HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.07.2024. u 11:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,01
120.659
4,020
30,00
30,10
-0,66%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

106 XR – tko se skrio iza naočala?
Padom vrijednosti dionica koje čine Crobex, ostaje prostor za rast HT i INE ( 70% dionica koje čine index će nastaviti padati! )[bye]
Bit će bolje![pray]


tko se skrio iza naočala?

jesi ti to pomalo neozbiljan s time ko je iza naocala ili se samo salis ? [thumbsup]


Padom vrijednosti dionica koje čine Crobex, ostaje prostor za rast HT i INE

hmm, ovo zvuci pomalo neozbiljno [huh] ili se opet samo salis [tongue]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

@ tip top

HT nije u Crobex-u. Zato je i takav maćehinski odnos prema HT-u.
Neki dan sam provjeravao uvjete koje dionica mora ispuniti da bi ušla u Crobex. HT je davno ostvario uvjete za izvanredan ulaz, ali su Kardum i njegov “kolega” okupirani drugim problemima.[angry]

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]


Warren: ” Na TV objavili da je samo 35000 ljudi do sada prodalo svoje pakete. To znači da cijelu godinu nemožemo puno dalje ako će to ovim tempom ići.[bye] ” 100.000 su rekli da je dosad registriralo pakete. Znaci, 65.000 spremnih za prodaju (ne cekaju bonus). Pih, trajat ce to izlazenje izgleda. [undecid]

Vidi vraga, neki dan sam znači bio jako blizu u procjeni. [proud]
Lijepo je vidjet dobre vijesti, sad se već da procijeniti dosta točnije kad ćemo imati razloga za veselje [thumbsup]
Doći će i HT u Crobex. Sve u svoje vrijeme.

When speculation has done its worst, two and two still make four.

ovi podaci su relativni,kad se kaže da je samo 35 000 ljudi prodalo dionice,ja sam ih prodao po 363,00 a kupio za 343,00,i sad čekam da padne na 333,00 pa ću opet kupiti,gdje bi mene tu svrstali..mislim da je dionica trenutno podcijenjena,i da je njena fer cijena 365,00,pitanje je samo kad će se formirati vlada,ali ne očekujte neki cjenovni bum pošto ima dosta daily i mounthly tradersa……[wink]


ovi podaci su relativni,kad se kaže da je samo 35 000 ljudi prodalo dionice,ja sam ih prodao po 363,00 a kupio za 343,00,i sad čekam da padne na 333,00 pa ću opet kupiti,gdje bi mene tu svrstali..mislim da je dionica trenutno podcijenjena,i da je njena fer cijena 365,00,pitanje je samo kad će se formirati vlada,ali ne očekujte neki cjenovni bum pošto ima dosta daily i mounthly tradersa……[wink]

Ne da su relativni nego potpuno netočni.Da bi novinari došli do točnih podataka morali bi zavirit u arhivu SDA, što bi trebalo biti nemoguće jer bi morali uć na svaki naš račun a trebao bi im PIN ili da postoji nekakva zakonska odredba po kojoj bi SDA dao opće podatke o posjedu HT-ih dionica, što je opet nemoguće jer nas je puno koji smo prodavali i kupovali ili dokupljivali.Osim podataka od SDA trebali bi imat i one na računima brokerskih kuća…
Mislim da ne treba puno razbijati glavu koliko je dionica prošlo i da li će ih počet nestajat na prodaji već sačekat da se fondovi nakrcaju (jedini moćnici koji mogu kontrolirat cjenu) i još neke uvjete na tržištu koji će dovest u poziciju da se ova dionica traži tj. da cjena ide gore.Jedan od događaja koji bi mogao imat utjecaja
na ovu dioncu je ukudanje JDD kotacije zbog čega bi moglo doć do povećane potražnje za HT-om, koja je u službenoj kotaciji ZSE a koja po mom skromnom mišljnju još nije odradila svoje i predstavlja jednu od najlikvidnijih dionica na ZSE. Za koji mjesec a možda i prije (ako ne izbije rat) trebao bi jedan dobar up…up…
[thumbsup]

neće biti rata,a vlada,tj. kanader će sastaviti svoj mix do nove godine,treba čekat još ovaj tjedan da se iskrca zaba,i onda u juriš,kada krene euforija,bit će je teško zaustaviti,naravno neće biti ko nekoć.al će se osjetiti,da mi je vratiti bar 30 posto šta sam izgubio,bio bih na konju,mislim da je dno crobexa na 4500 bodova..[shocked]

za ne vjerovat!cilo jutro niko da napiše išta!napokon ste svatili di vodi ova dionica!pozdrav[thumbsup]

strasno mali promet danas u prvih par sati trgovanja

strasno mali promet danas u prvih par sati trgovanja


za ne vjerovat!cilo jutro niko da napiše išta!napokon ste svatili di vodi ova dionica!pozdrav[thumbsup]

Nije to, nego se puno “majstora” panicno oslobodilo dionice, te su nam sada napokon stvoreni preduvjeti za rast, cim se politicka situacija stabilizira.

Tko je mislio prodati po ovoj bagatelnoj cijeni je prodao, osim jos zanemarivog broja, a drugi sam uvjeren cekati vise razine koje dolaze
[wink]

Ovo je fenomenalna dionica. Gledajući i prateći njeno kretanje…..uredno zaspim.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close