HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 02:15
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Čisto sumnjam da će toliko past. Pa valjda si vidio ovih dana di je barijera. [wink]
Mislim da ćemo se kretati u uskom cjenovnom rasponu od 320-340kn još bar mjesec dana [yawn]

When speculation has done its worst, two and two still make four.


Čisto sumnjam da će toliko past. Pa valjda si vidio ovih dana di je barijera. [wink] Mislim da ćemo se kretati u uskom cjenovnom rasponu od 320-340kn još bar mjesec dana [yawn]

pa nije ni to tako loše dalo bi se ušećariti da je tako hahaha[thumbsup]

I has the money, what I do wif it?


Vergilije: ” Čisto sumnjam da će toliko past. Pa valjda si vidio ovih dana di je barijera. [wink] Mislim da ćemo se kretati u uskom cjenovnom rasponu od 320-340kn još bar mjesec dana [yawn] ” pa nije ni to tako loše dalo bi se ušećariti da je tako hahaha[thumbsup]

Kolega odmah uvidio razliku od 20 kn[thumbsup][thumbsup][proud]

Samo da se sutra ne makne ovaj nalog sa kupnje na 340, u protivnom smo na 330 kn…kažu da se po jutru dan poznaje..
…očekujem rast tht-a polovicom 12 mjeseca[yawn]

Molim te porasti više[pray]visoko, molim te

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Molim te porasti više[pray]visoko, molim te

ha ha , dobar si s ovom molitvom
i ja bih volio da poraste sto prije, hrpu para sam stavio u taj T-HT, ali necu se nervirat – ici ce up, samo je pitanje kad

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!

Malo su mi čudni ovi nalozi na prodaji po 10 000 kom. Zar bi fondovi prvo kupovali pa onda prodavali? Mislim da su oni igrači na duge staze – ali to bi mogli biti daytraderi koji kupe jučer jeftinije, a danas prodaju skuplje – na 10 000 dionica x 10 kuna današnje razlike, on je u 2 dana keširao 100 000 kuna, i 10 x tako – milionček u džepu, nit oro nit kopo… A ht dionica kao vrlo aktivna dionica, idealna je za to… Jesam li u pravu? molim vaše mišljenje kolege i znalci.[shocked]

proklet bio na božić 2010.


Malo su mi čudni ovi nalozi na prodaji po 10 000 kom. Zar bi fondovi prvo kupovali pa onda prodavali? Mislim da su oni igrači na duge staze – ali to bi mogli biti daytraderi koji kupe jučer jeftinije, a danas prodaju skuplje – na 10 000 dionica x 10 kuna današnje razlike, on je u 2 dana keširao 100 000 kuna, i 10 x tako – milionček u džepu, nit oro nit kopo… A ht dionica kao vrlo aktivna dionica, idealna je za to… Jesam li u pravu? molim vaše mišljenje kolege i znalci.[shocked]

koji nalozi na prodaji od 10k komada??[shocked]

koji nalozi na prodaji od 10k komada??[shocked]
[/quote]

Pogledaj o čemu nam piše kolega marcipan u privitku danas u 15 h 39 min.

proklet bio na božić 2010.

Nakratko se pojavio nalog na 10k komada,još brže su ga počeli grist žestokim ugrizima,tako da je nestao u prijevodu,dobrano okljaštren[cool]

Prednost ove dionice je u tome što je izuzetno likvidna pa se fondovi ne libe
upadati i izlaziti i u većim količinama.
Zasigurno su se svi dobro nakrcali dotičnom dionicom i nebi se
čudio da kreće nazad ,prema 400,uskoro..

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

Ovo su danasnji kapitalci:

343,00 3000 15:37:40
343,00 2481 15:36:21
344,99 1000 14:07:46
344,50 1000 14:07:46

New Report

Close