HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.07.2024. u 15:41
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,00
371.727
12,392
29,90
30,20
-0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Fondovi se povukli sa kupnje(zbog krize u Iraku) pa nek lagano pada. A koli sad prodaje po 332????

Zaboravio si spomenuti krizu u državi Mali, zbog kojeg cijelo naše tržište pada, jer ne mogu izabrati na lokalnim izborima u jednom malom južnom gradu gradonačelnika.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Zaboravio si spomenuti krizu u državi Mali, zbog kojeg cijelo naše tržište pada, jer ne mogu izabrati na lokalnim izborima u jednom malom južnom gradu svog gradonačelnika.


šališ idemo mi na 0 kuna a sve zbog Deutsche Telekoma, ako ne vjeruješ nazovi SIMPA info i pitaj tarifu Taj Deutsche Telekom radi svinjarije na većini HR dionica (IGH, INA; T-HT, HDEL) gdje je on tu je pad ekstremni

[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Novac je kisik burze!


Fondovi se povukli sa kupnje(zbog krize u Iraku) pa nek lagano pada. A koli sad prodaje po 332????

Onaj koji čita postove od kolege Arapa i predviđanje mogućeg pada na 260[proud]
Hebi ga izvukla se lova, bolje u ht neg obveznički ili cash fond.

Surround all arround when it hits the ground

[
šališ idemo mi na 0 kuna a sve zbog Deutsche Telekoma, ako ne vjeruješ nazovi SIMPA info i pitaj tarifu
Taj Deutsche Telekom radi svinjarije na većini HR dionica (IGH, INA; T-HT, HDEL) gdje je on tu je pad ekstremni

[/quote]
nema vete ja sam kupnjom dionica kupio dio tvrtke pa se ne brinem za razliku od mnogih![proud]

dan je pametniji od noći

ocekujem rast ove dionice oko 20.12. jer tad pocinju one akcije i ona [censored] i te stvari…..i ocekujem rast do 400kn do kraja godine…….

sreca je samo popratni faktor znanja


jel netko upoznat sa povijesnim kretanjima cijene Deutsche Telekom dionica ?
jel bilo tamo kakvih neugodnih iznenadjenja za dionicare, neugodnih i neocekivanih jakih padova proteklih godina ?

Shabaneli, nije mislio u zadnjih godinu dana već zadnjih deset godina, ali to sada ionako nije bitno.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Svi mi koji čekamo u HT-u ćemo biti nagrađeni za čekanje(ne mislim samo na nagradne dionice[thumbsup]) nego i na prinos. Nažalost,treba istjerati što više labavih ruka iz ove dionice da bi se osigurali dobri temelji za rast.Koliko će to trajati i kojim će se sve metodama fondovi koristiti nije lako uvijek pretpostaviti. Svi koji ne moraju prodavati dionice radi nekih tekućih životnih troškova,mogu sve ovo gledati bez ikakvog straha.

koliko je kolega po vašoj procijeni od 05.10 izašlo 63ca u postotku

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Shabaneli, nije mislio u zadnjih godinu dana već zadnjih deset godina, ali to sada ionako nije bitno.

TRI godine kolega, ako Vam to nije dosta onda ni deset neće pomoć.[cool]

ovakva pitanja od strane starijih forumasa su jako korisna za isfiltrirati one sa skrivenim namjerama ovdje.. sve vas pisem u svoju malu crnu knjigu[wink]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


ovakva pitanja od strane starijih forumasa su jako korisna za isfiltrirati one sa skrivenim namjerama ovdje.. sve vas pisem u svoju malu crnu knjigu[wink]

[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Surround all arround when it hits the ground

Ja znam na što je on mislio, ali ti ne znaš ni na što je on mislio a ni ja, zapravo ti ne znaš da ne znaš, on misli da zna da zna, a ja znam da znam. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close