HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 21:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ja sam strucnjak i pitao sam isto strucnjake..

posto mi je prosli post pobrisan iz iskreno neznam kojeg razloga da preformuliram:

ako niste dr. ivo sanader ne razumijem cemu ovo boldano

Šta je meni ovo trebalo...

Trenutno sam u cashu,neću više kupovati ht osim ako ne padne ispod 300 kn

Znači da sad više nemate ni jednu dionicu ht-a? Ili samo znači da nećete više nadokupljivati dok ne ode ispod 300?


Kupova sam ht 358 prodava na 390 pa kupova opet na 358 Past će cijena na 300 kn pa možda i na 280 kn (ovu cijenu priželjkuju fond menadžeri) Trenutno sam u cashu,neću više kupovati ht osim ako ne padne ispod 300 kn Ovo vrijeme turbulencija ću iskoristiti za sastavit kvalitetan portfelje Vjerujte dionici HT da će odraditi značajan rast preko 400 kn čim se stvore uvjeti za to(možda sutra možda za mjesec a možda za godinu dana) Fond menadžeri će pokušati istisnuti male ulagače u skoro vrijeme(premda mislim da će mo to i sami uraditi nekontroliranom prodajom) Podjednako očekivam veliki pad na INI za kroz mjesec dana

Daj ne zavaravaj ljude

Daj se stnite natezati oko ovo teme.
Ovo nema riješnja.
Oni koji podrzavaju HDZ će uvijek govoriti da je u redu što je cijena bila 265 jer su oni to ipak dali svojim građanima koji su ionako već bili vlasnici toga dok će oni koji su za SDP govoriti kako je oštećen proračn jer su svi ionako bili spremni platiti 320.
Morate shvatiti da su svi jednako u pravu i jednako griješe.Svaka situacija ima svoju logiku.
Uostalom svi su znali za IPO i smjeli su sudjelvati pa tko je je a tko nije nije.
Takav je život-rizik!
Ali sad je svar gotova i ne može se više vratiti pa čemu onda toliko natezanje?!

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

mirovinski fondovi potonuli, dionički potonuli…
IPO-aši tonu…
Crobex tone…

a sve to zbog igre fondova…

a vidjet ćemo ko će duže izdržati…

ja ću čekati makar čekao do ulaska u EU tamo 2009. ili 2010…

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka

341,00 1000 10:17:56 prodano izvod iz transakcija danas
332,00 1000 12:31:15 kupljeno

mislim da je to bio isti igrač i kad je platio proviziju ostalo mu je najmanje 8500 kuna

već sutra u xx:xx:xx h će ponovo prodati iste pa će ih opet kupiti jeftinije

On to sigurno može

Ovakvi rade korekciju jer njima se isplati

Oni prvi prodaju u silaznoj putanji i prvi kupuju u uzlaznoj putanji

Oni kreiraju grafikone filigranskom preciznošću

Oni nam otimaju kruh iz usta

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


mirovinski fondovi potonuli, dionički potonuli… IPO-aši tonu… Crobex tone… a sve to zbog igre fondova… a vidjet ćemo ko će duže izdržati… ja ću čekati makar čekao do ulaska u EU tamo 2009. ili 2010…

BRAVO KOLEGA

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Daj se stnite natezati oko ovo teme.
Ovo nema riješnja.
Oni koji podrzavaju HDZ će uvijek govoriti da je u redu što je cijena bila 265 jer su oni to ipak dali svojim građanima koji su ionako već bili vlasnici toga dok će oni koji su za SDP govoriti kako je oštećen proračn jer su svi ionako bili spremni platiti 320.
Morate shvatiti da su svi jednako u pravu i jednako griješe.Svaka situacija ima svoju logiku.
Uostalom svi su znali za IPO i smjeli su sudjelvati pa tko je je a tko nije nije.
Takav je život-rizik!
Ali sad je svar gotova i ne može se više vratiti pa čemu onda toliko natezanje?!

slazem se s tobom i ova rasprava stvarno nema smisla… jedino sto sam “imao potrebu” reagirati na onaj prvi post i iz te rasprave se povlacim

i sorry svima na malom off topicu

Šta je meni ovo trebalo...

super24:

ja sam strucnjak i pitao sam isto strucnjake..

posto mi je prosli post pobrisan iz iskreno neznam kojeg razloga da preformuliram:

ako niste dr. ivo sanader ne razumijem cemu ovo boldano

ti kazes da su strucnjaci rekli i po tome bi valjda trebao biti u pravu.. evo ja sam pitao svog starog koji je bio ekonomist ,a u skoli sam uvijek imao 5 iz matematike..
ja sam objasnio zasto po meni vlada nije nikog ostetila i zasto cijena nije mogla biti 320 kuna.. zato su svi i dali ponudu.. raspon je bio cisto radi estetike..

osim toga drzava bi trebala raditi za dobrobit svojih gradjana, a dati HT po 20% nizoj cijeni je sigurno bilo za njihovu dobrobit.. ne?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Daj se stnite natezati oko ovo teme.
Ovo nema riješnja.
Oni koji podrzavaju HDZ će uvijek govoriti da je u redu što je cijena bila 265 jer su oni to ipak dali svojim građanima koji su ionako već bili vlasnici toga dok će oni koji su za SDP govoriti kako je oštećen proračn jer su svi ionako bili spremni platiti 320.
Morate shvatiti da su svi jednako u pravu i jednako griješe.Svaka situacija ima svoju logiku.
Uostalom svi su znali za IPO i smjeli su sudjelvati pa tko je je a tko nije nije.
Takav je život-rizik!
Ali sad je svar gotova i ne može se više vratiti pa čemu onda toliko natezanje?!

ne pase ti rasprava? zelis radje k/p svakih 5 minuta?

postoji jako objektivan razlog zasto cijena nije mogla biti vislja.. da su gradjani platili 320 fondovi bi trebali placati 380-400 i svi bi bili nezadovoljni kako nije skocilo.. fondovi nemaju toliko novaca da kupe sve po 400 i onda da jos dignu 50% kako se ocekuje.. vrlo objektivan razlog.. na kraju bi bilo placa i graje kako su nas prevarili..

i ja nikad nisam bio HDZovac, ali ovo je bio maestralan potez i tocka..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

ljudi nemojte ovdje o politici imate drugi topic za politiku [color=blue][/color]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Kokega super24!
Ne! i Da! Je na dobrobit onih koji su uplatili ali što je sa onima koji nisu imali za uplatu? Jesu li radili i na njihovu korist? Znate kolega ima u ovoj državi ljudi koji nisu mogli uplatiti.
Ili oni nisu građani?!
ali kao što sam koji post ranje napisao ova tema nema zaključka-svi su u pravu!!

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

New Report

Close