HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 00:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
34,75
44.724
1,287
34,70
34,80
0,29%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


29. kolovoza Prospekt u Hanfi
13. rujna odobrenje Prospekta
17. rujna početak road-showa
5. listopada uvrštenje na Burzu

Nevjerojatno je da road show ide paralelno sa upisom dionica.

Da, to moram priznati ni meni nije jasno

Hell is Empty and all the Devils are Here


Jučer objavljeno da T-HT otpušta 300-tinjak djelatnika tj. sa otpremninama ih šalje kući. Znaći sljedeće godine 2008 još veća dobit bar oko 35 miliona godišnje ( lova potrebna za plaće za godinu dana )

To ne mora značiti. Moguće je da će se ta usluga sada kupovati na tržištu.


asdfgh123: ” 29. kolovoza Prospekt u Hanfi 13. rujna odobrenje Prospekta 17. rujna početak road-showa 5. listopada uvrštenje na Burzu Nevjerojatno je da road show ide paralelno sa upisom dionica. ” Da, to moram priznati ni meni nije jasno

Očito je da im se strašno žuri.

Pitanje:
Jel se treba ući sa 38 000 il se može sa manje. Jer meni 38k predstavlja veći dio mog novca a nisam baš tolko uvjeren da većinu imovine uložim u T-ht

When you got nothing, you got nothing to lose

da.
Ali roadshow mogu odraditi u tri dana.
Jedan dan Zagreb, drugi London, treci soping na Oxford/Bond street i to je to.


Pitanje:
Jel se treba ući sa 38 000 il se može sa manje. Jer meni 38k predstavlja veći dio mog novca a nisam baš tolko uvjeren da većinu imovine uložim u T-ht

Uđi sa 38000, ali raspodijeli na sebe, ženu i strinu.

Zašto mislite da DT neće biti zainteresiran za jačanje svoje pozicije?

Hell is Empty and all the Devils are Here


Pitanje: Jel se treba ući sa 38 000 il se može sa manje. Jer meni 38k predstavlja veći dio mog novca a nisam baš tolko uvjeren da većinu imovine uložim u T-ht

Možete i sa manje. Ali ispod 10.000 kuna se baš i ne isplati.


Zašto mislite da DT neće biti zainteresiran za jačanje svoje pozicije?

da su htjeli, kupili bi to mimo burze direktno od države. Nemaju para.

Naveli su u clanku da upis pocinje 17.09. i da ce trajati 2 tjedna, daklle zakljucno sa 28.09. Gdje se moze dobiti sluzbena potvrda ovoga, ako netko zna… moguce da cu morati upisati tek zadnji dan …..


topalov5: ” Biti će preko 200 tisuća prijava za kupnju. Kako se to uklapa u tvoju matematiku asdfgh123? ” Pa to bi vjerovatno značilo da nećemo dobiti 38000 nego recimo 15 000 – 20 000kn … [smiley10]

Ovo je realna opasnost, mislim da se neće ponoviti slučaj pušione kao sa Magmom, ali da bi moglo biti smanjenja – moglo bi.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Biti će preko 200 tisuća prijava za kupnju. Kako se to uklapa u tvoju matematiku asdfgh123?

Naravno da će biti, ako kao i INU budu kupovali pojedinci na npr. imenasvojih djelatnika u poduzećima od 100 djelatnika


evogaopet: ” topalov5: ” Biti će preko 200 tisuća prijava za kupnju. Kako se to uklapa u tvoju matematiku asdfgh123? ” Pa to bi vjerovatno značilo da nećemo dobiti 38000 nego recimo 15 000 – 20 000kn … [smiley10]” Ovo je realna opasnost, mislim da se neće ponoviti slučaj pušione kao sa Magmom, ali da bi moglo biti smanjenja – moglo bi.

Mislite li Vi upisivati ili ne.

New Report

Close