HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 02:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Dosta je članova na forumu svjesno da cijena HT na burzi ne odgovara vrijednosti firme tj. da je cijena puno niža od vrijednosti.
Sad bih opet mnogi rekli “Logično je da je cijena niža od vrijednosti kad većina dioničara koji su sudjelovali na IPO-u neznaju procjeniti vrijednost i zašto im ne ponuditi manju lovu kad će oni to ionako prodati”!!!

Mi koji smo svjesni vrijednosti ćemo čekati da se naplatimo!Koliko dugo?
Nažalost,neznam čitati iz kave,graha.karata…[tongue]

Novac je kisik burze!

[q grgić
ZSE je burza koja ne puši dobra financijska izvješća nego samo politiku [censored]
[/quote]
ovo je jedino točno i nema mu se što dodati[thumbsup]

dan je pametniji od noći

Kako dobar signal na kupnji….

Najbolje ponude [ HT-R-A ]
Kupnja Cijena
31 1.020,00
1 344,99
10 340,00
243 338,00
100 336,10

Cijena Prodaja
330,00 104
335,00 63
336,00 126
337,00 96
337,99 67

Netko stvarno vjeruje u ovu dionicu ili se opet brokeri igraju [cool]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

Taj hoće bit siguran da će kupit svoju 31 dionicu [tongue]

Zar nisu takvi nalozi zabranjeni? [huh]

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

ode HT u blokadu[tongue]

dan je pametniji od noći

Po cijeni prije bi triba bit na KOEI-

Sve mi mirise da ce nalog prije pocetka trgovanja nestati. A kakvu je funkciju imao………….. [rolleyes]

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.


Sve mi mirise da ce nalog prije pocetka trgovanja nestati. A kakvu je funkciju imao………….. [rolleyes]

nikakovu funkciju nije imao…zabuna naših brokera


Taj hoće bit siguran da će kupit svoju 31 dionicu [tongue]

Ma greška brokera 100%

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Svaki dan se neko zabuni. Bas me zanima jel se uvijek isti broker zabuni? [proud]

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

New Report

Close