HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 00:12
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Tako je, kad se oformi vlada onda će cijena padat zbog ubekistansko-turkmenske krize kapitala, svinjarija ili najave PKD-a u Zimbabveu. Uvijek se neš da smislit

Surround all arround when it hits the ground

Netko je srušio cijenu pred zatvaranje
završilo na 340,05

340,05 383 15:59:18
340,06 200 15:59:18
340,10 50 15:59:18
340,10 207 15:59:18
342,00 87 15:59:07

I has the money, what I do wif it?

Prepolovio se promet na danas, sta stariji lisci misle jeli to dobar ili los znak[pray]

Los, kao i to da necemo imati vladu jos najmanje dva tjedna. Zakljucak: Idemo dole


Los, kao i to da necemo imati vladu jos najmanje dva tjedna. Zakljucak: Idemo dole

Pa to može značiti samo jedno: treba još dokupiti. [rolleyes]

Barem ekipa kojima plaća sjeda početkom mjeseca. [smiley]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

bojim se da će se to vrtiti na ovim razinama do početka iduće godine

I has the money, what I do wif it?

Sto je najgore od svega, cijena ce preci 400 kn tek u prvom kvartalu 2008. godine![cry]


Prepolovio se promet na danas, sta stariji lisci misle jeli to dobar ili los znak[pray]

Nisam stari lisac, ali je u svakom slučaju bolje da cijene padaju sa manjim prometom nego većim.Čini mi se da se pojačao promet obveznicama što bi značilo da preslagivanje u sigurnije vode.

http://whycroatia.blogspot.com/

quma:

Los, kao i to da necemo imati vladu jos najmanje dva tjedna. Zakljucak: Idemo dole

Pa to može značiti samo jedno: treba još dokupiti. [rolleyes]

Barem ekipa kojima plaća sjeda početkom mjeseca. [smiley]


Koja plaća? [huh]


bojim se da će se to vrtiti na ovim razinama do početka iduće godine

I dobro!! Ja sam spreman čekati mjesec-dva na 400kn+

[color=blue]..... bolje biti malo glup nego malo pametan.....[/color]


Prepolovio se promet na danas, sta stariji lisci misle jeli to dobar ili los znak[

Mislim da u ovoj dionici samo temeljem današnjeg (slabijeg) prometa nitko nema šanse točno procijeniti sutrašnje kretanje. Kao što sam već dva puta napisao: velika je ovo dionica i sva dosadašnja burzovna iskustva nam zapravo ne vrijede. Ovdje dnevna trgovanja mogu donijeti velika razočaranja, ali i velike radosti, pa tko voli nek’ izvoli.
Osobno držim da ćemo sutra ponovno malo gore.
Samo nas strpljenje spašava. Dugoračno ulagati, onako kako nas Buffett uči, mada svi znamo da on uopće nije volio kupovati IT tvrtke. [thumbsup]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Računajte i na to da za 30-tak dana ide IPO Optime,čime HT dobiva konkurenciju na burzi.

New Report

Close