HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 06:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Penje se, penje 342,00 zadnja kupovina[thumbsup][thumbsup]


Po čemu je drugačija, možeš li objasniti? Meni je trenutno svaka priča ista…skoro

Puno je malih dioničara čiji su postupci nepredvidivi. Sad stvarno raste ali i cijela burza je podivljala, kao što sam napisao malo prije. Osobno bi volio vjerojatno više od velike većine ostalih (imam puno dionica) da poraste na 400 što prije. Ali vidjet ćemo. Nema panike niti euforije.

Na prodaji 1000 po 342.45 jeli to neko štopanje?[sad]

Interesantno je da banke i osiguravajuće kuće danas imaju strašno niske promete (u odnosu na ostale dionice). I njihovim dionicama je puno teže “špekulirati” po principu daytradinga. Oni su financijski vrlo moćni te mogu uticati na vrijednost svojih dionica (putem trezora, svojih društava kćeri, brokerskih kuća i sl.). Tako da ovo može biti (ali i ne mora) privremena eksplozija cijena i zatim opet pad.

E da bar ode u blokadu. Dobra osnova za brži rast sutra… Da to nije sve u klimi možebitnog Sanaderovog sastavljanja nove vlade?

Lezi Mujo, vidi ti se... dividenda

Fondovima je zadnja prilika da prikupe veće količine od “malih” narednih dana , a svjesni su da oni neće dat po 340, zato se ovo radi.

Surround all arround when it hits the ground


Puno je malih dioničara čiji su postupci nepredvidivi. Sad stvarno raste ali i cijela burza je podivljala, kao što sam napisao malo prije. Osobno bi volio vjerojatno više od velike većine ostalih (imam puno dionica) da poraste na 400 što prije. Ali vidjet ćemo. Nema panike niti euforije.

I ja bi isto da poraste do 400, zato molim te rasti što više[pray]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

može k/p

Kupnja Cijena
240 341,00
69 340,10
60 340,05
2408 340,00
80 339,11
Cijena Prodaja
342,00 335
342,39 500
342,40 500
342,48 23
342,49 339

Fondovi opet na prodaji. Bojim se da opet slijedi “navlakuša”. Ali možda griješim. Moram i ja jednom pogriješiti.


Sviđa mi se sad slika. Na kupnji na 340 je 1400 komada, a nema čepa prema gore. Čista staza do 342,5.
samo maloprije je bilo obrnuto.

Takve naloge stave samo kao strašilo. Čim se krenu grickati, maknu ih.

rijeka se jako trudi negativno opisati stvari što govori samo jedno[cool]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Na 340 nisu prodavali fondovi. To je sigurno dobro. Čep je nastao od 60 malih naloga postavljenih na 340 kuna.

New Report

Close