HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 03:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Pomalo ljudi imat će ova dionica još dosta uspona i padova dok ne dođe do naših targeta

Pozdrav starim forumašima od još jednog ‘voajera’ koji se prvi put uključuje u diskusiju.

Imam pitanje za stručnjake iz ekonomske branše. Zanima me koliki je uobičajeni odnos dobiti kompanije u odnosu na trošak radnika?
Naime, u HT-u je slučaj da se radi o dobiti trostruko većoj od ukupnih troškova radnika (plaće + sva ostala davanja), pa mislim da je u pitanju neuobičajeno visok omjer. Ili griješim?

vistman:

Evo stislo nas opet dole …

Ha ha stara prica, do kraja dana smo opet na nuli… A sutra minus[smiley9]
Ma prodat cu ovo i idem u normalne dionice, pun mi je k. ovog.

Moraš promijeniti STAV, jer ovakvim stavom nemožeš se baviti ovim poslom….

Vlastiti stav prema svojim odlukama igra ključnu ulogu U SVAKOM POSLU! (…ili si možda zalutao?)

Zbog takvih izjava netko bi pomIslio da si očekivao “BRZU ZARADU”…????????????????????????
[smiley1][smiley1][smiley1]


2-3 mjesec sljedeće godine 450 kn garant !

GARANTTTT…?!

“Vjera” često čini čuda!


Dat ću mišljenje kao laik – ovi još veći laici od mene nek se ne “hvataju” za njega: Mislim da cijenu trenutno dižu pojednici tj. malo veći igrači od nas “malih”. Fondovi će ipak pričekati da Mesić da Sanaderu da sastavi vladu jer iako je sve riješeno još nije potvrđeno, tako da je ovo samo djelo ovih najvećih optimista koji ne žele čekati… Eto, ne mogu se oteti tom dojmu. A kad se vlada sastavi… A joj – pa gdje će nam biti kraj! [smiley11]

Ima nešto u tome…, ali najbitnija je stabilizacija na svijetskoj razini, vidjeli smo što s dogodilo u proteklih desetak dana i kakav je odraz na burzama bio. Uže okruženje uglavnom ostavlja posljedice kratkoročnog karaktera. Ali bez obzira na sve ovo, činjenica je da ova dionica nije doživjela svoju ZRELOST na tržištu, njena stvarna vrijednost je daleko veća i ona će doći na svoje te stoga i kada dođe na svoju vrijednosnu razinu nama neće biti važno koliko će tada oscilirati (u minus) pri svjetskim korekcijama tržišta kapitala uvjetovanim raznim kriznim žarištima i sl. jer će do tada doće neki drugi IPO a od HT vrhnje će već biti pobrano.

*** obrisano ***


Pozdrav starim forumašima od još jednog ‘voajera’ koji se prvi put uključuje u diskusiju.

Imam pitanje za stručnjake iz ekonomske branše. Zanima me koliki je uobičajeni odnos dobiti kompanije u odnosu na trošak radnika?
Naime, u HT-u je slučaj da se radi o dobiti trostruko većoj od ukupnih troškova radnika (plaće + sva ostala davanja), pa mislim da je u pitanju neuobičajeno visok omjer. Ili griješim?

Ovisi o sektoru. Naravno da se ne može uspoređivati tekstilna industrija npr. sa TK sektorom…

Poštovani kolege, imam dojam da otkako je ZSE prešao na novu trgovinsku platformu, sve nekako izgleda transparentnije nego prije. Npr, na Business investoru se gotovo trenutačno vide transakcije (pa i našeg HT-a), manje je zbunjola podataka na ostalim free trackerima burze. U svakom slučaju pozdravljam ovaj događaj.:-)d

Lezi Mujo, vidi ti se... dividenda

Danas se početna kupnja skuplja oko 346-347 kuna. To je nešto sitno od jučerašnjeg završetka (2 kune) i jučerašnjeg početka trgovanja (3 kune). nadam se da ćemo za toliko danas otići gore i da bi prosječna cijena danas mogla biti 350 kuna.

danas idemo dolje, jedan dam gore jedan dolje i tako redom!????? 😉

dan je pametniji od noći

Pogledajte Londonsku burzu

http://www.londonstockexchange.com/en-gb/pricesnews/prices/system/detailedprices.htm?sym=US4432962078USUSDIOB%20B288P82THTC

ponuda je ntek na 78,40 USD a to je 386,78 kn

nema šanse da danas pređemo 350 kuna, nema šanse

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Torrrente: ” vistman: ” Evo stislo nas opet dole … ” Ha ha stara prica, do kraja dana smo opet na nuli… A sutra minus[smiley9] Ma prodat cu ovo i idem u normalne dionice, pun mi je k. ovog. ” Moraš promijeniti STAV, jer ovakvim stavom nemožeš se baviti ovim poslom…. Vlastiti stav prema svojim odlukama igra ključnu ulogu U SVAKOM POSLU! (…ili si možda zalutao?) Zbog takvih izjava netko bi pomIslio da si očekivao “BRZU ZARADU”…???????????????????????? [smiley1][smiley1][smiley1]

Pa brzu zaradu imam od 1. dana… Ma jednostavno ne zelim da fondovi rade budalu od mene, ostavljam 2-3 paketica a ostalo pretacem na turiste i blse..

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

New Report

Close