HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 05:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Danas su prošle 144 transakcije po 63 komada. I još 36 paketa po 63 koji su razbijeni na manje transakcije. Znači danas je izašlo van 180 IPO paketa van. test4

Ako je to točan podatak, znači da je prodano ipo paketa za otprilike 4 milje kuna, a promet je 17. N e treba više ništa dodati…

Surround all arround when it hits the ground

Cijeli dan trgovanja i na kraju u plusu jednu kunu od početka. Osim ako ne bude nekog velikog čiščenja prema gore ili dolje ( u što sumnjam) , trenutno smo zaštopani na razini između 345 i 346 kuna.
No neka svaki dan ide gore kunu, ja zadovoljan.


Čini mi se po transakcijama da su fondovi istovremeno i na kupnji i na prodaji. I čekaju da netko potegne. Oni koji smatraju da je HT povoljan plaćaju onoliko koliko fondovi traže, a oni koji imaju IPO pakete prodaju po cijeni koja je na kupnji. I zarađuju kunu, dvije razlike po dionici.

Što se duže razmišljam, sve mi se više sviđa ova dionica, zbog win-win situacije. 🙂
Ako krene rast, svi se vesele, evo, saće, samo što nije, evo lansiranje… svi smo nažderani i čekamo pay day.
Opet, ako krene padat, je da svi kukaju, ali i dokupljuju po i dalje povoljnim cijenama, što je super.

Ma Z A K O N dionica! 🙂

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off


Cijeli dan trgovanja i na kraju u plusu jednu kunu od početka. Osim ako ne bude nekog velikog čiščenja prema gore ili dolje ( u što sumnjam) , trenutno smo zaštopani na razini između 345 i 346 kuna. No neka svaki dan ide gore kunu, ja zadovoljan.

za 365 dana 365 kuna + 345 = 710 kn[smiley9], odlično!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


kao sta je sporo padala tako ce sad sporo rast a vjerovatno i sporije

Nije baš sporo padala bilo je dana pa skoro i po 15 kuna

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

nebi bilo dobro da ide puno iznad crobeksa ovako je najbolje

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Spustanje cijene sa 346 na 345 kn sa zvukom sirene

345,00 2 15:59:37
[color=blue]346,00 156 15:58:12 [/color]
345,00 44 15:58:12
345,00 17 15:58:01

lijepa igra na sredini terena samo nema golova

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Danas je još barem 200 paketa od 63kom napustilo ovu dionicu.Hvala vam i doviđenja!

Kad je dobar vjetar i purani lete!


Danas je još barem 200 paketa od 63kom napustilo ovu dionicu.Hvala vam i doviđenja!

I ne vraćajte se više. [smiley2]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."


Cijeli dan trgovanja i na kraju u plusu jednu kunu od početka. Osim ako ne bude nekog velikog čiščenja prema gore ili dolje ( u što sumnjam) , trenutno smo zaštopani na razini između 345 i 346 kuna.

Ako me pamćenje služi prosječna cijena u petak je bila cca 340 kn. Danas je 348 kn.
Dakle rast je od 8 kn. Puno bolji pokazatelj od ovog zadnje cijene, bar po meni.
SUtra nek naraste prosječna na 352 pa si racunajte.
Meni draže da prosjek raste, nego da je prosjek manji, a zadnja cijena veća.

molim ljude koji prodaju povoljno svoje pakete da neslusaju kolege iznad nego da se vrate i sljedeci puta da bi nam mogli prodati svoje dionice[smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male

New Report

Close