HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.07.2024. u 14:48
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,01
120.659
4,020
30,00
30,10
-0,66%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ovako smo i na 300 do petka!… Mislim, znam da nećemo (valjda), ali znate što želim reći… totalno bez veze je sve ovo, samo zbrajam(o) minuse, i to grde minuse… al’ ne treba prodavati!

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Arap: ” jel netko upoznat sa povijesnim kretanjima cijene Deutsche Telekom dionica ? jel bilo tamo kakvih neugodnih iznenadjenja za dionicare, neugodnih i neocekivanih jakih padova proteklih godina ? ” Ha,ha kolega bi malo trejdao, kupim po 330, a prodam po 340 i tak je sve drugo u banani, a ovo će se ovako odvijat do N.G. Trenutno ovu dionicu ne kupuju samo fondovi.

ma ne, šta ti je tko bi trejdo, mi nikad, kako ti to uopće može pasti na pamet[wink][proud]

I has the money, what I do wif it?


… a sto se tice HT-a, ne brine me pad HT-a u ovoj korekciji, ali bi me zabrinulo da iz korekcije ne izadje, ili da recimo padne na 260kn, eto to bi me brinulo; pogotovo zato sto imam vjerojatno najveci prosjek ulaska od
svih prisutnih

Ako si kupio HT zbog brze zarade, pitam se zašto je dosad nisi već prodao i dobro zaradio jer je bilo nekoliko prilika za to?
Kod dobrih ulaganja bitna su očekivanja značajnih prinosa na dugi rok, a to bi trebala biti baš ova dionica.
Tvrdiš da imaš najveći ulaz – pa koliko je to?[pray]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?


310,68 je donji limit[wink]

bolje gledaj gornji limit

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

idemo mi do petka na 300![cry]

dan je pametniji od noći


pogotovo zato sto imam vjerojatno najveci prosjek ulaska od svih prisutnih

Ja sam ušao nakon IPO-a pa je možda ipak moj prosjek i malo lošiji [shocked]

Mada nemora ni biti.
Ipak, još se ništa ne brinem [wink]


Linus: ” 310,68 je donji limit[wink] ” bolje gledaj gornji limit

a ti hoćeš kupiti kod gornjeg limita? ne kužim??

I has the money, what I do wif it?

Ja ne idem na 300[proud][proud][wink]

Hoćeš reći da će naši mirovinski propasti????

[img][/img]


idemo mi do petka na 300![cry]

šališ idemo mi na 0 kuna a sve zbog Deutsche Telekoma, ako ne vjeruješ nazovi SIMPA info i pitaj tarifu
Taj Deutsche Telekom radi svinjarije na većini HR dionica (IGH, INA; T-HT, HDEL) gdje je on tu je pad ekstremni

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Fondovi se povukli sa kupnje(zbog krize u Iraku) pa nek lagano pada. A koli sad prodaje po 332????

Nešto je stala prodaja[cool]

New Report

Close