. Da me ne citirate, jer mi se neda više dokazivati kako sam svaki puta u pravu. Pogotovo onaj dio čitatelja koji pišu tek tako da nešto napišu, i neka radije odu u crkvu moliti se da Ht poraste, biti će korisniji tamo negoli ovdje. A ako ne možete izdržati ne polemizirati samnom postoji privatna pošta pa slobodno napišite što želite.

Kako vi kažete, samo me zanima s čim ste bili u pravu, nije mi jasno. Bojim se s ničim zato ste i ljuti.

Kupnja – HT-R-A
958 340,01
3.122 340,00
15 339,44
50 339,00
174 338,50

Prodaja – HT-R-A
1 341,90
32 341,98
1.514 341,99
179 342,00
30 342,97

Molim te porasti visoko, puno[pray]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


ahilej: ” asdfgh123: ” Čep na 340[cry] ” Koliki je taj čep? Na poslu sam, PD mi je veza s burzom. ”

Dovoljno velik da, ako se ne makne, cijena ne prijeđe 340 (cca 5000 kom do 340). A neće se maknuti. Mi ćemo opet završiti sa + ili – 1,5%. Ht je priča drugačija od svih ostalih.

Ovaj broj iznad u prethodnom tekstu (1,24) je postotak porasta dionice HT-a )prema PBZ Investoru) oko 15.25 a ovo iznad je moja pretpostavka u 11.30 danas kada je burza “poludjela”.
Opet sam bio u pravu.

I stoga, još jednom molim sve cijenjene čitatelje foruma da ne komentiraju moje tekstove (nemojte ih čitati ako vam se ne sviđaju) jer mi je dosta dokazivanja da sam prokleto uvijek u pravu. Radije iskoristite priliku nešto naučiti od jednog “neznalice”.

Nalog je maknut kako sam i rekao a vi ste tvrdili da se neće maknuti, jedino taj porast cijene je donekle pogođen, a to je za ovu dionicu očekivat. To bi pogodio i momak od 10 godina koji prati burzu tjedan dana.

Ne znam zbog čega si dajete toliku važnot na forumu, vi ste beznačajni kao i ja, samo smo kap u moru ovog foruma.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Malo se ražestila kupnja u ovim trenucima:
05.12.2007 15:36:07 665 340.50
05.12.2007 15:38:23 130 341.00
05.12.2007 15:38:23 120 341.00
05.12.2007 15:38:23 50 340.10
05.12.2007 15:38:23 145 340.09
05.12.2007 15:38:23 100 340.02
05.12.2007 15:38:23 106 340.01
[smiley]

Lezi Mujo, vidi ti se... dividenda


rijeka: ” Molio bi vas, sve poštovane korisnike foruma, da ne komentirate ubuduće moje tekstove na ovim stranicama. Da me ne citirate, jer mi se neda više dokazivati kako sam svaki puta u pravu. Pogotovo onaj dio čitatelja koji pišu tek tako da nešto napišu, i neka radije odu u crkvu moliti se da Ht poraste, biti će korisniji tamo negoli ovdje. A ako ne možete izdržati ne polemizirati samnom postoji privatna pošta pa slobodno napišite što želite. ” Kako vi kažete, samo me zanima s čim ste bili u pravu, nije mi jasno. Bojim se s ničim zato ste i ljuti. Kupnja – HT-R-A 958 340,01 3.122 340,00 15 339,44 50 339,00 174 338,50 Prodaja – HT-R-A 1 341,90 32 341,98 1.514 341,99 179 342,00 30 342,97 Molim te porasti visoko, puno[pray]

Da biste nešto naučili dajte si truda pa prođite dva-tri tjedna unatrag pa si pročitajte što sam tada pisao i usporedite s događanjima na burzi vezano za HT.

Sada sam stvarno razočaran, a ne ljut i sve vas pozdravljam, ovaj puta zauvijek.


Sada sam stvarno razočaran, a ne ljut i sve vas pozdravljam, ovaj puta zauvijek.

Kolega rijeka brzo se povlačite, s dionicama treba strpljenja, tako i s forumom, ne vidim problem, ali ako ste odlučili otići lijep pozdrav vama.[bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Samo da ubacim jedan komentarčić ove teme (ne pratim je od početka, samo sam pročitao zadnjih 20-tak stranica).
Neka mi netko molim vas objasni kaj vam znači ovo neumorno korištenje smajlića koji moli? Kaj je ovo neka sekta ili jedna ozbiljna tema na po meni najozbiljnijem poslovnom forumu u RH.
Ajde ljudi pomalo rasprodajte dionice HT-a pa se prebacite na neki nogometni forum sa svojim molitvama. Ovdje samo spamate temu i ljude čiji se argumentirani komentari gube u gomili besmislenih postova. Nebitno dal bili optimistični ili pesimistični, samo da su postovi poslovni i ozbiljni.
Više ozbiljnosti doneslo bi nam više korisnih informacija a samim time i više boljih poslovnih odluka.
Pozdrav.

"The idea flow from the human spirit is absolutely unlimited. All you have to do is tap into that well."

Od deset najlikvidnijh dionica naša ima najmanji rast. Kad crobex pada, ht pada brže od crobexa. Kad crobex raste, ht raste sporije. Mjesec dana se ovdje “pjevalo” kak mali lupaju po bidu i ruše cijenu. Onda je ispalo da 70% nas malih još dionice nije ni taklo. Onda priče kak sve fondovi drže u rukama. Molim lijepo onog tko razumije ova kretanja i može ih racionalno objasniti da to učini jednom mini analizom. Ja ću mu biti zahvalan, a vjerujem i drugi neiskusni investitori koji samo čitaju i ne javljau se na ovaj forum.
Hvala unaprijed!

No, no, djeco samo bez nervoze prodajte HT i uložite u ostale dionice i uživajte[thumbsup][thumbsup]

I has the money, what I do wif it?


Samo da ubacim jedan komentarčić ove teme (ne pratim je od početka, samo sam pročitao zadnjih 20-tak stranica). Neka mi netko molim vas objasni kaj vam znači ovo neumorno korištenje smajlića koji moli? Kaj je ovo neka sekta ili jedna ozbiljna tema na po meni najozbiljnijem poslovnom forumu u RH. Ajde ljudi pomalo rasprodajte dionice HT-a pa se prebacite na neki nogometni forum sa svojim molitvama. Ovdje samo spamate temu i ljude čiji se argumentirani komentari gube u gomili besmislenih postova. Nebitno dal bili optimistični ili pesimistični, samo da su postovi poslovni i ozbiljni. Više ozbiljnosti doneslo bi nam više korisnih informacija a samim time i više boljih poslovnih odluka. Pozdrav.

Onda nikada ne bi bili odmoderirani.


Neka mi netko molim vas objasni kaj vam znači ovo neumorno korištenje smajlića koji moli? Kaj je ovo neka sekta ili jedna ozbiljna tema na po meni najozbiljnijem poslovnom forumu u RH.

Kolega, nama koji smo unutra ostaje jedino da se molimo, kada ništa drugo ne funkcionira, razumijete li, ako vam smeta zaobiđite.
Smeta vam molitva, a ne smeta drukanje na LEDI, tada niste reagirali, zato nas koji se molimo da raste pustite na miru, ne radimo ništa loše.

Molim te porasti još, molim te[pray]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close