HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 21:58
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Khmmmm…. jel se ja t varam ili od kada nam se pojavio presvetli OMX vise nitko ne stavlja transakcije jos tu i tamo samo po netko stavi K/P ?!?

Uz sve duzno postovanje moderatoru, al ljubazno ga molim da razmotri i druge opcije moderiranja jer na zalost ovo je stvarno unistavanje nekih prekrasnih dostignuca moderne tehnologije... nije istina da se moderiranje ne moze obavljat i na puno kvalitetniji nacin. No hard feelings...


Ne znam što bih rekao na ovaj HT, svi gore on dolje. Nema veze sa zdravim razumom

Pročitaj prijašnje postove na temi pa će ti biti jasno zašto. Asdfgh123, jel misliš na dividendu ili nešto drugo?

When speculation has done its worst, two and two still make four.


Khmmmm…. jel se ja t varam ili od kada nam se pojavio presvetli OMX vise nitko ne stavlja transakcije jos tu i tamo samo po netko stavi K/P ?!?

Dečko samo za tebe:

Kupnja – HT-R-A
167 336,02
400 336,01
309 336,00
493 335,80
227 335,70

Prodaja – HT-R-A
366 336,50
149 336,94
2.271 336,95
815 337,00
500 337,40[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Vrlo skoro očekujem povoljne vijesti od strane HT-a. nažalost, bojim se niš koristi od toga.

reci koja je informacija?

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!


asdfgh123: ” Vrlo skoro očekujem povoljne vijesti od strane HT-a. nažalost, bojim se niš koristi od toga. ” reci koja je informacija?

cijena impulsa ide gore [tongue]


Warren: ” Ne znam što bih rekao na ovaj HT, svi gore on dolje. Nema veze sa zdravim razumom ” Pročitaj prijašnje postove na temi pa će ti biti jasno zašto. Asdfgh123, jel misliš na dividendu ili nešto drugo?

Čitam, čitam, ali ni pored toga mi nije jasno.


Seljo: ” asdfgh123: ” Vrlo skoro očekujem povoljne vijesti od strane HT-a. nažalost, bojim se niš koristi od toga. ” reci koja je informacija? ” cijena impulsa ide gore [tongue]

OK, iako imaju vec konkurenciju, pa ne mora znacit da ce to bit nesto super

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!

Ali se prodaja naslagala, opet fondovi na djelu, nije im dosta jeftino, oni bi još jeftinije…fuj…mislim da ćemo ovih dana imati prilike za dokup [cry]

Da li netko ima informacije o stanju keša u fondovima.[thumbsup]

maslina je obrana![left][/left]


Da li netko ima informacije o stanju keša u fondovima.[thumbsup]

E to i mene zanima. Za koji dan bi trebalo izaći izvješće o stanju fondova pa ćemo vidjeti kako su oni preživjeli korekciju.

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]


maslinar: ” Da li netko ima informacije o stanju keša u fondovima.[thumbsup] ” E to i mene zanima. Za koji dan bi trebalo izaći izvješće o stanju fondova pa ćemo vidjeti kako su oni preživjeli korekciju.

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Vrlo skoro očekujem povoljne vijesti od strane HT-a. nažalost, bojim se niš koristi od toga.

Koje povoljene vijesti ocekujes daj podjeli to sad sa nama ili ciljas na godisnji izvjestaj

New Report

Close