HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.07.2024. u 01:52
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,01
120.659
4,020
30,00
30,10
-0,66%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

mislim da ove igrice dole gore na ovoj razini i ne znace vise toliko jer je dionica ht-a izisla iz fokusa sad imamo u drzavi vaznijih stvari kojima se zabavlja raja (izbori, euro08, mafijaska ubojstva, koalicije itd.) tako da mislim da ce morat polako podizat letvicu fondovi prema gore, jer ovde se prica kako oni imaju dovoljno vremena i strpljenja, ali jeli to tako sobzirom da u 5 mjesecu DT istice lock-up a ne vjerujem da oni nece posegnut za dionicama svoje zlatne koke (a realno gledajuci to HT i jest) a jos kad DT sklopi ovaj sporazum sa applom u vezi iphone-a vidit ce onda kako ce sve skupa expresno krenut gore

izgleda da su drhtavi i oni koji su iz nekog razloga morali prodati prestali prodavaati

ići će naravno još prodaje , ali po ovim cijenama nema teorije da idu volumeni preko 20 milja kn
ti volumeni će biti tek kada skoči barem na 365-370 kn!

Bogu hvala na tomu
to je lijepa osnova da cijena jednom , napokon krene prema 400kn , pa i preko 400 kn , barem za 2-3 mjeseca[thumbsup]

odlična dionica-samo treba strpljenja..[thumbsup]

Pa dobro, kako vam vise ne dosadi lupetat o rastu padu dionica t com-a. Zar se nismo naprocitali prognoza i prognoza i prije izbora o rastu na tu i tu cifru do tog i tog datuma zbog tog i tog razloga, a sve promaseno totalno. Sad opet lamentirate da ce do nove godine ili bar za 2, 3 mjeseca.
Ja koji sam potpuni amater u burzovnim stvarima navratim ponekad ovdje ne bih li nesto naucio i uhvatio neku fintu a sad bjezim sve vise i vise od poslovnog dnevnika a pogotovo foruma jer je bombardiranje neizdrzivo i to teskom artiljerijom.
A ipak znam nesto, na burzi ne vrijedi ona: sto se babi htilo to joj se i snilo


mislim da ove igrice dole gore na ovoj razini i ne znace vise toliko jer je dionica ht-a izisla iz fokusa sad imamo u drzavi vaznijih stvari kojima se zabavlja raja (izbori, euro08, mafijaska ubojstva, koalicije itd.) tako da mislim da ce morat polako podizat letvicu fondovi prema gore, jer ovde se prica kako oni imaju dovoljno vremena i strpljenja, ali jeli to tako sobzirom da u 5 mjesecu DT istice lock-up a ne vjerujem da oni nece posegnut za dionicama svoje zlatne koke (a realno gledajuci to HT i jest) a jos kad DT sklopi ovaj sporazum sa applom u vezi iphone-a vidit ce onda kako ce sve skupa expresno krenut gore

pojasni malo lock up i njegove posljedica sada , i poslije

kada će djelatnici HT-a upisivati dionice s popustom i kada će ih moći prodavati
ima kontradiktornih informacija, zna li itko sa sigurnošću ili barem većom vjerojatn. šta će biti s tim upisom djelatnika
[pray]

Upis djelatnika će ići kad Vlada odredi datume. To sumnjam da će se rješavati skroz dok se ne oformi nova Vlada. Neki su spekulirali sa veljačom ili ožujkom, ali je to sve pod znakom pitanja. Kada i prođe prodaja dionica postojati će lock up period od najmanje 6 mjeseci.

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

Još uvijek ide prodaja po bidu. Ne više onoliko kao nekada, ali je očito da kupci koriste priliku i cijede i zadnju kap dok mogu po tako jeftinim cijenama.
Ako cijena ne krene gore i netko ne naleti sa velikim nalogom na kupce ovo će opet biti rekordno mali promet.

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

[ HT-R-A ]
Kupnja Cijena
50 336,00
1 335,60
275 335,55
130 335,51
49 335,50
Cijena Prodaja
337,00 180
337,90 40
337,98 63
337,99 63
338,00 809

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Netko je rušio cijenu, a taj netko skriva se iza skrbničkog računa ZABE. Još će ove igrice neko vrijeme potrajati dok cijena ne ode gore, zato treba biti strpljiv i čekati. Ja sam promijenio strategiju, prvo sam mislio što prije prodati, a sada ću čekati godinu dana + bonus dionice + isplata dividende + cijena valjda gore.[thumbsup]. CITAT:

Uočavamo i suzdržanost AZ OMF-a koji je tijekom promatranog razdoblja stekao samo 5 tisuća dionica HT-a, te suzdržanost investitora koji se skriva iza skrbničkog računa Zagrebačke banke, a koji nije promijenio izloženost pozicije koju je zauzeo u toj dionici. Upravo taj je investitor nedavno igrao ključnu ulogu u rušenju cijene dionice HT-a prodajom više od 120 tisuća dionica.

Knjige i kava

Samo jedna transakcija je bila sa troznamenkastim brojem i to sa 100 kom. kakav opasan promet!

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Malo po malo oni strpljuvo skupljaju, svaki dan netko iz nekih razloga mora prodati a oni to strpljivo skupljaju po bidu, i još će poslije reći da nije bilo dogovora između njih.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Netko je rušio cijenu, a taj netko skriva se iza skrbničkog računa ZABE. Još će ove igrice neko vrijeme potrajati dok cijena ne ode gore, zato treba biti strpljiv i čekati. Ja sam promijenio strategiju, prvo sam mislio što prije prodati, a sada ću čekati godinu dana + bonus dionice + isplata dividende + cijena valjda gore.[thumbsup]. CITAT:

Uočavamo i suzdržanost AZ OMF-a koji je tijekom promatranog razdoblja stekao samo 5 tisuća dionica HT-a, te suzdržanost investitora koji se skriva iza skrbničkog računa Zagrebačke banke, a koji nije promijenio izloženost pozicije koju je zauzeo u toj dionici. Upravo taj je investitor nedavno igrao ključnu ulogu u rušenju cijene dionice HT-a prodajom više od 120 tisuća dionica.


lako moguce da je to agent.. to bi bilo logicno uzevsi u obzir kako su se mirovinci bunili da su dobili mrvice a onda odjedanput zasutili, umireni nakon par umirujucih razgovora sa vladom..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close